Yukarı su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Yukarı bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Yukarı su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Yukarı su tesisatçısı Yukarı sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Yukarı lavabo bataryası değişimi, Yukarı eviye bataryası değişimi, Yukarı banyo bataryası değiştirme, Yukarı fotoselli musluk montaj, Yukarı duş bataryası. Yukarı duş armatürü, Yukarı banyo lavabo değişimi, Yukarı su tesisatçısı. Yukarı havlupan montajı, Yukarı küvet tıkanıklığı, Yukarı duşakabin tıkanıklığı, Yukarı klozet değişim, Yukarı tuvalet taşı, Yukarı  rezervuar. Yukarı rezervuar iç takım. Yukarı su tesisatçısı. Yukarı duş teknesi tıkanıklık açma. Yukarı duşakabin, Yukarı taharet musluğu, Yukarı ara musluk, Yukarı fleks değişimi, Yukarı su sayacı. Yukarı basınç ayarlayıcı, Yukarı basınç düşürücü, Yukarı su tesisatçısı, Yukarı doğalgaz kombi. Yukarı petek temizliği, Yukarı çamaşır makinesi bağlantısı, Yukarı bulaşık makinesi bağlantısı.

Yukarı su sayacı değişimi, Yukarı su basınç regülatörü montajı, Yukarı taharet musluğu değişimi, Yukarı vana değişimi, Yukarı su tesisatçısı. Yukarı fleks ara bağlantı değişimi. Yukarı doğalgaz ocak bağlantısı, Yukarı su bataryası değişimi, Yukarı banyo bataryası değişimi, Yukarı lavabo bataryası değişimi. Yukarı su tesisatçısı, Yukarı bakır boru kaynağı, Yukarı bakır boru tesisat, Yukarı tesisatçı. Yukarı havlupan montajı, Yukarı su saati değişimi, Yukarı musluk değişimi, Yukarı gider temizliği, Yukarı su tesisatçısı.

Yukarı cihazla su kaçağı tespit Yukarı su kaçağı bulma Yukarı su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Yukarı banyo su kaçağı tespit, Yukarı lavabo su kaçağı, Yukarı klozet su kaçağı, Yukarı mutfak su kaçağı. Yukarı küvet su kaçağı tamiri, Yukarı banyo kaçak su tespiti, Yukarı tuvalet su kaçağı bulma, Yukarı rezervuar su kaçağı. Yukarı klozet su kaçağı tamiri, Yukarı küvet su kaçağı tamir. Yukarı duşakabin su kaçağı, Yukarı radyatör su kaçağı. Yukarı pimaş kaçağı tamiri. Yukarı su deposu kaçağı. Yukarıpis su kaçağı, Yukarı temiz su kaçağı, Yukarı lavabo su kaçağı, Yukarı su yalıtımı.

Yukarı kameralı tıkanıklık açma Yukarı robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Yukarı tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Yukarı kanal tıkanıklık açma, Yukarı banyo tıkanıklık açma, Yukarı tuvalet tıkanıklık açma, Yukarı mutfak tıkanıklık açma, Yukarı tıkanıklık açma. Yukarı klozet tıkanıklık açma, Yukarı kameralı tıkanıklık açma, Yukarı gider açma. Yukarı tıkanıklık açma, Yukarı açma. Yukarı gider tıkanıklık açma, Yukarı lavabo tıkanıklık açma, Yukarı kanalizasyon tıkanıklık açma. Yukarı robotla kanal tıkanıklığı açma, Yukarı lavabo tıkanıklığı açma, Yukarı tıkalı klozet açma, Yukarı kırmadan tıkanıklık açma. Yukarı eviye gideri tıkanıklık açma, Yukarı banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Yukarı pis su kanalı tıkanıklığı, Yukarı rögar tıkanıklığı açma. Yukarı Pimaş tıkanıklığı açma, Yukarı tıkalı tesisat açma.

Yukarı doğalgaz tesisatı Yukarı petek temizliği Yukarı petek Temizleme

Yukarı bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Yukarı Petek temizliği, Yukarı cihazla petek temizleme, Yukarı çift yönlü petek temizleme, Yukarı doğalgaz petek yıkama. Yukarı basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Yukarı petek değiştirme, Yukarı çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Yukarı klozet tamiri Yukarı rezervuar iç takımı Yukarı klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Yukarı klozet tamircisi, Yukarı klozet sifon değiştirme, Yukarı Serel klozet montajı, Yukarı klozet su kaçağı tamiri. Yukarı Bocchi klozet montajı, Yukarı klozet iç takım değiştirme, Yukarı Grohe klozet montajı, Yukarı asma klozet montajı. Yukarı Kale klozet montajı, Yukarı gömme rezervuar montajı, Yukarı gömme rezervuar tamiri. Yukarı klozet tıkanıklığı açma, Yukarı Ege klozet montajı, Yukarı klozet ustası, Yukarı klozet tamiratı, Yukarı Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Yukarı çatı yağmur oluğu temizliği Yukarı yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Yukarı bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Yukarı sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Yukarı su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara