Yenidoğan su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Yenidoğan bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Yenidoğan su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Yenidoğan su tesisatçısı Yenidoğan sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Yenidoğan lavabo bataryası değişimi, Yenidoğan eviye bataryası değişimi, Yenidoğan banyo bataryası değiştirme, Yenidoğan fotoselli musluk montaj, Yenidoğan duş bataryası. Yenidoğan duş armatürü, Yenidoğan banyo lavabo değişimi, Yenidoğan su tesisatçısı. Yenidoğan havlupan montajı, Yenidoğan küvet tıkanıklığı, Yenidoğan duşakabin tıkanıklığı, Yenidoğan klozet değişim, Yenidoğan tuvalet taşı, Yenidoğan  rezervuar. Yenidoğan rezervuar iç takım. Yenidoğan su tesisatçısı. Yenidoğan duş teknesi tıkanıklık açma. Yenidoğan duşakabin, Yenidoğan taharet musluğu, Yenidoğan ara musluk, Yenidoğan fleks değişimi, Yenidoğan su sayacı. Yenidoğan basınç ayarlayıcı, Yenidoğan basınç düşürücü, Yenidoğan su tesisatçısı, Yenidoğan doğalgaz kombi. Yenidoğan petek temizliği, Yenidoğan çamaşır makinesi bağlantısı, Yenidoğan bulaşık makinesi bağlantısı.

Yenidoğan su sayacı değişimi, Yenidoğan su basınç regülatörü montajı, Yenidoğan taharet musluğu değişimi, Yenidoğan vana değişimi, Yenidoğan su tesisatçısı. Yenidoğan fleks ara bağlantı değişimi. Yenidoğan doğalgaz ocak bağlantısı, Yenidoğan su bataryası değişimi, Yenidoğan banyo bataryası değişimi, Yenidoğan lavabo bataryası değişimi. Yenidoğan su tesisatçısı, Yenidoğan bakır boru kaynağı, Yenidoğan bakır boru tesisat, Yenidoğan tesisatçı. Yenidoğan havlupan montajı, Yenidoğan su saati değişimi, Yenidoğan musluk değişimi, Yenidoğan gider temizliği, Yenidoğan su tesisatçısı.

Yenidoğan cihazla su kaçağı tespit Yenidoğan su kaçağı bulma Yenidoğan su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Yenidoğan banyo su kaçağı tespit, Yenidoğan lavabo su kaçağı, Yenidoğan klozet su kaçağı, Yenidoğan mutfak su kaçağı. Yenidoğan küvet su kaçağı tamiri, Yenidoğan banyo kaçak su tespiti, Yenidoğan tuvalet su kaçağı bulma, Yenidoğan rezervuar su kaçağı. Yenidoğan klozet su kaçağı tamiri, Yenidoğan küvet su kaçağı tamir. Yenidoğan duşakabin su kaçağı, Yenidoğan radyatör su kaçağı. Yenidoğan pimaş kaçağı tamiri. Yenidoğan su deposu kaçağı. Yenidoğanpis su kaçağı, Yenidoğan temiz su kaçağı, Yenidoğan lavabo su kaçağı, Yenidoğan su yalıtımı.

Yenidoğan kameralı tıkanıklık açma Yenidoğan robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Yenidoğan tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Yenidoğan kanal tıkanıklık açma, Yenidoğan banyo tıkanıklık açma, Yenidoğan tuvalet tıkanıklık açma, Yenidoğan mutfak tıkanıklık açma, Yenidoğan tıkanıklık açma. Yenidoğan klozet tıkanıklık açma, Yenidoğan kameralı tıkanıklık açma, Yenidoğan gider açma. Yenidoğan tıkanıklık açma, Yenidoğan açma. Yenidoğan gider tıkanıklık açma, Yenidoğan lavabo tıkanıklık açma, Yenidoğan kanalizasyon tıkanıklık açma. Yenidoğan robotla kanal tıkanıklığı açma, Yenidoğan lavabo tıkanıklığı açma, Yenidoğan tıkalı klozet açma, Yenidoğan kırmadan tıkanıklık açma. Yenidoğan eviye gideri tıkanıklık açma, Yenidoğan banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Yenidoğan pis su kanalı tıkanıklığı, Yenidoğan rögar tıkanıklığı açma. Yenidoğan Pimaş tıkanıklığı açma, Yenidoğan tıkalı tesisat açma.

Yenidoğan doğalgaz tesisatı Yenidoğan petek temizliği Yenidoğan petek Temizleme

Yenidoğan bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Yenidoğan Petek temizliği, Yenidoğan cihazla petek temizleme, Yenidoğan çift yönlü petek temizleme, Yenidoğan doğalgaz petek yıkama. Yenidoğan basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Yenidoğan petek değiştirme, Yenidoğan çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Yenidoğan klozet tamiri Yenidoğan rezervuar iç takımı Yenidoğan klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Yenidoğan klozet tamircisi, Yenidoğan klozet sifon değiştirme, Yenidoğan Serel klozet montajı, Yenidoğan klozet su kaçağı tamiri. Yenidoğan Bocchi klozet montajı, Yenidoğan klozet iç takım değiştirme, Yenidoğan Grohe klozet montajı, Yenidoğan asma klozet montajı. Yenidoğan Kale klozet montajı, Yenidoğan gömme rezervuar montajı, Yenidoğan gömme rezervuar tamiri. Yenidoğan klozet tıkanıklığı açma, Yenidoğan Ege klozet montajı, Yenidoğan klozet ustası, Yenidoğan klozet tamiratı, Yenidoğan Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Yenidoğan çatı yağmur oluğu temizliği Yenidoğan yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Yenidoğan bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Yenidoğan sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Yenidoğan su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat
Whatsapp Ara Tıkla Ara