Yalı su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Yalı bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Yalı su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Yalı su tesisatçısı Yalı sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Yalı lavabo bataryası değişimi, Yalı eviye bataryası değişimi, Yalı banyo bataryası değiştirme, Yalı fotoselli musluk montaj, Yalı duş bataryası. Yalı duş armatürü, Yalı banyo lavabo değişimi, Yalı su tesisatçısı. Yalı havlupan montajı, Yalı küvet tıkanıklığı, Yalı duşakabin tıkanıklığı, Yalı klozet değişim, Yalı tuvalet taşı, Yalı  rezervuar. Yalı rezervuar iç takım. Yalı su tesisatçısı. Yalı duş teknesi tıkanıklık açma. Yalı duşakabin, Yalı taharet musluğu, Yalı ara musluk, Yalı fleks değişimi, Yalı su sayacı. Yalı basınç ayarlayıcı, Yalı basınç düşürücü, Yalı su tesisatçısı, Yalı doğalgaz kombi. Yalı petek temizliği, Yalı çamaşır makinesi bağlantısı, Yalı bulaşık makinesi bağlantısı.

Yalı su sayacı değişimi, Yalı su basınç regülatörü montajı, Yalı taharet musluğu değişimi, Yalı vana değişimi, Yalı su tesisatçısı. Yalı fleks ara bağlantı değişimi. Yalı doğalgaz ocak bağlantısı, Yalı su bataryası değişimi, Yalı banyo bataryası değişimi, Yalı lavabo bataryası değişimi. Yalı su tesisatçısı, Yalı bakır boru kaynağı, Yalı bakır boru tesisat, Yalı tesisatçı. Yalı havlupan montajı, Yalı su saati değişimi, Yalı musluk değişimi, Yalı gider temizliği, Yalı su tesisatçısı.

Yalı cihazla su kaçağı tespit Yalı su kaçağı bulma Yalı su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Yalı banyo su kaçağı tespit, Yalı lavabo su kaçağı, Yalı klozet su kaçağı, Yalı mutfak su kaçağı. Yalı küvet su kaçağı tamiri, Yalı banyo kaçak su tespiti, Yalı tuvalet su kaçağı bulma, Yalı rezervuar su kaçağı. Yalı klozet su kaçağı tamiri, Yalı küvet su kaçağı tamir. Yalı duşakabin su kaçağı, Yalı radyatör su kaçağı. Yalı pimaş kaçağı tamiri. Yalı su deposu kaçağı. Yalıpis su kaçağı, Yalı temiz su kaçağı, Yalı lavabo su kaçağı, Yalı su yalıtımı.

Yalı kameralı tıkanıklık açma Yalı robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Yalı tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Yalı kanal tıkanıklık açma, Yalı banyo tıkanıklık açma, Yalı tuvalet tıkanıklık açma, Yalı mutfak tıkanıklık açma, Yalı tıkanıklık açma. Yalı klozet tıkanıklık açma, Yalı kameralı tıkanıklık açma, Yalı gider açma. Yalı tıkanıklık açma, Yalı açma. Yalı gider tıkanıklık açma, Yalı lavabo tıkanıklık açma, Yalı kanalizasyon tıkanıklık açma. Yalı robotla kanal tıkanıklığı açma, Yalı lavabo tıkanıklığı açma, Yalı tıkalı klozet açma, Yalı kırmadan tıkanıklık açma. Yalı eviye gideri tıkanıklık açma, Yalı banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Yalı pis su kanalı tıkanıklığı, Yalı rögar tıkanıklığı açma. Yalı Pimaş tıkanıklığı açma, Yalı tıkalı tesisat açma.

Yalı doğalgaz tesisatı Yalı petek temizliği Yalı petek Temizleme

Yalı bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Yalı Petek temizliği, Yalı cihazla petek temizleme, Yalı çift yönlü petek temizleme, Yalı doğalgaz petek yıkama. Yalı basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Yalı petek değiştirme, Yalı çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Yalı klozet tamiri Yalı rezervuar iç takımı Yalı klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Yalı klozet tamircisi, Yalı klozet sifon değiştirme, Yalı Serel klozet montajı, Yalı klozet su kaçağı tamiri. Yalı Bocchi klozet montajı, Yalı klozet iç takım değiştirme, Yalı Grohe klozet montajı, Yalı asma klozet montajı. Yalı Kale klozet montajı, Yalı gömme rezervuar montajı, Yalı gömme rezervuar tamiri. Yalı klozet tıkanıklığı açma, Yalı Ege klozet montajı, Yalı klozet ustası, Yalı klozet tamiratı, Yalı Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Yalı çatı yağmur oluğu temizliği Yalı yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Yalı bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Yalı sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Yalı su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara