Atlas Su Tesisat » Atlas Sıhhi Su Tesisatçısı » 0532 704 0065
Atlas Su Tesisat Tıkla Hemen Ara » 0532 704 0065

Vitra, Artema, ECA ve Serel ürünleri yüksek kaliteli, teknolojik ve uzun yıllar güvenle kullanacağınız yüksek konforlu ürünlerdir. Bu gelişmiş ürünleri tam verimle ve uzun yıllar sorunsuz kullanmak için montajlarını önerilen şartlarda yapmak ve bakımlarını işini iyi bilen deneyimli su tesisatçılarına yaptırmanız gerekir.

Vitra Artema ECA teknik servisi

Atlas Artema, ECA teknik servisi olarak Artema armatürler, Artema duş sistemleri, Artema duş teknesi, Artema duş ünitesi, küvetler, Seramik banyo ürünleri, Vitra lavabo, klozet, gömme rezervuar, Artema pisuvar, hela taşı, bide, ve engelli ürünler, ECA su bataryaları, ECA gömme rezervuar, ECA duş teknesi, ECA akrilik duş teknesi, ECA küvet, ECA gömme rezarvuar, ECA merkezi ısıtma sistemleri, ECA boyler, ECA radyatör, ECA havlupan, ECA su ısıtıcıları ve diğer ürünlerin montaj, bakım hizmetlerini vermekteyiz.

Su tesisatçısı olarak İstanbul’un her semtine 7×24 sıhhi tesisat servisi vermekteyiz. Saati, uzaklığı ve trafiği bahane etmeyen güler yüzlü ve garantili hizmet almak istiyorsanız hemen arayınız. Size iki sokak ötedeyiz!

Su tesisatçısı, doğalgaz tesisatçısı, yangın hattı tesisatı, kalorifer tesisatçısı, yerden ısıtma sistemleri, su kaçağı tespiti, bakır boru tesisatı, temiz su tesisatı, pi su tesisatı, tıkanıklık açma, gider temizliği, sifon arızası, kırmadan su kaçağı tespiti, taharet musluğu arızası, lavabo tıkanıklığı, radyatör su kaçırıyor, petekler ısıtmıyor.

Güvenli ekonomik bir kullanım için kombi, tesisat, petek bakım, petek ve temizliğini her yıl kış aylarına girmeden önce güvenilir firmalara yaptırınız. Kalorifer peteklerinde zamanla petek çamuru oluşarak sıcak suyun geçişini engelleyip verimin düşmesine sebep olur. Sorunsuz ve ekonomik ısıtma için kalorifer petek temizliğini mutlaka yaptırınız.  Kombi petek temizliği hakkında daha fazla bilgi için lütfen buradaki detayları okuyunuz.

Vitra Artema ECA teknik servisi

Vitra Artema ECA servisi