Uğur Mumcu su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Uğur Mumcu bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Uğur Mumcu su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Uğur Mumcu su tesisatçısı Uğur Mumcu sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Uğur Mumcu lavabo bataryası değişimi, Uğur Mumcu eviye bataryası değişimi, Uğur Mumcu banyo bataryası değiştirme, Uğur Mumcu fotoselli musluk montaj, Uğur Mumcu duş bataryası. Uğur Mumcu duş armatürü, Uğur Mumcu banyo lavabo değişimi, Uğur Mumcu su tesisatçısı. Uğur Mumcu havlupan montajı, Uğur Mumcu küvet tıkanıklığı, Uğur Mumcu duşakabin tıkanıklığı, Uğur Mumcu klozet değişim, Uğur Mumcu tuvalet taşı, Uğur Mumcu  rezervuar. Uğur Mumcu rezervuar iç takım. Uğur Mumcu su tesisatçısı. Uğur Mumcu duş teknesi tıkanıklık açma. Uğur Mumcu duşakabin, Uğur Mumcu taharet musluğu, Uğur Mumcu ara musluk, Uğur Mumcu fleks değişimi, Uğur Mumcu su sayacı. Uğur Mumcu basınç ayarlayıcı, Uğur Mumcu basınç düşürücü, Uğur Mumcu su tesisatçısı, Uğur Mumcu doğalgaz kombi. Uğur Mumcu petek temizliği, Uğur Mumcu çamaşır makinesi bağlantısı, Uğur Mumcu bulaşık makinesi bağlantısı.

Uğur Mumcu su sayacı değişimi, Uğur Mumcu su basınç regülatörü montajı, Uğur Mumcu taharet musluğu değişimi, Uğur Mumcu vana değişimi, Uğur Mumcu su tesisatçısı. Uğur Mumcu fleks ara bağlantı değişimi. Uğur Mumcu doğalgaz ocak bağlantısı, Uğur Mumcu su bataryası değişimi, Uğur Mumcu banyo bataryası değişimi, Uğur Mumcu lavabo bataryası değişimi. Uğur Mumcu su tesisatçısı, Uğur Mumcu bakır boru kaynağı, Uğur Mumcu bakır boru tesisat, Uğur Mumcu tesisatçı. Uğur Mumcu havlupan montajı, Uğur Mumcu su saati değişimi, Uğur Mumcu musluk değişimi, Uğur Mumcu gider temizliği, Uğur Mumcu su tesisatçısı.

Uğur Mumcu cihazla su kaçağı tespit Uğur Mumcu su kaçağı bulma Uğur Mumcu su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Uğur Mumcu banyo su kaçağı tespit, Uğur Mumcu lavabo su kaçağı, Uğur Mumcu klozet su kaçağı, Uğur Mumcu mutfak su kaçağı. Uğur Mumcu küvet su kaçağı tamiri, Uğur Mumcu banyo kaçak su tespiti, Uğur Mumcu tuvalet su kaçağı bulma, Uğur Mumcu rezervuar su kaçağı. Uğur Mumcu klozet su kaçağı tamiri, Uğur Mumcu küvet su kaçağı tamir. Uğur Mumcu duşakabin su kaçağı, Uğur Mumcu radyatör su kaçağı. Uğur Mumcu pimaş kaçağı tamiri. Uğur Mumcu su deposu kaçağı. Uğur Mumcupis su kaçağı, Uğur Mumcu temiz su kaçağı, Uğur Mumcu lavabo su kaçağı, Uğur Mumcu su yalıtımı.

Uğur Mumcu kameralı tıkanıklık açma Uğur Mumcu robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Uğur Mumcu tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Uğur Mumcu kanal tıkanıklık açma, Uğur Mumcu banyo tıkanıklık açma, Uğur Mumcu tuvalet tıkanıklık açma, Uğur Mumcu mutfak tıkanıklık açma, Uğur Mumcu tıkanıklık açma. Uğur Mumcu klozet tıkanıklık açma, Uğur Mumcu kameralı tıkanıklık açma, Uğur Mumcu gider açma. Uğur Mumcu tıkanıklık açma, Uğur Mumcu açma. Uğur Mumcu gider tıkanıklık açma, Uğur Mumcu lavabo tıkanıklık açma, Uğur Mumcu kanalizasyon tıkanıklık açma. Uğur Mumcu robotla kanal tıkanıklığı açma, Uğur Mumcu lavabo tıkanıklığı açma, Uğur Mumcu tıkalı klozet açma, Uğur Mumcu kırmadan tıkanıklık açma. Uğur Mumcu eviye gideri tıkanıklık açma, Uğur Mumcu banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Uğur Mumcu pis su kanalı tıkanıklığı, Uğur Mumcu rögar tıkanıklığı açma. Uğur Mumcu Pimaş tıkanıklığı açma, Uğur Mumcu tıkalı tesisat açma.

Uğur Mumcu doğalgaz tesisatı Uğur Mumcu petek temizliği Uğur Mumcu petek Temizleme

Uğur Mumcu bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Uğur Mumcu Petek temizliği, Uğur Mumcu cihazla petek temizleme, Uğur Mumcu çift yönlü petek temizleme, Uğur Mumcu doğalgaz petek yıkama. Uğur Mumcu basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Uğur Mumcu petek değiştirme, Uğur Mumcu çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Uğur Mumcu klozet tamiri Uğur Mumcu rezervuar iç takımı Uğur Mumcu klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Uğur Mumcu klozet tamircisi, Uğur Mumcu klozet sifon değiştirme, Uğur Mumcu Serel klozet montajı, Uğur Mumcu klozet su kaçağı tamiri. Uğur Mumcu Bocchi klozet montajı, Uğur Mumcu klozet iç takım değiştirme, Uğur Mumcu Grohe klozet montajı, Uğur Mumcu asma klozet montajı. Uğur Mumcu Kale klozet montajı, Uğur Mumcu gömme rezervuar montajı, Uğur Mumcu gömme rezervuar tamiri. Uğur Mumcu klozet tıkanıklığı açma, Uğur Mumcu Ege klozet montajı, Uğur Mumcu klozet ustası, Uğur Mumcu klozet tamiratı, Uğur Mumcu Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Uğur Mumcu çatı yağmur oluğu temizliği Uğur Mumcu yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Uğur Mumcu bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Uğur Mumcu sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Uğur Mumcu su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara