Topağacı su tesisatçısı olarak pis su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, lavabo bataryası, evye bataryası, duş bataryası, duş armatürü, lavabo değişimi, havlupan, küvet, duşakabin, klozet, rezervuar, rezervuar iç takım, duş teknesi değişimi, taharet musluğu, su sayacı, çamaşır makinesi musluğu, bulaşık makinesi musluğu değişimi ile montajı kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir.

Topağacı su tesisatçısı Topağacı Gider Açma, Topağacı Gider Tıkanıklığı Açma, Topağacı Kanal Açma, Topağacı Kanal Tıkanıklığı Açma, Topağacı Klozet Açma, Topağacı klozet değişimi, Topağacı Klozet Tıkanıklığı Açma, Topağacı Lavabo Açma, Topağacı Lavabo Tıkanıklığı Açma, Topağacı Logar Açma, Topağacı Logar Tıkanıklığı Açma, Topağacı Mutfak Tıkanıklığı Açma, Topağacı Pimaş Açma, Topağacı Pimaş Tıkanıklığı Açma, Topağacı pis su kaçağı, Topağacı rezervuar değişimi, Topağacı sifon değişimi, Topağacı sıhhi tesisat, Topağacı sıhhi tesisatçısı, Topağacı su kaçağı, Topağacı su tesisat, Topağacı su tesisatçı, Topağacı temiz su kaçağı, Topağacı tesisat tamirat, Topağacı Tuvalet Açma, Topağacı Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Topağacı su tesisatçısı Topağacı Kombi petek temizliği

Topağacı su tesisatçısı olarak Topağacı bölgesine, sıhhi tesisat kurulum, bakım ve onarım için Topağacı bölgesinde 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti vermekteyiz. Topağacı bölgesinde güler yüzlü, konusuna hakim, profesyonel ve garantili bir su tesisatçısı arıyorsanız, biz her an telefonun öbür ucundayız. Topağacı Su Tesisatçı sadece Topağacı bölgesinde değil, tüm İstanbul dahilinde genel tesisat tamirat servis hizmeti vermektedir.
Topağacı su tesisatçısı, tercih edilen markaların satış ve montajını da yapmaktadır. Firmamız tek markaya bağlı kalmadan, Buderus, Viessman, Eca, Demirdöküm, Baymak, Vaillant, Ariston, Ferroli, Airfel, Bosch, Vitra, Artema, Grohe, Geberit markalarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
Topağacı Su Tesisatçısı Topağacı bölgesinde ve çevresindeki tüm semtlerde güleryüzlü, garantili ve hızlı sıhhi tesisat servis hizmeti vermektedir. Topağacı Su Tesisatçısı olarak su kaçağı, su baskını ve rögar tıkanıklarında daha fazla zarar görüp üzülmeyesiniz diye gece-gündüz işinin ustası, tecrübeli, sıhhi tesisat ekibimiz vardır.

Topağacı su kaçağı tespiti – Cihazla su kaçağı bulma – Topağacı su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti günümüzde gelişmiş su kaçağı bulma cihazları yardımıyla artık noktasal olarak yapılmaktadır. Noktasal su kaçağı tespiti için hassas elektronik dinleme cihazı yardımıyla su kaçağının olabileceği yerler dinleme yapılarak sesin şiddetine göre hızla su kaçağının oluştuğu noktaya ulaşılır ve arızalı bu nokta gereken şekilde onarılır. Bazı özel durumlarda ise termal  kamera kullanarak su kaçağı tespiti yapmaktayız.
Sayın Topağacı sakini; Temiz ve pis su kaçağı çok can sıkıcıdır ve su kaçağın yerini bulmak da bir o kadar zordur. Su kaçağının oluştuğu yeri tespit etmek genellikle iş tecrübesi ister. Topağacı Su Tesisatçısı firmamız Topağacı bölgesinde banyo su kaçağı, lavabo su kaçağı, klozet su kaçağı, rezervuar su kaçağı, küvet su kaçağı, duşakabin su kaçağı, radyatör su kaçağı, su deposu kaçağı ve su yalıtımı işlerinizi uzun yıllara dayalı iş tecrübesini kullanarak gerekli elektronik cihazların yardımı ile kısa zamanda ve kalıcı olarak çözmektedir.

Topağacı tıkanıklık açma – Kameralı tıkanıklık açma – Topağacı su tesisatçısı

Lavabo tıkanıklığı, eviye tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, küvet tıkanıklığı duşakabin tıkanıklığı, süzgeç tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, pis su kanalı tıkanıklığı ve logar tıkanıklığı ile her yerde olduğu gibi Topağacı bölgesinde de çok sık karşılaşırız. Kanal tıkanıklığı çok sık tekrarlıyorsa muhakkak malzeme veya montaj sorunu vardır. Kanal tıkanıklarının en etkin sebebi ise suda eridiği düşünülerek klozetlere atılan tuvalet kağıtlarıdır. Bu kağıtlar düşünüldüğü gibi suda kolaylıkla erimezler,boruların içinde köşeli ve dar yerlerde birikerek tıkanıklığa yol açarlar.
Tıkanıklık yeri kameralı cihazlarla tespit edildikten sonra robot kol yardımıyla tıkanıklık giderilip, kaliteli malzemeyi doğru kullanarak Topağacı konut ve iş yerlerine uzun süreli, konforlu bir çözüm sağlanır. Topağacı su tesisatçısı olarak her türlü sıhhi tesisat boru, kanal, kanalizasyon ve logar tıkanıklığı işlemlerinize, kırıp dökmeden garantili ve hızlı çözümler getiriyoruz.

Topağacı Petek Temizliği – Topağacı Petek Temizleme – Topağacı su tesisatçısı

Topağacı petek temizliği konusunda firmamız cihazla ilaçlı petek temizleme hizmeti vermektedir. Topağacı müşterimize doğalgaz kalorifer petek temizliğini 2 yılda bir mutlaka yaptırmalarını öneririz. Petek temizliği sonucunda kalorifer sisteminiz tıpkı ilk kurulduğu günlerde olduğu gibi, çok daha az fatura bedeliyle çok daha fazla ısıtacaktır.
Kalorifer petekleri içinde zaman içinde çoğunluğu pas parçacıklarından yağlı bir çamur oluşur. Radyatör peteğine gelip her noktasını dolaşarak üzerindeki ısıyı odaya bırakması gereken sıcak su radyatör içinde biriken çamur yüzünden kanallardan rahatlıkla geçemediğinden üzerindeki ısıyı tamamen bırakamadan peteği terk eder. Topağacı müşterimiz doğalgaz kalorifer sistemlerinin artık eskisi gibi ısıtmadığını düşünüyorsa, önce petekleri elle kontrol ederek bu tıkanıklık durumunu ortaya çıkartabilirler. Söz konusu çamur yüzünden verimli çalışmayan peteklerin yüzeylerinde ısı farkları elle kolaylıkla hissedilecektir.
Petek temizliği sırasında petekler tesisattan ayrılarak basınçlı su ile temizlenme bitene kadar yıkanıp tekrar tesisata bağlanır. Daha fazla bilgi ve ilgili videolar için lütfen petek yıkama sayfamızı geziniz.

Topağacı Su Tesisatçısı – Topağacı Su Tesisat Ustası – Topağacı Sıhhi Tesisatçı

Topağacı su tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı ATLAS TESİSAT
Whatsapp Ara Tıkla Ara