Şişli su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Şişli bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz.

Şişli su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Şişli su tesisatçısı Şişli sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Şişli lavabo bataryası değişimi, Şişli eviye bataryası değişimi, Şişli banyo bataryası değiştirme, Şişli fotoselli musluk montaj, Şişli duş bataryası. Şişli duş armatürü, Şişli banyo lavabo değişimi, Şişli su tesisatçısı. Şişli havlupan montajı, Şişli küvet tıkanıklığı, Şişli duşakabin tıkanıklığı, Şişli klozet değişim, Şişli tuvalet taşı, Şişli  rezervuar. Şişli rezervuar iç takım. Şişli su tesisatçısı. Şişli duş teknesi tıkanıklık açma. Şişli duşakabin, Şişli taharet musluğu, Şişli ara musluk, Şişli fleks değişimi, Şişli su sayacı. Şişli basınç ayarlayıcı, Şişli basınç düşürücü, Şişli su tesisatçısı, Şişli doğalgaz kombi. Şişli petek temizliği, Şişli çamaşır makinesi bağlantısı, Şişli bulaşık makinesi bağlantısı.

Şişli su sayacı değişimi, Şişli su basınç regülatörü montajı, Şişli taharet musluğu değişimi, Şişli vana değişimi, Şişli su tesisatçısı. Şişli fleks ara bağlantı değişimi. Şişli doğalgaz ocak bağlantısı, Şişli su bataryası değişimi, Şişli banyo bataryası değişimi, Şişli lavabo bataryası değişimi. Şişli su tesisatçısı, Şişli bakır boru kaynağı, Şişli bakır boru tesisat, Şişli tesisatçı. Şişli havlupan montajı, Şişli su saati değişimi, Şişli musluk değişimi, Şişli gider temizliği, Şişli su tesisatçısı.

Şişli cihazla su kaçağı tespit Şişli su kaçağı bulma Şişli su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Şişli banyo su kaçağı tespit, Şişli lavabo su kaçağı, Şişli klozet su kaçağı, Şişli mutfak su kaçağı. Şişli küvet su kaçağı tamiri, Şişli banyo kaçak su tespiti, Şişli tuvalet su kaçağı bulma, Şişli rezervuar su kaçağı. Şişli klozet su kaçağı tamiri, Şişli küvet su kaçağı tamir. Şişli duşakabin su kaçağı, Şişli radyatör su kaçağı. Şişli pimaş kaçağı tamiri. Şişli su deposu kaçağı. Şişlipis su kaçağı, Şişli temiz su kaçağı, Şişli lavabo su kaçağı, Şişli su yalıtımı.

Şişli kameralı tıkanıklık açma Şişli robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Şişli tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Şişli kanal tıkanıklık açma, Şişli banyo tıkanıklık açma, Şişli tuvalet tıkanıklık açma, Şişli mutfak tıkanıklık açma, Şişli tıkanıklık açma. Şişli klozet tıkanıklık açma, Şişli kameralı tıkanıklık açma, Şişli gider açma. Şişli tıkanıklık açma, Şişli açma. Şişli gider tıkanıklık açma, Şişli lavabo tıkanıklık açma, Şişli kanalizasyon tıkanıklık açma. Şişli robotla kanal tıkanıklığı açma, Şişli lavabo tıkanıklığı açma, Şişli tıkalı klozet açma, Şişli kırmadan tıkanıklık açma. Şişli eviye gideri tıkanıklık açma, Şişli banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Şişli pis su kanalı tıkanıklığı, Şişli rögar tıkanıklığı açma. Şişli Pimaş tıkanıklığı açma, Şişli tıkalı tesisat açma.

Şişli doğalgaz tesisatı Şişli petek temizliği Şişli petek Temizleme

Şişli bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Şişli Petek temizliği, Şişli cihazla petek temizleme, Şişli çift yönlü petek temizleme, Şişli doğalgaz petek yıkama. Şişli basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Şişli petek değiştirme, Şişli çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Şişli klozet tamiri Şişli rezervuar iç takımı Şişli klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Şişli klozet tamircisi, Şişli klozet sifon değiştirme, Şişli Serel klozet montajı, Şişli klozet su kaçağı tamiri. Şişli Bocchi klozet montajı, Şişli klozet iç takım değiştirme, Şişli Grohe klozet montajı, Şişli asma klozet montajı. Şişli Kale klozet montajı, Şişli gömme rezervuar montajı, Şişli gömme rezervuar tamiri. Şişli klozet tıkanıklığı açma, Şişli Ege klozet montajı, Şişli klozet ustası, Şişli klozet tamiratı, Şişli Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Şişli çatı yağmur oluğu temizliği Şişli yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Şişli bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Şişli sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…


19 Mayıs  Bozkurt  Cumhuriyet  Duatepe  Elmadağ  Ergenekon  Esentepe  Eskişehir  Feriköy  Fulya  Gülbahar  Halaskargazi  Halide Edip Adıvar  Halil Rıfat Paşa  Harbiye  Huzur  İnönü  İzzetpaşa  Kaptanpaşa  Kuştepe  Mahmut Şevket  Osmanbey  Mecidiyeköy  Meşrutiyet  Nişantaşı  Teşvikiye  Yayla

Şişli su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara