Şile su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Şile bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Şile su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Şile su tesisatçısı Şile sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Şile lavabo bataryası değişimi, Şile eviye bataryası değişimi, Şile banyo bataryası değiştirme, Şile fotoselli musluk montaj, Şile duş bataryası. Şile duş armatürü, Şile banyo lavabo değişimi, Şile su tesisatçısı. Şile havlupan montajı, Şile küvet tıkanıklığı, Şile duşakabin tıkanıklığı, Şile klozet değişim, Şile tuvalet taşı, Şile  rezervuar. Şile rezervuar iç takım. Şile su tesisatçısı. Şile duş teknesi tıkanıklık açma. Şile duşakabin, Şile taharet musluğu, Şile ara musluk, Şile fleks değişimi, Şile su sayacı. Şile basınç ayarlayıcı, Şile basınç düşürücü, Şile su tesisatçısı, Şile doğalgaz kombi. Şile petek temizliği, Şile çamaşır makinesi bağlantısı, Şile bulaşık makinesi bağlantısı.

Şile su sayacı değişimi, Şile su basınç regülatörü montajı, Şile taharet musluğu değişimi, Şile vana değişimi, Şile su tesisatçısı. Şile fleks ara bağlantı değişimi. Şile doğalgaz ocak bağlantısı, Şile su bataryası değişimi, Şile banyo bataryası değişimi, Şile lavabo bataryası değişimi. Şile su tesisatçısı, Şile bakır boru kaynağı, Şile bakır boru tesisat, Şile tesisatçı. Şile havlupan montajı, Şile su saati değişimi, Şile musluk değişimi, Şile gider temizliği, Şile su tesisatçısı.

Şile cihazla su kaçağı tespit Şile su kaçağı bulma Şile su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Şile banyo su kaçağı tespit, Şile lavabo su kaçağı, Şile klozet su kaçağı, Şile mutfak su kaçağı. Şile küvet su kaçağı tamiri, Şile banyo kaçak su tespiti, Şile tuvalet su kaçağı bulma, Şile rezervuar su kaçağı. Şile klozet su kaçağı tamiri, Şile küvet su kaçağı tamir. Şile duşakabin su kaçağı, Şile radyatör su kaçağı. Şile pimaş kaçağı tamiri. Şile su deposu kaçağı. Şilepis su kaçağı, Şile temiz su kaçağı, Şile lavabo su kaçağı, Şile su yalıtımı.

Şile kameralı tıkanıklık açma Şile robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Şile tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Şile kanal tıkanıklık açma, Şile banyo tıkanıklık açma, Şile tuvalet tıkanıklık açma, Şile mutfak tıkanıklık açma, Şile tıkanıklık açma. Şile klozet tıkanıklık açma, Şile kameralı tıkanıklık açma, Şile gider açma. Şile tıkanıklık açma, Şile açma. Şile gider tıkanıklık açma, Şile lavabo tıkanıklık açma, Şile kanalizasyon tıkanıklık açma. Şile robotla kanal tıkanıklığı açma, Şile lavabo tıkanıklığı açma, Şile tıkalı klozet açma, Şile kırmadan tıkanıklık açma. Şile eviye gideri tıkanıklık açma, Şile banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Şile pis su kanalı tıkanıklığı, Şile rögar tıkanıklığı açma. Şile Pimaş tıkanıklığı açma, Şile tıkalı tesisat açma.

Şile doğalgaz tesisatı Şile petek temizliği Şile petek Temizleme

Şile bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Şile Petek temizliği, Şile cihazla petek temizleme, Şile çift yönlü petek temizleme, Şile doğalgaz petek yıkama. Şile basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Şile petek değiştirme, Şile çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Şile klozet tamiri Şile rezervuar iç takımı Şile klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Şile klozet tamircisi, Şile klozet sifon değiştirme, Şile Serel klozet montajı, Şile klozet su kaçağı tamiri. Şile Bocchi klozet montajı, Şile klozet iç takım değiştirme, Şile Grohe klozet montajı, Şile asma klozet montajı. Şile Kale klozet montajı, Şile gömme rezervuar montajı, Şile gömme rezervuar tamiri. Şile klozet tıkanıklığı açma, Şile Ege klozet montajı, Şile klozet ustası, Şile klozet tamiratı, Şile Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Şile çatı yağmur oluğu temizliği Şile yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Şile bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Şile sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Şile su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara