Selimiye su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Selimiye bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Selimiye su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Selimiye su tesisatçısı Selimiye sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Selimiye lavabo bataryası değişimi, Selimiye eviye bataryası değişimi, Selimiye banyo bataryası değiştirme, Selimiye fotoselli musluk montaj, Selimiye duş bataryası. Selimiye duş armatürü, Selimiye banyo lavabo değişimi, Selimiye su tesisatçısı. Selimiye havlupan montajı, Selimiye küvet tıkanıklığı, Selimiye duşakabin tıkanıklığı, Selimiye klozet değişim, Selimiye tuvalet taşı, Selimiye  rezervuar. Selimiye rezervuar iç takım. Selimiye su tesisatçısı. Selimiye duş teknesi tıkanıklık açma. Selimiye duşakabin, Selimiye taharet musluğu, Selimiye ara musluk, Selimiye fleks değişimi, Selimiye su sayacı. Selimiye basınç ayarlayıcı, Selimiye basınç düşürücü, Selimiye su tesisatçısı, Selimiye doğalgaz kombi. Selimiye petek temizliği, Selimiye çamaşır makinesi bağlantısı, Selimiye bulaşık makinesi bağlantısı.

Selimiye su sayacı değişimi, Selimiye su basınç regülatörü montajı, Selimiye taharet musluğu değişimi, Selimiye vana değişimi, Selimiye su tesisatçısı. Selimiye fleks ara bağlantı değişimi. Selimiye doğalgaz ocak bağlantısı, Selimiye su bataryası değişimi, Selimiye banyo bataryası değişimi, Selimiye lavabo bataryası değişimi. Selimiye su tesisatçısı, Selimiye bakır boru kaynağı, Selimiye bakır boru tesisat, Selimiye tesisatçı. Selimiye havlupan montajı, Selimiye su saati değişimi, Selimiye musluk değişimi, Selimiye gider temizliği, Selimiye su tesisatçısı.

Selimiye cihazla su kaçağı tespit Selimiye su kaçağı bulma Selimiye su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Selimiye banyo su kaçağı tespit, Selimiye lavabo su kaçağı, Selimiye klozet su kaçağı, Selimiye mutfak su kaçağı. Selimiye küvet su kaçağı tamiri, Selimiye banyo kaçak su tespiti, Selimiye tuvalet su kaçağı bulma, Selimiye rezervuar su kaçağı. Selimiye klozet su kaçağı tamiri, Selimiye küvet su kaçağı tamir. Selimiye duşakabin su kaçağı, Selimiye radyatör su kaçağı. Selimiye pimaş kaçağı tamiri. Selimiye su deposu kaçağı. Selimiyepis su kaçağı, Selimiye temiz su kaçağı, Selimiye lavabo su kaçağı, Selimiye su yalıtımı.

Selimiye kameralı tıkanıklık açma Selimiye robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Selimiye tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Selimiye kanal tıkanıklık açma, Selimiye banyo tıkanıklık açma, Selimiye tuvalet tıkanıklık açma, Selimiye mutfak tıkanıklık açma, Selimiye tıkanıklık açma. Selimiye klozet tıkanıklık açma, Selimiye kameralı tıkanıklık açma, Selimiye gider açma. Selimiye tıkanıklık açma, Selimiye açma. Selimiye gider tıkanıklık açma, Selimiye lavabo tıkanıklık açma, Selimiye kanalizasyon tıkanıklık açma. Selimiye robotla kanal tıkanıklığı açma, Selimiye lavabo tıkanıklığı açma, Selimiye tıkalı klozet açma, Selimiye kırmadan tıkanıklık açma. Selimiye eviye gideri tıkanıklık açma, Selimiye banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Selimiye pis su kanalı tıkanıklığı, Selimiye rögar tıkanıklığı açma. Selimiye Pimaş tıkanıklığı açma, Selimiye tıkalı tesisat açma.

Selimiye doğalgaz tesisatı Selimiye petek temizliği Selimiye petek Temizleme

Selimiye bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Selimiye Petek temizliği, Selimiye cihazla petek temizleme, Selimiye çift yönlü petek temizleme, Selimiye doğalgaz petek yıkama. Selimiye basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Selimiye petek değiştirme, Selimiye çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Selimiye klozet tamiri Selimiye rezervuar iç takımı Selimiye klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Selimiye klozet tamircisi, Selimiye klozet sifon değiştirme, Selimiye Serel klozet montajı, Selimiye klozet su kaçağı tamiri. Selimiye Bocchi klozet montajı, Selimiye klozet iç takım değiştirme, Selimiye Grohe klozet montajı, Selimiye asma klozet montajı. Selimiye Kale klozet montajı, Selimiye gömme rezervuar montajı, Selimiye gömme rezervuar tamiri. Selimiye klozet tıkanıklığı açma, Selimiye Ege klozet montajı, Selimiye klozet ustası, Selimiye klozet tamiratı, Selimiye Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Selimiye çatı yağmur oluğu temizliği Selimiye yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Selimiye bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Selimiye sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Selimiye su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara