Safa su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Safa bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Safa su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Safa su tesisatçısı Safa sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Safa lavabo bataryası değişimi, Safa eviye bataryası değişimi, Safa banyo bataryası değiştirme, Safa fotoselli musluk montaj, Safa duş bataryası. Safa duş armatürü, Safa banyo lavabo değişimi, Safa su tesisatçısı. Safa havlupan montajı, Safa küvet tıkanıklığı, Safa duşakabin tıkanıklığı, Safa klozet değişim, Safa tuvalet taşı, Safa  rezervuar. Safa rezervuar iç takım. Safa su tesisatçısı. Safa duş teknesi tıkanıklık açma. Safa duşakabin, Safa taharet musluğu, Safa ara musluk, Safa fleks değişimi, Safa su sayacı. Safa basınç ayarlayıcı, Safa basınç düşürücü, Safa su tesisatçısı, Safa doğalgaz kombi. Safa petek temizliği, Safa çamaşır makinesi bağlantısı, Safa bulaşık makinesi bağlantısı.

Safa su sayacı değişimi, Safa su basınç regülatörü montajı, Safa taharet musluğu değişimi, Safa vana değişimi, Safa su tesisatçısı. Safa fleks ara bağlantı değişimi. Safa doğalgaz ocak bağlantısı, Safa su bataryası değişimi, Safa banyo bataryası değişimi, Safa lavabo bataryası değişimi. Safa su tesisatçısı, Safa bakır boru kaynağı, Safa bakır boru tesisat, Safa tesisatçı. Safa havlupan montajı, Safa su saati değişimi, Safa musluk değişimi, Safa gider temizliği, Safa su tesisatçısı.

Safa cihazla su kaçağı tespit Safa su kaçağı bulma Safa su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Safa banyo su kaçağı tespit, Safa lavabo su kaçağı, Safa klozet su kaçağı, Safa mutfak su kaçağı. Safa küvet su kaçağı tamiri, Safa banyo kaçak su tespiti, Safa tuvalet su kaçağı bulma, Safa rezervuar su kaçağı. Safa klozet su kaçağı tamiri, Safa küvet su kaçağı tamir. Safa duşakabin su kaçağı, Safa radyatör su kaçağı. Safa pimaş kaçağı tamiri. Safa su deposu kaçağı. Safapis su kaçağı, Safa temiz su kaçağı, Safa lavabo su kaçağı, Safa su yalıtımı.

Safa kameralı tıkanıklık açma Safa robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Safa tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Safa kanal tıkanıklık açma, Safa banyo tıkanıklık açma, Safa tuvalet tıkanıklık açma, Safa mutfak tıkanıklık açma, Safa tıkanıklık açma. Safa klozet tıkanıklık açma, Safa kameralı tıkanıklık açma, Safa gider açma. Safa tıkanıklık açma, Safa açma. Safa gider tıkanıklık açma, Safa lavabo tıkanıklık açma, Safa kanalizasyon tıkanıklık açma. Safa robotla kanal tıkanıklığı açma, Safa lavabo tıkanıklığı açma, Safa tıkalı klozet açma, Safa kırmadan tıkanıklık açma. Safa eviye gideri tıkanıklık açma, Safa banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Safa pis su kanalı tıkanıklığı, Safa rögar tıkanıklığı açma. Safa Pimaş tıkanıklığı açma, Safa tıkalı tesisat açma.

Safa doğalgaz tesisatı Safa petek temizliği Safa petek Temizleme

Safa bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Safa Petek temizliği, Safa cihazla petek temizleme, Safa çift yönlü petek temizleme, Safa doğalgaz petek yıkama. Safa basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Safa petek değiştirme, Safa çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Safa klozet tamiri Safa rezervuar iç takımı Safa klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Safa klozet tamircisi, Safa klozet sifon değiştirme, Safa Serel klozet montajı, Safa klozet su kaçağı tamiri. Safa Bocchi klozet montajı, Safa klozet iç takım değiştirme, Safa Grohe klozet montajı, Safa asma klozet montajı. Safa Kale klozet montajı, Safa gömme rezervuar montajı, Safa gömme rezervuar tamiri. Safa klozet tıkanıklığı açma, Safa Ege klozet montajı, Safa klozet ustası, Safa klozet tamiratı, Safa Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Safa çatı yağmur oluğu temizliği Safa yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Safa bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Safa sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Safa su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara