Rahmanlar su tesisatçısı olarak pis su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, lavabo bataryası, evye bataryası, duş bataryası, duş armatürü, lavabo değişimi, havlupan, küvet, duşakabin, klozet, rezervuar, rezervuar iç takım, duş teknesi değişimi, taharet musluğu, su sayacı, çamaşır makinesi musluğu, bulaşık makinesi musluğu değişimi ile montajı kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir.

Rahmanlar su tesisatçısı Rahmanlar Gider Açma, Rahmanlar Gider Tıkanıklığı Açma, Rahmanlar Kanal Açma, Rahmanlar Kanal Tıkanıklığı Açma, Rahmanlar Klozet Açma, Rahmanlar klozet değişimi, Rahmanlar Klozet Tıkanıklığı Açma, Rahmanlar Lavabo Açma, Rahmanlar Lavabo Tıkanıklığı Açma, Rahmanlar Logar Açma, Rahmanlar Logar Tıkanıklığı Açma, Rahmanlar Mutfak Tıkanıklığı Açma, Rahmanlar Pimaş Açma, Rahmanlar Pimaş Tıkanıklığı Açma, Rahmanlar pis su kaçağı, Rahmanlar rezervuar değişimi, Rahmanlar sifon değişimi, Rahmanlar sıhhi tesisat, Rahmanlar Sıhhi Tesisatçı, Rahmanlar sıhhi tesisatçısı, Rahmanlar su kaçağı, Rahmanlar Su Kaçağı Tespit, Rahmanlar su tesisat, Rahmanlar Su Tesisat Ustası, Rahmanlar su tesisatçı, Rahmanlar temiz su kaçağı, Rahmanlar tesisat tamirat, Rahmanlar Tuvalet Açma, Rahmanlar Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Rahmanlar su tesisatçısı Kombi petek temizliği

Rahmanlar su tesisatçısı olarak Rahmanlar bölgesine, sıhhi tesisat kurulum, bakım ve onarım için Rahmanlar bölgesinde 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti vermekteyiz. Rahmanlar bölgesinde güler yüzlü, konusuna hakim, profesyonel ve garantili bir su tesisatçısı arıyorsanız, biz her an telefonun öbür ucundayız. Rahmanlar Su Tesisatçı sadece Rahmanlar bölgesinde değil, tüm İstanbul dahilinde genel tesisat tamirat servis hizmeti vermektedir.
Rahmanlar su tesisatçısı, tercih edilen markaların satış ve montajını da yapmaktadır. Firmamız tek markaya bağlı kalmadan, Buderus, Viessman, Eca, Demirdöküm, Baymak, Vaillant, Ariston, Ferroli, Airfel, Bosch, Vitra, Artema, Grohe, Geberit markalarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
Rahmanlar Su Tesisatçısı Rahmanlar bölgesinde ve çevresindeki tüm semtlerde güleryüzlü, garantili ve hızlı sıhhi tesisat servis hizmeti vermektedir. Rahmanlar Su Tesisatçısı olarak su kaçağı, su baskını ve rögar tıkanıklarında daha fazla zarar görüp üzülmeyesiniz diye gece-gündüz işinin ustası, tecrübeli, sıhhi tesisat ekibimiz vardır.

Rahmanlar su kaçağı tespiti – Cihazla su kaçağı bulma – Rahmanlar su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti günümüzde gelişmiş su kaçağı bulma cihazları yardımıyla artık noktasal olarak yapılmaktadır. Noktasal su kaçağı tespiti için hassas elektronik dinleme cihazı yardımıyla su kaçağının olabileceği yerler dinleme yapılarak sesin şiddetine göre hızla su kaçağının oluştuğu noktaya ulaşılır ve arızalı bu nokta gereken şekilde onarılır. Bazı özel durumlarda ise termal  kamera kullanarak su kaçağı tespiti yapmaktayız.
Sayın Rahmanlar sakini; Temiz ve pis su kaçağı çok can sıkıcıdır ve su kaçağın yerini bulmak da bir o kadar zordur. Su kaçağının oluştuğu yeri tespit etmek genellikle iş tecrübesi ister. Rahmanlar Su Tesisatçısı firmamız Rahmanlar bölgesinde banyo su kaçağı, lavabo su kaçağı, klozet su kaçağı, rezervuar su kaçağı, küvet su kaçağı, duşakabin su kaçağı, radyatör su kaçağı, su deposu kaçağı ve su yalıtımı işlerinizi uzun yıllara dayalı iş tecrübesini kullanarak gerekli elektronik cihazların yardımı ile kısa zamanda ve kalıcı olarak çözmektedir.

Rahmanlar tıkanıklık açma – Kameralı tıkanıklık açma – Rahmanlar su tesisatçısı

Lavabo tıkanıklığı, eviye tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, küvet tıkanıklığı duşakabin tıkanıklığı, süzgeç tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, pis su kanalı tıkanıklığı ve logar tıkanıklığı ile her yerde olduğu gibi Rahmanlar bölgesinde de çok sık karşılaşırız. Kanal tıkanıklığı çok sık tekrarlıyorsa muhakkak malzeme veya montaj sorunu vardır. Kanal tıkanıklarının en etkin sebebi ise suda eridiği düşünülerek klozetlere atılan tuvalet kağıtlarıdır. Bu kağıtlar düşünüldüğü gibi suda kolaylıkla erimezler,boruların içinde köşeli ve dar yerlerde birikerek tıkanıklığa yol açarlar.
Tıkanıklık yeri kameralı cihazlarla tespit edildikten sonra robot kol yardımıyla tıkanıklık giderilip, kaliteli malzemeyi doğru kullanarak Rahmanlar konut ve iş yerlerine uzun süreli, konforlu bir çözüm sağlanır. Rahmanlar su tesisatçısı olarak her türlü sıhhi tesisat boru, kanal, kanalizasyon ve logar tıkanıklığı işlemlerinize, kırıp dökmeden garantili ve hızlı çözümler getiriyoruz.

Rahmanlar Petek Temizliği – Rahmanlar Petek Temizleme – Rahmanlar su tesisatçısı

Rahmanlar petek temizliği konusunda firmamız cihazla ilaçlı petek temizleme hizmeti vermektedir. Rahmanlar müşterimize doğalgaz kalorifer petek temizliğini 2 yılda bir mutlaka yaptırmalarını öneririz. Petek temizliği sonucunda kalorifer sisteminiz tıpkı ilk kurulduğu günlerde olduğu gibi, çok daha az fatura bedeliyle çok daha fazla ısıtacaktır.
Kalorifer petekleri içinde zaman içinde çoğunluğu pas parçacıklarından yağlı bir çamur oluşur. Radyatör peteğine gelip her noktasını dolaşarak üzerindeki ısıyı odaya bırakması gereken sıcak su radyatör içinde biriken çamur yüzünden kanallardan rahatlıkla geçemediğinden üzerindeki ısıyı tamamen bırakamadan peteği terk eder. Rahmanlar müşterimiz doğalgaz kalorifer sistemlerinin artık eskisi gibi ısıtmadığını düşünüyorsa, önce petekleri elle kontrol ederek bu tıkanıklık durumunu ortaya çıkartabilirler. Söz konusu çamur yüzünden verimli çalışmayan peteklerin yüzeylerinde ısı farkları elle kolaylıkla hissedilecektir.
Petek temizliği sırasında petekler tesisattan ayrılarak basınçlı su ile temizlenme bitene kadar yıkanıp tekrar tesisata bağlanır. Daha fazla bilgi ve ilgili videolar için lütfen petek yıkama sayfamızı geziniz.

Rahmanlar Su Tesisatçısı – Rahmanlar Su Tesisat Ustası – Rahmanlar Sıhhi Tesisatçı

Rahmanlar su tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı Atlas Tesisat
Whatsapp Ara Tıkla Ara