Orta su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Orta bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Orta su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Orta su tesisatçısı Orta sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Orta lavabo bataryası değişimi, Orta eviye bataryası değişimi, Orta banyo bataryası değiştirme, Orta fotoselli musluk montaj, Orta duş bataryası. Orta duş armatürü, Orta banyo lavabo değişimi, Orta su tesisatçısı. Orta havlupan montajı, Orta küvet tıkanıklığı, Orta duşakabin tıkanıklığı, Orta klozet değişim, Orta tuvalet taşı, Orta  rezervuar. Orta rezervuar iç takım. Orta su tesisatçısı. Orta duş teknesi tıkanıklık açma. Orta duşakabin, Orta taharet musluğu, Orta ara musluk, Orta fleks değişimi, Orta su sayacı. Orta basınç ayarlayıcı, Orta basınç düşürücü, Orta su tesisatçısı, Orta doğalgaz kombi. Orta petek temizliği, Orta çamaşır makinesi bağlantısı, Orta bulaşık makinesi bağlantısı.

Orta su sayacı değişimi, Orta su basınç regülatörü montajı, Orta taharet musluğu değişimi, Orta vana değişimi, Orta su tesisatçısı. Orta fleks ara bağlantı değişimi. Orta doğalgaz ocak bağlantısı, Orta su bataryası değişimi, Orta banyo bataryası değişimi, Orta lavabo bataryası değişimi. Orta su tesisatçısı, Orta bakır boru kaynağı, Orta bakır boru tesisat, Orta tesisatçı. Orta havlupan montajı, Orta su saati değişimi, Orta musluk değişimi, Orta gider temizliği, Orta su tesisatçısı.

Orta cihazla su kaçağı tespit Orta su kaçağı bulma Orta su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Orta banyo su kaçağı tespit, Orta lavabo su kaçağı, Orta klozet su kaçağı, Orta mutfak su kaçağı. Orta küvet su kaçağı tamiri, Orta banyo kaçak su tespiti, Orta tuvalet su kaçağı bulma, Orta rezervuar su kaçağı. Orta klozet su kaçağı tamiri, Orta küvet su kaçağı tamir. Orta duşakabin su kaçağı, Orta radyatör su kaçağı. Orta pimaş kaçağı tamiri. Orta su deposu kaçağı. Ortapis su kaçağı, Orta temiz su kaçağı, Orta lavabo su kaçağı, Orta su yalıtımı.

Orta kameralı tıkanıklık açma Orta robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Orta tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Orta kanal tıkanıklık açma, Orta banyo tıkanıklık açma, Orta tuvalet tıkanıklık açma, Orta mutfak tıkanıklık açma, Orta tıkanıklık açma. Orta klozet tıkanıklık açma, Orta kameralı tıkanıklık açma, Orta gider açma. Orta tıkanıklık açma, Orta açma. Orta gider tıkanıklık açma, Orta lavabo tıkanıklık açma, Orta kanalizasyon tıkanıklık açma. Orta robotla kanal tıkanıklığı açma, Orta lavabo tıkanıklığı açma, Orta tıkalı klozet açma, Orta kırmadan tıkanıklık açma. Orta eviye gideri tıkanıklık açma, Orta banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Orta pis su kanalı tıkanıklığı, Orta rögar tıkanıklığı açma. Orta Pimaş tıkanıklığı açma, Orta tıkalı tesisat açma.

Orta doğalgaz tesisatı Orta petek temizliği Orta petek Temizleme

Orta bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Orta Petek temizliği, Orta cihazla petek temizleme, Orta çift yönlü petek temizleme, Orta doğalgaz petek yıkama. Orta basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Orta petek değiştirme, Orta çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Orta klozet tamiri Orta rezervuar iç takımı Orta klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Orta klozet tamircisi, Orta klozet sifon değiştirme, Orta Serel klozet montajı, Orta klozet su kaçağı tamiri. Orta Bocchi klozet montajı, Orta klozet iç takım değiştirme, Orta Grohe klozet montajı, Orta asma klozet montajı. Orta Kale klozet montajı, Orta gömme rezervuar montajı, Orta gömme rezervuar tamiri. Orta klozet tıkanıklığı açma, Orta Ege klozet montajı, Orta klozet ustası, Orta klozet tamiratı, Orta Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Orta çatı yağmur oluğu temizliği Orta yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Orta bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Orta sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Orta su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara