Orhantepe su tesisatçısı olarak pis su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, lavabo bataryası, evye bataryası, duş bataryası, duş armatürü, lavabo değişimi, havlupan, küvet, duşakabin, klozet, rezervuar, rezervuar iç takım, duş teknesi değişimi, taharet musluğu, su sayacı, çamaşır makinesi musluğu, bulaşık makinesi musluğu değişimi ile montajı kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir.

Orhantepe su tesisatçısı Orhantepe Gider Açma, Orhantepe Gider Tıkanıklığı Açma, Orhantepe Kanal Açma, Orhantepe Kanal Tıkanıklığı Açma, Orhantepe Klozet Açma, Orhantepe klozet değişimi, Orhantepe Klozet Tıkanıklığı Açma, Orhantepe Lavabo Açma, Orhantepe Lavabo Tıkanıklığı Açma, Orhantepe Logar Açma, Orhantepe Logar Tıkanıklığı Açma, Orhantepe Mutfak Tıkanıklığı Açma, Orhantepe Pimaş Açma, Orhantepe Pimaş Tıkanıklığı Açma, Orhantepe pis su kaçağı, Orhantepe rezervuar değişimi, Orhantepe sifon değişimi, Orhantepe sıhhi tesisat, Orhantepe sıhhi tesisatçısı, Orhantepe su kaçağı, Orhantepe su tesisat, Orhantepe su tesisatçı, Orhantepe temiz su kaçağı, Orhantepe tesisat tamirat, Orhantepe Tuvalet Açma, Orhantepe Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Orhantepe su tesisatçısı – Sıhhi su tesisatçısı

Orhantepe su tesisatçısı olarak Orhantepe bölgesine, sıhhi tesisat kurulum, bakım ve onarım için Orhantepe bölgesinde 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti vermekteyiz. Orhantepe bölgesinde güler yüzlü, konusuna hakim, profesyonel ve garantili bir su tesisatçısı arıyorsanız, biz her an telefonun öbür ucundayız. Orhantepe Su Tesisatçı sadece Orhantepe bölgesinde değil, tüm İstanbul dahilinde genel tesisat tamirat servis hizmeti vermektedir.
Orhantepe su tesisatçısı, tercih edilen markaların satış ve montajını da yapmaktadır. Firmamız tek markaya bağlı kalmadan, Buderus, Viessman, Eca, Demirdöküm, Baymak, Vaillant, Ariston, Ferroli, Airfel, Bosch, Vitra, Artema, Grohe, Geberit markalarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
Orhantepe Su Tesisatçısı Orhantepe bölgesinde ve çevresindeki tüm semtlerde güleryüzlü, garantili ve hızlı sıhhi tesisat servis hizmeti vermektedir. Orhantepe Su Tesisatçısı olarak su kaçağı, su baskını ve rögar tıkanıklarında daha fazla zarar görüp üzülmeyesiniz diye gece-gündüz işinin ustası, tecrübeli, sıhhi tesisat ekibimiz vardır.

Orhantepe su kaçağı tespiti – Cihazla su kaçağı bulma – Orhantepe su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti günümüzde gelişmiş su kaçağı bulma cihazları yardımıyla artık noktasal olarak yapılmaktadır. Noktasal su kaçağı tespiti için hassas elektronik dinleme cihazı yardımıyla su kaçağının olabileceği yerler dinleme yapılarak sesin şiddetine göre hızla su kaçağının oluştuğu noktaya ulaşılır ve arızalı bu nokta gereken şekilde onarılır. Bazı özel durumlarda ise termal  kamera kullanarak su kaçağı tespiti yapmaktayız.
Sayın Orhantepe sakini; Temiz ve pis su kaçağı çok can sıkıcıdır ve su kaçağın yerini bulmak da bir o kadar zordur. Su kaçağının oluştuğu yeri tespit etmek genellikle iş tecrübesi ister. Orhantepe Su Tesisatçısı firmamız Orhantepe bölgesinde banyo su kaçağı, lavabo su kaçağı, klozet su kaçağı, rezervuar su kaçağı, küvet su kaçağı, duşakabin su kaçağı, radyatör su kaçağı, su deposu kaçağı ve su yalıtımı işlerinizi uzun yıllara dayalı iş tecrübesini kullanarak gerekli elektronik cihazların yardımı ile kısa zamanda ve kalıcı olarak çözmektedir.

Orhantepe tıkanıklık açma – Kameralı tıkanıklık açma – Orhantepe su tesisatçısı

Lavabo tıkanıklığı, eviye tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, küvet tıkanıklığı duşakabin tıkanıklığı, süzgeç tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, pis su kanalı tıkanıklığı ve logar tıkanıklığı ile her yerde olduğu gibi Orhantepe bölgesinde de çok sık karşılaşırız. Kanal tıkanıklığı çok sık tekrarlıyorsa muhakkak malzeme veya montaj sorunu vardır. Kanal tıkanıklarının en etkin sebebi ise suda eridiği düşünülerek klozetlere atılan tuvalet kağıtlarıdır. Bu kağıtlar düşünüldüğü gibi suda kolaylıkla erimezler,boruların içinde köşeli ve dar yerlerde birikerek tıkanıklığa yol açarlar.
Tıkanıklık yeri kameralı cihazlarla tespit edildikten sonra robot kol yardımıyla tıkanıklık giderilip, kaliteli malzemeyi doğru kullanarak Orhantepe konut ve iş yerlerine uzun süreli, konforlu bir çözüm sağlanır. Orhantepe su tesisatçısı olarak her türlü sıhhi tesisat boru, kanal, kanalizasyon ve logar tıkanıklığı işlemlerinize, kırıp dökmeden garantili ve hızlı çözümler getiriyoruz.

Orhantepe Petek Temizliği – Orhantepe Petek Temizleme – Orhantepe su tesisatçısı

Orhantepe petek temizliği konusunda firmamız cihazla ilaçlı petek temizleme hizmeti vermektedir. Orhantepe müşterimize doğalgaz kalorifer petek temizliğini 2 yılda bir mutlaka yaptırmalarını öneririz. Petek temizliği sonucunda kalorifer sisteminiz tıpkı ilk kurulduğu günlerde olduğu gibi, çok daha az fatura bedeliyle çok daha fazla ısıtacaktır.
Kalorifer petekleri içinde zaman içinde çoğunluğu pas parçacıklarından yağlı bir çamur oluşur. Radyatör peteğine gelip her noktasını dolaşarak üzerindeki ısıyı odaya bırakması gereken sıcak su radyatör içinde biriken çamur yüzünden kanallardan rahatlıkla geçemediğinden üzerindeki ısıyı tamamen bırakamadan peteği terk eder. Orhantepe müşterimiz doğalgaz kalorifer sistemlerinin artık eskisi gibi ısıtmadığını düşünüyorsa, önce petekleri elle kontrol ederek bu tıkanıklık durumunu ortaya çıkartabilirler. Söz konusu çamur yüzünden verimli çalışmayan peteklerin yüzeylerinde ısı farkları elle kolaylıkla hissedilecektir.
Petek temizliği sırasında petekler tesisattan ayrılarak basınçlı su ile temizlenme bitene kadar yıkanıp tekrar tesisata bağlanır. Daha fazla bilgi ve ilgili videolar için lütfen petek yıkama sayfamızı geziniz.

Orhantepe Su Tesisatçısı – Orhantepe Su Tesisat Ustası – Orhantepe Sıhhi Tesisatçı

Orhantepe su tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı Atlas Tesisat
Whatsapp Ara Tıkla Ara