Mimarsinan su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Mimarsinan bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Mimarsinan su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Mimarsinan su tesisatçısı Mimarsinan sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Mimarsinan lavabo bataryası değişimi, Mimarsinan eviye bataryası değişimi, Mimarsinan banyo bataryası değiştirme, Mimarsinan fotoselli musluk montaj, Mimarsinan duş bataryası. Mimarsinan duş armatürü, Mimarsinan banyo lavabo değişimi, Mimarsinan su tesisatçısı. Mimarsinan havlupan montajı, Mimarsinan küvet tıkanıklığı, Mimarsinan duşakabin tıkanıklığı, Mimarsinan klozet değişim, Mimarsinan tuvalet taşı, Mimarsinan  rezervuar. Mimarsinan rezervuar iç takım. Mimarsinan su tesisatçısı. Mimarsinan duş teknesi tıkanıklık açma. Mimarsinan duşakabin, Mimarsinan taharet musluğu, Mimarsinan ara musluk, Mimarsinan fleks değişimi, Mimarsinan su sayacı. Mimarsinan basınç ayarlayıcı, Mimarsinan basınç düşürücü, Mimarsinan su tesisatçısı, Mimarsinan doğalgaz kombi. Mimarsinan petek temizliği, Mimarsinan çamaşır makinesi bağlantısı, Mimarsinan bulaşık makinesi bağlantısı.

Mimarsinan su sayacı değişimi, Mimarsinan su basınç regülatörü montajı, Mimarsinan taharet musluğu değişimi, Mimarsinan vana değişimi, Mimarsinan su tesisatçısı. Mimarsinan fleks ara bağlantı değişimi. Mimarsinan doğalgaz ocak bağlantısı, Mimarsinan su bataryası değişimi, Mimarsinan banyo bataryası değişimi, Mimarsinan lavabo bataryası değişimi. Mimarsinan su tesisatçısı, Mimarsinan bakır boru kaynağı, Mimarsinan bakır boru tesisat, Mimarsinan tesisatçı. Mimarsinan havlupan montajı, Mimarsinan su saati değişimi, Mimarsinan musluk değişimi, Mimarsinan gider temizliği, Mimarsinan su tesisatçısı.

Mimarsinan cihazla su kaçağı tespit Mimarsinan su kaçağı bulma Mimarsinan su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Mimarsinan banyo su kaçağı tespit, Mimarsinan lavabo su kaçağı, Mimarsinan klozet su kaçağı, Mimarsinan mutfak su kaçağı. Mimarsinan küvet su kaçağı tamiri, Mimarsinan banyo kaçak su tespiti, Mimarsinan tuvalet su kaçağı bulma, Mimarsinan rezervuar su kaçağı. Mimarsinan klozet su kaçağı tamiri, Mimarsinan küvet su kaçağı tamir. Mimarsinan duşakabin su kaçağı, Mimarsinan radyatör su kaçağı. Mimarsinan pimaş kaçağı tamiri. Mimarsinan su deposu kaçağı. Mimarsinanpis su kaçağı, Mimarsinan temiz su kaçağı, Mimarsinan lavabo su kaçağı, Mimarsinan su yalıtımı.

Mimarsinan kameralı tıkanıklık açma Mimarsinan robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Mimarsinan tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Mimarsinan kanal tıkanıklık açma, Mimarsinan banyo tıkanıklık açma, Mimarsinan tuvalet tıkanıklık açma, Mimarsinan mutfak tıkanıklık açma, Mimarsinan tıkanıklık açma. Mimarsinan klozet tıkanıklık açma, Mimarsinan kameralı tıkanıklık açma, Mimarsinan gider açma. Mimarsinan tıkanıklık açma, Mimarsinan açma. Mimarsinan gider tıkanıklık açma, Mimarsinan lavabo tıkanıklık açma, Mimarsinan kanalizasyon tıkanıklık açma. Mimarsinan robotla kanal tıkanıklığı açma, Mimarsinan lavabo tıkanıklığı açma, Mimarsinan tıkalı klozet açma, Mimarsinan kırmadan tıkanıklık açma. Mimarsinan eviye gideri tıkanıklık açma, Mimarsinan banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Mimarsinan pis su kanalı tıkanıklığı, Mimarsinan rögar tıkanıklığı açma. Mimarsinan Pimaş tıkanıklığı açma, Mimarsinan tıkalı tesisat açma.

Mimarsinan doğalgaz tesisatı Mimarsinan petek temizliği Mimarsinan petek Temizleme

Mimarsinan bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Mimarsinan Petek temizliği, Mimarsinan cihazla petek temizleme, Mimarsinan çift yönlü petek temizleme, Mimarsinan doğalgaz petek yıkama. Mimarsinan basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Mimarsinan petek değiştirme, Mimarsinan çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Mimarsinan klozet tamiri Mimarsinan rezervuar iç takımı Mimarsinan klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Mimarsinan klozet tamircisi, Mimarsinan klozet sifon değiştirme, Mimarsinan Serel klozet montajı, Mimarsinan klozet su kaçağı tamiri. Mimarsinan Bocchi klozet montajı, Mimarsinan klozet iç takım değiştirme, Mimarsinan Grohe klozet montajı, Mimarsinan asma klozet montajı. Mimarsinan Kale klozet montajı, Mimarsinan gömme rezervuar montajı, Mimarsinan gömme rezervuar tamiri. Mimarsinan klozet tıkanıklığı açma, Mimarsinan Ege klozet montajı, Mimarsinan klozet ustası, Mimarsinan klozet tamiratı, Mimarsinan Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Mimarsinan çatı yağmur oluğu temizliği Mimarsinan yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Mimarsinan bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Mimarsinan sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Mimarsinan su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat
Whatsapp Ara Tıkla Ara