Meclis su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Meclis bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Meclis su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Meclis su tesisatçısı Meclis sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Meclis lavabo bataryası değişimi, Meclis eviye bataryası değişimi, Meclis banyo bataryası değiştirme, Meclis fotoselli musluk montaj, Meclis duş bataryası. Meclis duş armatürü, Meclis banyo lavabo değişimi, Meclis su tesisatçısı. Meclis havlupan montajı, Meclis küvet tıkanıklığı, Meclis duşakabin tıkanıklığı, Meclis klozet değişim, Meclis tuvalet taşı, Meclis  rezervuar. Meclis rezervuar iç takım. Meclis su tesisatçısı. Meclis duş teknesi tıkanıklık açma. Meclis duşakabin, Meclis taharet musluğu, Meclis ara musluk, Meclis fleks değişimi, Meclis su sayacı. Meclis basınç ayarlayıcı, Meclis basınç düşürücü, Meclis su tesisatçısı, Meclis doğalgaz kombi. Meclis petek temizliği, Meclis çamaşır makinesi bağlantısı, Meclis bulaşık makinesi bağlantısı.

Meclis su sayacı değişimi, Meclis su basınç regülatörü montajı, Meclis taharet musluğu değişimi, Meclis vana değişimi, Meclis su tesisatçısı. Meclis fleks ara bağlantı değişimi. Meclis doğalgaz ocak bağlantısı, Meclis su bataryası değişimi, Meclis banyo bataryası değişimi, Meclis lavabo bataryası değişimi. Meclis su tesisatçısı, Meclis bakır boru kaynağı, Meclis bakır boru tesisat, Meclis tesisatçı. Meclis havlupan montajı, Meclis su saati değişimi, Meclis musluk değişimi, Meclis gider temizliği, Meclis su tesisatçısı.

Meclis cihazla su kaçağı tespit Meclis su kaçağı bulma Meclis su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Meclis banyo su kaçağı tespit, Meclis lavabo su kaçağı, Meclis klozet su kaçağı, Meclis mutfak su kaçağı. Meclis küvet su kaçağı tamiri, Meclis banyo kaçak su tespiti, Meclis tuvalet su kaçağı bulma, Meclis rezervuar su kaçağı. Meclis klozet su kaçağı tamiri, Meclis küvet su kaçağı tamir. Meclis duşakabin su kaçağı, Meclis radyatör su kaçağı. Meclis pimaş kaçağı tamiri. Meclis su deposu kaçağı. Meclispis su kaçağı, Meclis temiz su kaçağı, Meclis lavabo su kaçağı, Meclis su yalıtımı.

Meclis kameralı tıkanıklık açma Meclis robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Meclis tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Meclis kanal tıkanıklık açma, Meclis banyo tıkanıklık açma, Meclis tuvalet tıkanıklık açma, Meclis mutfak tıkanıklık açma, Meclis tıkanıklık açma. Meclis klozet tıkanıklık açma, Meclis kameralı tıkanıklık açma, Meclis gider açma. Meclis tıkanıklık açma, Meclis açma. Meclis gider tıkanıklık açma, Meclis lavabo tıkanıklık açma, Meclis kanalizasyon tıkanıklık açma. Meclis robotla kanal tıkanıklığı açma, Meclis lavabo tıkanıklığı açma, Meclis tıkalı klozet açma, Meclis kırmadan tıkanıklık açma. Meclis eviye gideri tıkanıklık açma, Meclis banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Meclis pis su kanalı tıkanıklığı, Meclis rögar tıkanıklığı açma. Meclis Pimaş tıkanıklığı açma, Meclis tıkalı tesisat açma.

Meclis doğalgaz tesisatı Meclis petek temizliği Meclis petek Temizleme

Meclis bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Meclis Petek temizliği, Meclis cihazla petek temizleme, Meclis çift yönlü petek temizleme, Meclis doğalgaz petek yıkama. Meclis basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Meclis petek değiştirme, Meclis çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Meclis klozet tamiri Meclis rezervuar iç takımı Meclis klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Meclis klozet tamircisi, Meclis klozet sifon değiştirme, Meclis Serel klozet montajı, Meclis klozet su kaçağı tamiri. Meclis Bocchi klozet montajı, Meclis klozet iç takım değiştirme, Meclis Grohe klozet montajı, Meclis asma klozet montajı. Meclis Kale klozet montajı, Meclis gömme rezervuar montajı, Meclis gömme rezervuar tamiri. Meclis klozet tıkanıklığı açma, Meclis Ege klozet montajı, Meclis klozet ustası, Meclis klozet tamiratı, Meclis Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Meclis çatı yağmur oluğu temizliği Meclis yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Meclis bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Meclis sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Meclis su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara