Maslak su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Maslak bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Maslak su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Maslak su tesisatçısı Maslak sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Maslak lavabo bataryası değişimi, Maslak eviye bataryası değişimi, Maslak banyo bataryası değiştirme, Maslak fotoselli musluk montaj, Maslak duş bataryası. Maslak duş armatürü, Maslak banyo lavabo değişimi, Maslak su tesisatçısı. Maslak havlupan montajı, Maslak küvet tıkanıklığı, Maslak duşakabin tıkanıklığı, Maslak klozet değişim, Maslak tuvalet taşı, Maslak  rezervuar. Maslak rezervuar iç takım. Maslak su tesisatçısı. Maslak duş teknesi tıkanıklık açma. Maslak duşakabin, Maslak taharet musluğu, Maslak ara musluk, Maslak fleks değişimi, Maslak su sayacı. Maslak basınç ayarlayıcı, Maslak basınç düşürücü, Maslak su tesisatçısı, Maslak doğalgaz kombi. Maslak petek temizliği, Maslak çamaşır makinesi bağlantısı, Maslak bulaşık makinesi bağlantısı.

Maslak su sayacı değişimi, Maslak su basınç regülatörü montajı, Maslak taharet musluğu değişimi, Maslak vana değişimi, Maslak su tesisatçısı. Maslak fleks ara bağlantı değişimi. Maslak doğalgaz ocak bağlantısı, Maslak su bataryası değişimi, Maslak banyo bataryası değişimi, Maslak lavabo bataryası değişimi. Maslak su tesisatçısı, Maslak bakır boru kaynağı, Maslak bakır boru tesisat, Maslak tesisatçı. Maslak havlupan montajı, Maslak su saati değişimi, Maslak musluk değişimi, Maslak gider temizliği, Maslak su tesisatçısı.

Maslak cihazla su kaçağı tespit Maslak su kaçağı bulma Maslak su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Maslak banyo su kaçağı tespit, Maslak lavabo su kaçağı, Maslak klozet su kaçağı, Maslak mutfak su kaçağı. Maslak küvet su kaçağı tamiri, Maslak banyo kaçak su tespiti, Maslak tuvalet su kaçağı bulma, Maslak rezervuar su kaçağı. Maslak klozet su kaçağı tamiri, Maslak küvet su kaçağı tamir. Maslak duşakabin su kaçağı, Maslak radyatör su kaçağı. Maslak pimaş kaçağı tamiri. Maslak su deposu kaçağı. Maslakpis su kaçağı, Maslak temiz su kaçağı, Maslak lavabo su kaçağı, Maslak su yalıtımı.

Maslak kameralı tıkanıklık açma Maslak robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Maslak tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Maslak kanal tıkanıklık açma, Maslak banyo tıkanıklık açma, Maslak tuvalet tıkanıklık açma, Maslak mutfak tıkanıklık açma, Maslak tıkanıklık açma. Maslak klozet tıkanıklık açma, Maslak kameralı tıkanıklık açma, Maslak gider açma. Maslak tıkanıklık açma, Maslak açma. Maslak gider tıkanıklık açma, Maslak lavabo tıkanıklık açma, Maslak kanalizasyon tıkanıklık açma. Maslak robotla kanal tıkanıklığı açma, Maslak lavabo tıkanıklığı açma, Maslak tıkalı klozet açma, Maslak kırmadan tıkanıklık açma. Maslak eviye gideri tıkanıklık açma, Maslak banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Maslak pis su kanalı tıkanıklığı, Maslak rögar tıkanıklığı açma. Maslak Pimaş tıkanıklığı açma, Maslak tıkalı tesisat açma.

Maslak doğalgaz tesisatı Maslak petek temizliği Maslak petek Temizleme

Maslak bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Maslak Petek temizliği, Maslak cihazla petek temizleme, Maslak çift yönlü petek temizleme, Maslak doğalgaz petek yıkama. Maslak basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Maslak petek değiştirme, Maslak çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Maslak klozet tamiri Maslak rezervuar iç takımı Maslak klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Maslak klozet tamircisi, Maslak klozet sifon değiştirme, Maslak Serel klozet montajı, Maslak klozet su kaçağı tamiri. Maslak Bocchi klozet montajı, Maslak klozet iç takım değiştirme, Maslak Grohe klozet montajı, Maslak asma klozet montajı. Maslak Kale klozet montajı, Maslak gömme rezervuar montajı, Maslak gömme rezervuar tamiri. Maslak klozet tıkanıklığı açma, Maslak Ege klozet montajı, Maslak klozet ustası, Maslak klozet tamiratı, Maslak Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Maslak çatı yağmur oluğu temizliği Maslak yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Maslak bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Maslak sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Maslak su tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı ATLAS TESİSAT
Whatsapp Ara Tıkla Ara