Maltepe su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Maltepe bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Maltepe su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Maltepe su tesisatçısı Maltepe sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Maltepe lavabo bataryası değişimi, Maltepe eviye bataryası değişimi, Maltepe banyo bataryası değiştirme, Maltepe fotoselli musluk montaj, Maltepe duş bataryası. Maltepe duş armatürü, Maltepe banyo lavabo değişimi, Maltepe su tesisatçısı. Maltepe havlupan montajı, Maltepe küvet tıkanıklığı, Maltepe duşakabin tıkanıklığı, Maltepe klozet değişim, Maltepe tuvalet taşı, Maltepe  rezervuar. Maltepe rezervuar iç takım. Maltepe su tesisatçısı. Maltepe duş teknesi tıkanıklık açma. Maltepe duşakabin, Maltepe taharet musluğu, Maltepe ara musluk, Maltepe fleks değişimi, Maltepe su sayacı. Maltepe basınç ayarlayıcı, Maltepe basınç düşürücü, Maltepe su tesisatçısı, Maltepe doğalgaz kombi. Maltepe petek temizliği, Maltepe çamaşır makinesi bağlantısı, Maltepe bulaşık makinesi bağlantısı.

Maltepe su sayacı değişimi, Maltepe su basınç regülatörü montajı, Maltepe taharet musluğu değişimi, Maltepe vana değişimi, Maltepe su tesisatçısı. Maltepe fleks ara bağlantı değişimi. Maltepe doğalgaz ocak bağlantısı, Maltepe su bataryası değişimi, Maltepe banyo bataryası değişimi, Maltepe lavabo bataryası değişimi. Maltepe su tesisatçısı, Maltepe bakır boru kaynağı, Maltepe bakır boru tesisat, Maltepe tesisatçı. Maltepe havlupan montajı, Maltepe su saati değişimi, Maltepe musluk değişimi, Maltepe gider temizliği, Maltepe su tesisatçısı.

Maltepe cihazla su kaçağı tespit Maltepe su kaçağı bulma Maltepe su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Maltepe banyo su kaçağı tespit, Maltepe lavabo su kaçağı, Maltepe klozet su kaçağı, Maltepe mutfak su kaçağı. Maltepe küvet su kaçağı tamiri, Maltepe banyo kaçak su tespiti, Maltepe tuvalet su kaçağı bulma, Maltepe rezervuar su kaçağı. Maltepe klozet su kaçağı tamiri, Maltepe küvet su kaçağı tamir. Maltepe duşakabin su kaçağı, Maltepe radyatör su kaçağı. Maltepe pimaş kaçağı tamiri. Maltepe su deposu kaçağı. Maltepepis su kaçağı, Maltepe temiz su kaçağı, Maltepe lavabo su kaçağı, Maltepe su yalıtımı.

Maltepe kameralı tıkanıklık açma Maltepe robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Maltepe tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Maltepe kanal tıkanıklık açma, Maltepe banyo tıkanıklık açma, Maltepe tuvalet tıkanıklık açma, Maltepe mutfak tıkanıklık açma, Maltepe tıkanıklık açma. Maltepe klozet tıkanıklık açma, Maltepe kameralı tıkanıklık açma, Maltepe gider açma. Maltepe tıkanıklık açma, Maltepe açma. Maltepe gider tıkanıklık açma, Maltepe lavabo tıkanıklık açma, Maltepe kanalizasyon tıkanıklık açma. Maltepe robotla kanal tıkanıklığı açma, Maltepe lavabo tıkanıklığı açma, Maltepe tıkalı klozet açma, Maltepe kırmadan tıkanıklık açma. Maltepe eviye gideri tıkanıklık açma, Maltepe banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Maltepe pis su kanalı tıkanıklığı, Maltepe rögar tıkanıklığı açma. Maltepe Pimaş tıkanıklığı açma, Maltepe tıkalı tesisat açma.

Maltepe doğalgaz tesisatı Maltepe petek temizliği Maltepe petek Temizleme

Maltepe bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Maltepe Petek temizliği, Maltepe cihazla petek temizleme, Maltepe çift yönlü petek temizleme, Maltepe doğalgaz petek yıkama. Maltepe basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Maltepe petek değiştirme, Maltepe çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Maltepe klozet tamiri Maltepe rezervuar iç takımı Maltepe klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Maltepe klozet tamircisi, Maltepe klozet sifon değiştirme, Maltepe Serel klozet montajı, Maltepe klozet su kaçağı tamiri. Maltepe Bocchi klozet montajı, Maltepe klozet iç takım değiştirme, Maltepe Grohe klozet montajı, Maltepe asma klozet montajı. Maltepe Kale klozet montajı, Maltepe gömme rezervuar montajı, Maltepe gömme rezervuar tamiri. Maltepe klozet tıkanıklığı açma, Maltepe Ege klozet montajı, Maltepe klozet ustası, Maltepe klozet tamiratı, Maltepe Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Maltepe çatı yağmur oluğu temizliği Maltepe yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Maltepe bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Maltepe sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…


Adatepe  Altayçeşme  Altıntepe  Aydınevler  Bağlarbaşı  Başıbüyük  Büyükbakkalköy  Cevizli  Çınar  Esenkent  Feyzullah  Fındıklı  Girne  Gülensu  Gülsuyu  Huzurevi  İdealtepe  Küçükyalı  Süreyyapaşa  Yalı  Zümrütevler

Maltepe su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara