Levent su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Levent bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Levent su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Levent su tesisatçısı Levent sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Levent lavabo bataryası değişimi, Levent eviye bataryası değişimi, Levent banyo bataryası değiştirme, Levent fotoselli musluk montaj, Levent duş bataryası. Levent duş armatürü, Levent banyo lavabo değişimi, Levent su tesisatçısı. Levent havlupan montajı, Levent küvet tıkanıklığı, Levent duşakabin tıkanıklığı, Levent klozet değişim, Levent tuvalet taşı, Levent  rezervuar. Levent rezervuar iç takım. Levent su tesisatçısı. Levent duş teknesi tıkanıklık açma. Levent duşakabin, Levent taharet musluğu, Levent ara musluk, Levent fleks değişimi, Levent su sayacı. Levent basınç ayarlayıcı, Levent basınç düşürücü, Levent su tesisatçısı, Levent doğalgaz kombi. Levent petek temizliği, Levent çamaşır makinesi bağlantısı, Levent bulaşık makinesi bağlantısı.

Levent su sayacı değişimi, Levent su basınç regülatörü montajı, Levent taharet musluğu değişimi, Levent vana değişimi, Levent su tesisatçısı. Levent fleks ara bağlantı değişimi. Levent doğalgaz ocak bağlantısı, Levent su bataryası değişimi, Levent banyo bataryası değişimi, Levent lavabo bataryası değişimi. Levent su tesisatçısı, Levent bakır boru kaynağı, Levent bakır boru tesisat, Levent tesisatçı. Levent havlupan montajı, Levent su saati değişimi, Levent musluk değişimi, Levent gider temizliği, Levent su tesisatçısı.

Levent cihazla su kaçağı tespit Levent su kaçağı bulma Levent su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Levent banyo su kaçağı tespit, Levent lavabo su kaçağı, Levent klozet su kaçağı, Levent mutfak su kaçağı. Levent küvet su kaçağı tamiri, Levent banyo kaçak su tespiti, Levent tuvalet su kaçağı bulma, Levent rezervuar su kaçağı. Levent klozet su kaçağı tamiri, Levent küvet su kaçağı tamir. Levent duşakabin su kaçağı, Levent radyatör su kaçağı. Levent pimaş kaçağı tamiri. Levent su deposu kaçağı. Leventpis su kaçağı, Levent temiz su kaçağı, Levent lavabo su kaçağı, Levent su yalıtımı.

Levent kameralı tıkanıklık açma Levent robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Levent tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Levent kanal tıkanıklık açma, Levent banyo tıkanıklık açma, Levent tuvalet tıkanıklık açma, Levent mutfak tıkanıklık açma, Levent tıkanıklık açma. Levent klozet tıkanıklık açma, Levent kameralı tıkanıklık açma, Levent gider açma. Levent tıkanıklık açma, Levent açma. Levent gider tıkanıklık açma, Levent lavabo tıkanıklık açma, Levent kanalizasyon tıkanıklık açma. Levent robotla kanal tıkanıklığı açma, Levent lavabo tıkanıklığı açma, Levent tıkalı klozet açma, Levent kırmadan tıkanıklık açma. Levent eviye gideri tıkanıklık açma, Levent banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Levent pis su kanalı tıkanıklığı, Levent rögar tıkanıklığı açma. Levent Pimaş tıkanıklığı açma, Levent tıkalı tesisat açma.

Levent doğalgaz tesisatı Levent petek temizliği Levent petek Temizleme

Levent bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Levent Petek temizliği, Levent cihazla petek temizleme, Levent çift yönlü petek temizleme, Levent doğalgaz petek yıkama. Levent basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Levent petek değiştirme, Levent çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Levent klozet tamiri Levent rezervuar iç takımı Levent klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Levent klozet tamircisi, Levent klozet sifon değiştirme, Levent Serel klozet montajı, Levent klozet su kaçağı tamiri. Levent Bocchi klozet montajı, Levent klozet iç takım değiştirme, Levent Grohe klozet montajı, Levent asma klozet montajı. Levent Kale klozet montajı, Levent gömme rezervuar montajı, Levent gömme rezervuar tamiri. Levent klozet tıkanıklığı açma, Levent Ege klozet montajı, Levent klozet ustası, Levent klozet tamiratı, Levent Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Levent çatı yağmur oluğu temizliği Levent yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Levent bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Levent sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Levent su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara