Kuleli su tesisatçısı olarak pis su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, lavabo bataryası, evye bataryası, duş bataryası, duş armatürü, lavabo değişimi, havlupan, küvet, duşakabin, klozet, rezervuar, rezervuar iç takım, duş teknesi değişimi, taharet musluğu, su sayacı, çamaşır makinesi musluğu, bulaşık makinesi musluğu değişimi ile montajı kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir.

Kuleli su tesisatçısı Kuleli Gider Açma, Kuleli Gider Tıkanıklığı Açma, Kuleli Kanal Açma, Kuleli Kanal Tıkanıklığı Açma, Kuleli Klozet Açma, Kuleli klozet değişimi, Kuleli Klozet Tıkanıklığı Açma, Kuleli Lavabo Açma, Kuleli Lavabo Tıkanıklığı Açma, Kuleli Logar Açma, Kuleli Logar Tıkanıklığı Açma, Kuleli Mutfak Tıkanıklığı Açma, Kuleli Pimaş Açma, Kuleli Pimaş Tıkanıklığı Açma, Kuleli pis su kaçağı, Kuleli rezervuar değişimi, Kuleli sıhhi tesisat, Kuleli sıhhi tesisatçısı, Kuleli su kaçağı, Kuleli su tesisat, Kuleli su tesisatçı, Kuleli temiz su kaçağı, Kuleli tesisat tamirat, Kuleli Tuvalet Açma, Kuleli Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Kuleli su tesisatçısı – Sıhhi su tesisatçısı

Kuleli su tesisatçısı olarak Kuleli bölgesine, sıhhi tesisat kurulum, bakım ve onarım için Kuleli bölgesinde 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti vermekteyiz. Kuleli bölgesinde güler yüzlü, konusuna hakim, profesyonel ve garantili bir su tesisatçısı arıyorsanız, biz her an telefonun öbür ucundayız. Kuleli Su Tesisatçı sadece Kuleli bölgesinde değil, tüm İstanbul dahilinde genel tesisat tamirat servis hizmeti vermektedir.
Kuleli su tesisatçısı, tercih edilen markaların satış ve montajını da yapmaktadır. Firmamız tek markaya bağlı kalmadan, Buderus, Viessman, Eca, Demirdöküm, Baymak, Vaillant, Ariston, Ferroli, Airfel, Bosch, Vitra, Artema, Grohe, Geberit markalarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
Kuleli Su Tesisatçısı Kuleli bölgesinde ve çevresindeki tüm semtlerde güleryüzlü, garantili ve hızlı sıhhi tesisat servis hizmeti vermektedir. Kuleli Su Tesisatçısı olarak su kaçağı, su baskını ve rögar tıkanıklarında daha fazla zarar görüp üzülmeyesiniz diye gece-gündüz işinin ustası, tecrübeli, sıhhi tesisat ekibimiz vardır.

Kuleli su kaçağı tespiti – Cihazla su kaçağı bulma – Kuleli su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti günümüzde gelişmiş su kaçağı bulma cihazları yardımıyla artık noktasal olarak yapılmaktadır. Noktasal su kaçağı tespiti için hassas elektronik dinleme cihazı yardımıyla su kaçağının olabileceği yerler dinleme yapılarak sesin şiddetine göre hızla su kaçağının oluştuğu noktaya ulaşılır ve arızalı bu nokta gereken şekilde onarılır. Bazı özel durumlarda ise termal  kamera kullanarak su kaçağı tespiti yapmaktayız.
Sayın Kuleli sakini; Temiz ve pis su kaçağı çok can sıkıcıdır ve su kaçağın yerini bulmak da bir o kadar zordur. Su kaçağının oluştuğu yeri tespit etmek genellikle iş tecrübesi ister. Kuleli Su Tesisatçısı firmamız Kuleli bölgesinde banyo su kaçağı, lavabo su kaçağı, klozet su kaçağı, rezervuar su kaçağı, küvet su kaçağı, duşakabin su kaçağı, radyatör su kaçağı, su deposu kaçağı ve su yalıtımı işlerinizi uzun yıllara dayalı iş tecrübesini kullanarak gerekli elektronik cihazların yardımı ile kısa zamanda ve kalıcı olarak çözmektedir.

Kuleli tıkanıklık açma – Kameralı tıkanıklık açma – Kuleli su tesisatçısı

Lavabo tıkanıklığı, eviye tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, küvet tıkanıklığı duşakabin tıkanıklığı, süzgeç tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, pis su kanalı tıkanıklığı ve logar tıkanıklığı ile her yerde olduğu gibi Kuleli bölgesinde de çok sık karşılaşırız. Kanal tıkanıklığı çok sık tekrarlıyorsa muhakkak malzeme veya montaj sorunu vardır. Kanal tıkanıklarının en etkin sebebi ise suda eridiği düşünülerek klozetlere atılan tuvalet kağıtlarıdır. Bu kağıtlar düşünüldüğü gibi suda kolaylıkla erimezler,boruların içinde köşeli ve dar yerlerde birikerek tıkanıklığa yol açarlar.
Tıkanıklık yeri kameralı cihazlarla tespit edildikten sonra robot kol yardımıyla tıkanıklık giderilip, kaliteli malzemeyi doğru kullanarak Kuleli konut ve iş yerlerine uzun süreli, konforlu bir çözüm sağlanır. Kuleli su tesisatçısı olarak her türlü sıhhi tesisat boru, kanal, kanalizasyon ve logar tıkanıklığı işlemlerinize, kırıp dökmeden garantili ve hızlı çözümler getiriyoruz.

Kuleli Petek Temizliği – Kuleli Petek Temizleme – Kuleli su tesisatçısı

Kuleli petek temizliği konusunda firmamız cihazla ilaçlı petek temizleme hizmeti vermektedir. Kuleli müşterimize doğalgaz kalorifer petek temizliğini 2 yılda bir mutlaka yaptırmalarını öneririz. Petek temizliği sonucunda kalorifer sisteminiz tıpkı ilk kurulduğu günlerde olduğu gibi, çok daha az fatura bedeliyle çok daha fazla ısıtacaktır.
Kalorifer petekleri içinde zaman içinde çoğunluğu pas parçacıklarından yağlı bir çamur oluşur. Radyatör peteğine gelip her noktasını dolaşarak üzerindeki ısıyı odaya bırakması gereken sıcak su radyatör içinde biriken çamur yüzünden kanallardan rahatlıkla geçemediğinden üzerindeki ısıyı tamamen bırakamadan peteği terk eder. Kuleli müşterimiz doğalgaz kalorifer sistemlerinin artık eskisi gibi ısıtmadığını düşünüyorsa, önce petekleri elle kontrol ederek bu tıkanıklık durumunu ortaya çıkartabilirler. Söz konusu çamur yüzünden verimli çalışmayan peteklerin yüzeylerinde ısı farkları elle kolaylıkla hissedilecektir.
Petek temizliği sırasında petekler tesisattan ayrılarak basınçlı su ile temizlenme bitene kadar yıkanıp tekrar tesisata bağlanır. Daha fazla bilgi ve ilgili videolar için lütfen petek yıkama sayfamızı geziniz.

Kuleli Su Tesisatçısı – Kuleli Su Tesisat Ustası – Kuleli Sıhhi Tesisatçı

Kuleli su tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara