Koşuyolu su tesisatçısı olarak pis su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, lavabo bataryası, evye bataryası, duş bataryası, duş armatürü, lavabo değişimi, havlupan, küvet, duşakabin, klozet, rezervuar, rezervuar iç takım, duş teknesi değişimi, taharet musluğu, su sayacı, çamaşır makinesi musluğu, bulaşık makinesi musluğu değişimi ile montajı kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir.

Koşuyolu su tesisatçısı Koşuyolu Gider Açma, Koşuyolu Gider Tıkanıklığı Açma, Koşuyolu Kanal Açma, Koşuyolu Kanal Tıkanıklığı Açma, Koşuyolu Klozet Açma, Koşuyolu klozet değişimi, Koşuyolu Klozet Tıkanıklığı Açma, Koşuyolu Lavabo Açma, Koşuyolu Lavabo Tıkanıklığı Açma, Koşuyolu Logar Açma, Koşuyolu Logar Tıkanıklığı Açma, Koşuyolu Mutfak Tıkanıklığı Açma, Koşuyolu Pimaş Açma, Koşuyolu Pimaş Tıkanıklığı Açma, Koşuyolu pis su kaçağı, Koşuyolu rezervuar değişimi, Koşuyolu sifon değişimi, Koşuyolu sıhhi tesisat, Koşuyolu sıhhi tesisatçısı, Koşuyolu su kaçağı, Koşuyolu su tesisat, Koşuyolu su tesisatçı, Koşuyolu temiz su kaçağı, Koşuyolu tesisat tamirat, Koşuyolu Tuvalet Açma, Koşuyolu Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Koşuyolu su tesisatçısı – Sıhhi su tesisatçısı

Koşuyolu su tesisatçısı olarak Koşuyolu bölgesine, sıhhi tesisat kurulum, bakım ve onarım için Koşuyolu bölgesinde 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti vermekteyiz. Koşuyolu bölgesinde güler yüzlü, konusuna hakim, profesyonel ve garantili bir su tesisatçısı arıyorsanız, biz her an telefonun öbür ucundayız. Koşuyolu Su Tesisatçı sadece Koşuyolu bölgesinde değil, tüm İstanbul dahilinde genel tesisat tamirat servis hizmeti vermektedir.
Koşuyolu su tesisatçısı, tercih edilen markaların satış ve montajını da yapmaktadır. Firmamız tek markaya bağlı kalmadan, Buderus, Viessman, Eca, Demirdöküm, Baymak, Vaillant, Ariston, Ferroli, Airfel, Bosch, Vitra, Artema, Grohe, Geberit markalarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
Koşuyolu Su Tesisatçısı Koşuyolu bölgesinde ve çevresindeki tüm semtlerde güleryüzlü, garantili ve hızlı sıhhi tesisat servis hizmeti vermektedir. Koşuyolu Su Tesisatçısı olarak su kaçağı, su baskını ve rögar tıkanıklarında daha fazla zarar görüp üzülmeyesiniz diye gece-gündüz işinin ustası, tecrübeli, sıhhi tesisat ekibimiz vardır.

Koşuyolu su kaçağı tespiti – Cihazla su kaçağı bulma – Koşuyolu su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti günümüzde gelişmiş su kaçağı bulma cihazları yardımıyla artık noktasal olarak yapılmaktadır. Noktasal su kaçağı tespiti için hassas elektronik dinleme cihazı yardımıyla su kaçağının olabileceği yerler dinleme yapılarak sesin şiddetine göre hızla su kaçağının oluştuğu noktaya ulaşılır ve arızalı bu nokta gereken şekilde onarılır. Bazı özel durumlarda ise termal  kamera kullanarak su kaçağı tespiti yapmaktayız.
Sayın Koşuyolu sakini; Temiz ve pis su kaçağı çok can sıkıcıdır ve su kaçağın yerini bulmak da bir o kadar zordur. Su kaçağının oluştuğu yeri tespit etmek genellikle iş tecrübesi ister. Koşuyolu Su Tesisatçısı firmamız Koşuyolu bölgesinde banyo su kaçağı, lavabo su kaçağı, klozet su kaçağı, rezervuar su kaçağı, küvet su kaçağı, duşakabin su kaçağı, radyatör su kaçağı, su deposu kaçağı ve su yalıtımı işlerinizi uzun yıllara dayalı iş tecrübesini kullanarak gerekli elektronik cihazların yardımı ile kısa zamanda ve kalıcı olarak çözmektedir.

Koşuyolu tıkanıklık açma – Kameralı tıkanıklık açma – Koşuyolu su tesisatçısı

Lavabo tıkanıklığı, eviye tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, küvet tıkanıklığı duşakabin tıkanıklığı, süzgeç tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, pis su kanalı tıkanıklığı ve logar tıkanıklığı ile her yerde olduğu gibi Koşuyolu bölgesinde de çok sık karşılaşırız. Kanal tıkanıklığı çok sık tekrarlıyorsa muhakkak malzeme veya montaj sorunu vardır. Kanal tıkanıklarının en etkin sebebi ise suda eridiği düşünülerek klozetlere atılan tuvalet kağıtlarıdır. Bu kağıtlar düşünüldüğü gibi suda kolaylıkla erimezler,boruların içinde köşeli ve dar yerlerde birikerek tıkanıklığa yol açarlar.
Tıkanıklık yeri kameralı cihazlarla tespit edildikten sonra robot kol yardımıyla tıkanıklık giderilip, kaliteli malzemeyi doğru kullanarak Koşuyolu konut ve iş yerlerine uzun süreli, konforlu bir çözüm sağlanır. Koşuyolu su tesisatçısı olarak her türlü sıhhi tesisat boru, kanal, kanalizasyon ve logar tıkanıklığı işlemlerinize, kırıp dökmeden garantili ve hızlı çözümler getiriyoruz.

Koşuyolu Petek Temizliği – Koşuyolu Petek Temizleme – Koşuyolu su tesisatçısı

Koşuyolu petek temizliği konusunda firmamız cihazla ilaçlı petek temizleme hizmeti vermektedir. Koşuyolu müşterimize doğalgaz kalorifer petek temizliğini 2 yılda bir mutlaka yaptırmalarını öneririz. Petek temizliği sonucunda kalorifer sisteminiz tıpkı ilk kurulduğu günlerde olduğu gibi, çok daha az fatura bedeliyle çok daha fazla ısıtacaktır.
Kalorifer petekleri içinde zaman içinde çoğunluğu pas parçacıklarından yağlı bir çamur oluşur. Radyatör peteğine gelip her noktasını dolaşarak üzerindeki ısıyı odaya bırakması gereken sıcak su radyatör içinde biriken çamur yüzünden kanallardan rahatlıkla geçemediğinden üzerindeki ısıyı tamamen bırakamadan peteği terk eder. Koşuyolu müşterimiz doğalgaz kalorifer sistemlerinin artık eskisi gibi ısıtmadığını düşünüyorsa, önce petekleri elle kontrol ederek bu tıkanıklık durumunu ortaya çıkartabilirler. Söz konusu çamur yüzünden verimli çalışmayan peteklerin yüzeylerinde ısı farkları elle kolaylıkla hissedilecektir.
Petek temizliği sırasında petekler tesisattan ayrılarak basınçlı su ile temizlenme bitene kadar yıkanıp tekrar tesisata bağlanır. Daha fazla bilgi ve ilgili videolar için lütfen petek yıkama sayfamızı geziniz.

Koşuyolu Su Tesisatçısı – Koşuyolu Su Tesisat Ustası – Koşuyolu Sıhhi Tesisatçı

Koşuyolu su tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı Atlas Tesisat
Whatsapp Ara Tıkla Ara