Kartal su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Kartal bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Kartal su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Kartal su tesisatçısı Kartal sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Kartal lavabo bataryası değişimi, Kartal eviye bataryası değişimi, Kartal banyo bataryası değiştirme, Kartal fotoselli musluk montaj, Kartal duş bataryası. Kartal duş armatürü, Kartal banyo lavabo değişimi, Kartal su tesisatçısı. Kartal havlupan montajı, Kartal küvet tıkanıklığı, Kartal duşakabin tıkanıklığı, Kartal klozet değişim, Kartal tuvalet taşı, Kartal  rezervuar. Kartal rezervuar iç takım. Kartal su tesisatçısı. Kartal duş teknesi tıkanıklık açma. Kartal duşakabin, Kartal taharet musluğu, Kartal ara musluk, Kartal fleks değişimi, Kartal su sayacı. Kartal basınç ayarlayıcı, Kartal basınç düşürücü, Kartal su tesisatçısı, Kartal doğalgaz kombi. Kartal petek temizliği, Kartal çamaşır makinesi bağlantısı, Kartal bulaşık makinesi bağlantısı.

Kartal su sayacı değişimi, Kartal su basınç regülatörü montajı, Kartal taharet musluğu değişimi, Kartal vana değişimi, Kartal su tesisatçısı. Kartal fleks ara bağlantı değişimi. Kartal doğalgaz ocak bağlantısı, Kartal su bataryası değişimi, Kartal banyo bataryası değişimi, Kartal lavabo bataryası değişimi. Kartal su tesisatçısı, Kartal bakır boru kaynağı, Kartal bakır boru tesisat, Kartal tesisatçı. Kartal havlupan montajı, Kartal su saati değişimi, Kartal musluk değişimi, Kartal gider temizliği, Kartal su tesisatçısı.

Kartal cihazla su kaçağı tespit Kartal su kaçağı bulma Kartal su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Kartal banyo su kaçağı tespit, Kartal lavabo su kaçağı, Kartal klozet su kaçağı, Kartal mutfak su kaçağı. Kartal küvet su kaçağı tamiri, Kartal banyo kaçak su tespiti, Kartal tuvalet su kaçağı bulma, Kartal rezervuar su kaçağı. Kartal klozet su kaçağı tamiri, Kartal küvet su kaçağı tamir. Kartal duşakabin su kaçağı, Kartal radyatör su kaçağı. Kartal pimaş kaçağı tamiri. Kartal su deposu kaçağı. Kartalpis su kaçağı, Kartal temiz su kaçağı, Kartal lavabo su kaçağı, Kartal su yalıtımı.

Kartal kameralı tıkanıklık açma Kartal robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Kartal tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Kartal kanal tıkanıklık açma, Kartal banyo tıkanıklık açma, Kartal tuvalet tıkanıklık açma, Kartal mutfak tıkanıklık açma, Kartal tıkanıklık açma. Kartal klozet tıkanıklık açma, Kartal kameralı tıkanıklık açma, Kartal gider açma. Kartal tıkanıklık açma, Kartal açma. Kartal gider tıkanıklık açma, Kartal lavabo tıkanıklık açma, Kartal kanalizasyon tıkanıklık açma. Kartal robotla kanal tıkanıklığı açma, Kartal lavabo tıkanıklığı açma, Kartal tıkalı klozet açma, Kartal kırmadan tıkanıklık açma. Kartal eviye gideri tıkanıklık açma, Kartal banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Kartal pis su kanalı tıkanıklığı, Kartal rögar tıkanıklığı açma. Kartal Pimaş tıkanıklığı açma, Kartal tıkalı tesisat açma.

Kartal doğalgaz tesisatı Kartal petek temizliği Kartal petek Temizleme

Kartal bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Kartal Petek temizliği, Kartal cihazla petek temizleme, Kartal çift yönlü petek temizleme, Kartal doğalgaz petek yıkama. Kartal basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Kartal petek değiştirme, Kartal çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Kartal klozet tamiri Kartal rezervuar iç takımı Kartal klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Kartal klozet tamircisi, Kartal klozet sifon değiştirme, Kartal Serel klozet montajı, Kartal klozet su kaçağı tamiri. Kartal Bocchi klozet montajı, Kartal klozet iç takım değiştirme, Kartal Grohe klozet montajı, Kartal asma klozet montajı. Kartal Kale klozet montajı, Kartal gömme rezervuar montajı, Kartal gömme rezervuar tamiri. Kartal klozet tıkanıklığı açma, Kartal Ege klozet montajı, Kartal klozet ustası, Kartal klozet tamiratı, Kartal Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Kartal çatı yağmur oluğu temizliği Kartal yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Kartal bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Kartal sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…


Atalar  Cevizli  Cumhuriyet  Çavuşoğlu  Dragos  Esentepe  Gümüşpınar  Hürriyet  Karlıktepe  Kordonboyu  Orhantepe  Ortamahalle  Petroliş  Soğanlık  Topselvi  Uğur Mumcu  Çarşı  Yakacık  Yeni  Yalı  Yukarımahalle  Yunus

Kartal su tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara