Kartal su tesisatçısı olarak pis su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, lavabo bataryası, evye bataryası, duş bataryası, duş armatürü, lavabo değişimi, havlupan, küvet, duşakabin, klozet, rezervuar, rezervuar iç takım, duş teknesi değişimi, taharet musluğu, su sayacı, çamaşır makinesi musluğu, bulaşık makinesi musluğu değişimi ile montajı kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir.

Kartal su tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı Kartal Gider Açma, Kartal Gider Tıkanıklığı Açma, Kartal Kanal Açma, Kartal Kanal Tıkanıklığı Açma, Kartal Klozet Açma, Kartal klozet değişimi, Kartal klozet tamircisi, Kartal Klozet Tıkanıklığı Açma, Kartal Lavabo Açma, Kartal Lavabo Tıkanıklığı Açma, Kartal Logar Açma, Kartal Logar Tıkanıklığı Açma, Kartal Mutfak Tıkanıklığı Açma, Kartal Pimaş Açma, Kartal Pimaş Tıkanıklığı Açma, Kartal pis su kaçağı, Kartal rezervuar değişimi, Kartal sifon değişimi, Kartal sıhhi tesisat, Kartal Sıhhi Tesisatçı, Kartal sıhhi tesisatçısı, Kartal su kaçağı, Kartal Su Kaçağı Tespit, Kartal su tesisat, Kartal Su Tesisat Ustası, Kartal Su Tesisatçı, Kartal temiz su kaçağı, Kartal tesisat tamirat, Kartal Tuvalet Açma, Kartal Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Kartal su tesisatçısı Kartal Sıhhi Tesisatçı

Kartal su tesisatçısı olarak Kartal bölgesine, sıhhi tesisat kurulum, bakım ve onarım için Kartal bölgesinde 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti vermekteyiz. Kartal bölgesinde güler yüzlü, konusuna hakim, profesyonel ve garantili bir su tesisatçısı arıyorsanız, biz her an telefonun öbür ucundayız. Kartal Su Tesisatçı sadece Kartal bölgesinde değil, tüm İstanbul dahilinde genel tesisat tamirat servis hizmeti vermektedir.
Kartal su tesisatçısı, tercih edilen markaların satış ve montajını da yapmaktadır. Firmamız tek markaya bağlı kalmadan, Buderus, Viessman, Eca, Demirdöküm, Baymak, Vaillant, Ariston, Ferroli, Airfel, Bosch, Vitra, Artema, Grohe, Geberit markalarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
Kartal Su Tesisatçısı Kartal bölgesinde ve çevresindeki tüm semtlerde güleryüzlü, garantili ve hızlı sıhhi tesisat servis hizmeti vermektedir. Kartal Su Tesisatçısı olarak su kaçağı, su baskını ve rögar tıkanıklarında daha fazla zarar görüp üzülmeyesiniz diye gece-gündüz işinin ustası, tecrübeli, sıhhi tesisat ekibimiz vardır.

Kartal su kaçağı tespiti – Cihazla su kaçağı bulma – Kartal su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti günümüzde gelişmiş su kaçağı bulma cihazları yardımıyla artık noktasal olarak yapılmaktadır. Noktasal su kaçağı tespiti için hassas elektronik dinleme cihazı yardımıyla su kaçağının olabileceği yerler dinleme yapılarak sesin şiddetine göre hızla su kaçağının oluştuğu noktaya ulaşılır ve arızalı bu nokta gereken şekilde onarılır. Bazı özel durumlarda ise termal  kamera kullanarak su kaçağı tespiti yapmaktayız.
Sayın Kartal sakini; Temiz ve pis su kaçağı çok can sıkıcıdır ve su kaçağın yerini bulmak da bir o kadar zordur. Su kaçağının oluştuğu yeri tespit etmek genellikle iş tecrübesi ister. Kartal Su Tesisatçısı firmamız Kartal bölgesinde banyo su kaçağı, lavabo su kaçağı, klozet su kaçağı, rezervuar su kaçağı, küvet su kaçağı, duşakabin su kaçağı, radyatör su kaçağı, su deposu kaçağı ve su yalıtımı işlerinizi uzun yıllara dayalı iş tecrübesini kullanarak gerekli elektronik cihazların yardımı ile kısa zamanda ve kalıcı olarak çözmektedir.

Kartal tıkanıklık açma – Kameralı tıkanıklık açma

Lavabo tıkanıklığı, eviye tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, küvet tıkanıklığı duşakabin tıkanıklığı, süzgeç tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, pis su kanalı tıkanıklığı ve logar tıkanıklığı ile her yerde olduğu gibi Kartal bölgesinde de çok sık karşılaşırız. Kanal tıkanıklığı çok sık tekrarlıyorsa muhakkak malzeme veya montaj sorunu vardır. Kanal tıkanıklarının en etkin sebebi ise suda eridiği düşünülerek klozetlere atılan tuvalet kağıtlarıdır. Bu kağıtlar düşünüldüğü gibi suda kolaylıkla erimezler,boruların içinde köşeli ve dar yerlerde birikerek tıkanıklığa yol açarlar.
Tıkanıklık yeri kameralı cihazlarla tespit edildikten sonra robot kol yardımıyla tıkanıklık giderilip, kaliteli malzemeyi doğru kullanarak Kartal konut ve iş yerlerine uzun süreli, konforlu bir çözüm sağlanır. Kartal su tesisatçısı olarak her türlü sıhhi tesisat boru, kanal, kanalizasyon ve logar tıkanıklığı işlemlerinize, kırıp dökmeden garantili ve hızlı çözümler getiriyoruz.

Kartal Petek Temizliği – Kartal Petek Temizleme

Kartal petek temizliği konusunda firmamız cihazla ilaçlı petek temizleme hizmeti vermektedir. Kartal müşterimize doğalgaz kalorifer petek temizliğini 2 yılda bir mutlaka yaptırmalarını öneririz. Petek temizliği sonucunda kalorifer sisteminiz tıpkı ilk kurulduğu günlerde olduğu gibi, çok daha az fatura bedeliyle çok daha fazla ısıtacaktır.
Kalorifer petekleri içinde zaman içinde çoğunluğu pas parçacıklarından yağlı bir çamur oluşur. Radyatör peteğine gelip her noktasını dolaşarak üzerindeki ısıyı odaya bırakması gereken sıcak su radyatör içinde biriken çamur yüzünden kanallardan rahatlıkla geçemediğinden üzerindeki ısıyı tamamen bırakamadan peteği terk eder. Kartal müşterimiz doğalgaz kalorifer sistemlerinin artık eskisi gibi ısıtmadığını düşünüyorsa, önce petekleri elle kontrol ederek bu tıkanıklık durumunu ortaya çıkartabilirler. Söz konusu çamur yüzünden verimli çalışmayan peteklerin yüzeylerinde ısı farkları elle kolaylıkla hissedilecektir.
Petek temizliği sırasında petekler tesisattan ayrılarak basınçlı su ile temizlenme bitene kadar yıkanıp tekrar tesisata bağlanır. Daha fazla bilgi ve ilgili videolar için lütfen petek yıkama sayfamızı geziniz.

Kartal Su Tesisatçısı – Kartal Su Tesisat Ustası – Kartal Sıhhi Tesisatçı

Kartal su tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara