Kanlıca su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Kanlıca bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Kanlıca su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Kanlıca su tesisatçısı Kanlıca sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Kanlıca lavabo bataryası değişimi, Kanlıca eviye bataryası değişimi, Kanlıca banyo bataryası değiştirme, Kanlıca fotoselli musluk montaj, Kanlıca duş bataryası. Kanlıca duş armatürü, Kanlıca banyo lavabo değişimi, Kanlıca su tesisatçısı. Kanlıca havlupan montajı, Kanlıca küvet tıkanıklığı, Kanlıca duşakabin tıkanıklığı, Kanlıca klozet değişim, Kanlıca tuvalet taşı, Kanlıca  rezervuar. Kanlıca rezervuar iç takım. Kanlıca su tesisatçısı. Kanlıca duş teknesi tıkanıklık açma. Kanlıca duşakabin, Kanlıca taharet musluğu, Kanlıca ara musluk, Kanlıca fleks değişimi, Kanlıca su sayacı. Kanlıca basınç ayarlayıcı, Kanlıca basınç düşürücü, Kanlıca su tesisatçısı, Kanlıca doğalgaz kombi. Kanlıca petek temizliği, Kanlıca çamaşır makinesi bağlantısı, Kanlıca bulaşık makinesi bağlantısı.

Kanlıca su sayacı değişimi, Kanlıca su basınç regülatörü montajı, Kanlıca taharet musluğu değişimi, Kanlıca vana değişimi, Kanlıca su tesisatçısı. Kanlıca fleks ara bağlantı değişimi. Kanlıca doğalgaz ocak bağlantısı, Kanlıca su bataryası değişimi, Kanlıca banyo bataryası değişimi, Kanlıca lavabo bataryası değişimi. Kanlıca su tesisatçısı, Kanlıca bakır boru kaynağı, Kanlıca bakır boru tesisat, Kanlıca tesisatçı. Kanlıca havlupan montajı, Kanlıca su saati değişimi, Kanlıca musluk değişimi, Kanlıca gider temizliği, Kanlıca su tesisatçısı.

Kanlıca cihazla su kaçağı tespit Kanlıca su kaçağı bulma Kanlıca su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Kanlıca banyo su kaçağı tespit, Kanlıca lavabo su kaçağı, Kanlıca klozet su kaçağı, Kanlıca mutfak su kaçağı. Kanlıca küvet su kaçağı tamiri, Kanlıca banyo kaçak su tespiti, Kanlıca tuvalet su kaçağı bulma, Kanlıca rezervuar su kaçağı. Kanlıca klozet su kaçağı tamiri, Kanlıca küvet su kaçağı tamir. Kanlıca duşakabin su kaçağı, Kanlıca radyatör su kaçağı. Kanlıca pimaş kaçağı tamiri. Kanlıca su deposu kaçağı. Kanlıcapis su kaçağı, Kanlıca temiz su kaçağı, Kanlıca lavabo su kaçağı, Kanlıca su yalıtımı.

Kanlıca kameralı tıkanıklık açma Kanlıca robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Kanlıca tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Kanlıca kanal tıkanıklık açma, Kanlıca banyo tıkanıklık açma, Kanlıca tuvalet tıkanıklık açma, Kanlıca mutfak tıkanıklık açma, Kanlıca tıkanıklık açma. Kanlıca klozet tıkanıklık açma, Kanlıca kameralı tıkanıklık açma, Kanlıca gider açma. Kanlıca tıkanıklık açma, Kanlıca açma. Kanlıca gider tıkanıklık açma, Kanlıca lavabo tıkanıklık açma, Kanlıca kanalizasyon tıkanıklık açma. Kanlıca robotla kanal tıkanıklığı açma, Kanlıca lavabo tıkanıklığı açma, Kanlıca tıkalı klozet açma, Kanlıca kırmadan tıkanıklık açma. Kanlıca eviye gideri tıkanıklık açma, Kanlıca banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Kanlıca pis su kanalı tıkanıklığı, Kanlıca rögar tıkanıklığı açma. Kanlıca Pimaş tıkanıklığı açma, Kanlıca tıkalı tesisat açma.

Kanlıca doğalgaz tesisatı Kanlıca petek temizliği Kanlıca petek Temizleme

Kanlıca bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Kanlıca Petek temizliği, Kanlıca cihazla petek temizleme, Kanlıca çift yönlü petek temizleme, Kanlıca doğalgaz petek yıkama. Kanlıca basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Kanlıca petek değiştirme, Kanlıca çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Kanlıca klozet tamiri Kanlıca rezervuar iç takımı Kanlıca klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Kanlıca klozet tamircisi, Kanlıca klozet sifon değiştirme, Kanlıca Serel klozet montajı, Kanlıca klozet su kaçağı tamiri. Kanlıca Bocchi klozet montajı, Kanlıca klozet iç takım değiştirme, Kanlıca Grohe klozet montajı, Kanlıca asma klozet montajı. Kanlıca Kale klozet montajı, Kanlıca gömme rezervuar montajı, Kanlıca gömme rezervuar tamiri. Kanlıca klozet tıkanıklığı açma, Kanlıca Ege klozet montajı, Kanlıca klozet ustası, Kanlıca klozet tamiratı, Kanlıca Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Kanlıca çatı yağmur oluğu temizliği Kanlıca yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Kanlıca bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Kanlıca sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Kanlıca su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara