Kadıköy su tesisatçısı olarak pis su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, lavabo bataryası, evye bataryası, duş bataryası, duş armatürü, lavabo değişimi, havlupan, küvet, duşakabin, klozet, rezervuar, rezervuar iç takım, duş teknesi değişimi, taharet musluğu, su sayacı, çamaşır makinesi musluğu, bulaşık makinesi musluğu değişimi ile montajı kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir.

Kadıköy su tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı Kadıköy Gider Açma, Kadıköy Gider Tıkanıklığı Açma, Kadıköy Kanal Açma, Kadıköy Kanal Tıkanıklığı Açma, Kadıköy Klozet Açma, Kadıköy klozet değişimi, Kadıköy Klozet Tıkanıklığı Açma, Kadıköy Lavabo Açma, Kadıköy Lavabo Tıkanıklığı Açma, Kadıköy Logar Açma, Kadıköy Logar Tıkanıklığı Açma, Kadıköy Mutfak Tıkanıklığı Açma, Kadıköy Pimaş Açma, Kadıköy Pimaş Tıkanıklığı Açma, Kadıköy pis su kaçağı, Kadıköy rezervuar değişimi, Kadıköy sifon değişimi, Kadıköy sıhhi tesisat, Kadıköy Sıhhi Tesisatçı, Kadıköy sıhhi tesisatçısı, Kadıköy su kaçağı, Kadıköy Su Kaçağı Tespit, Kadıköy su tesisat, Kadıköy Su Tesisat Ustası, Kadıköy su tesisatçı, Kadıköy temiz su kaçağı, Kadıköy tesisat tamirat, Kadıköy Tuvalet Açma, Kadıköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Kadıköy su tesisatçısı Kadıköy Sıhhi Tesisatçı

Kadıköy su tesisatçısı olarak Kadıköy bölgesine, sıhhi tesisat kurulum, bakım ve onarım için Kadıköy bölgesinde 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti vermekteyiz. Kadıköy bölgesinde güler yüzlü, konusuna hakim, profesyonel ve garantili bir su tesisatçısı arıyorsanız, biz her an telefonun öbür ucundayız. Kadıköy Su Tesisatçı sadece Kadıköy bölgesinde değil, tüm İstanbul dahilinde genel tesisat tamirat servis hizmeti vermektedir.
Kadıköy su tesisatçısı, tercih edilen markaların satış ve montajını da yapmaktadır. Firmamız tek markaya bağlı kalmadan, Buderus, Viessman, Eca, Demirdöküm, Baymak, Vaillant, Ariston, Ferroli, Airfel, Bosch, Vitra, Artema, Grohe, Geberit markalarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
Kadıköy Su Tesisatçısı Kadıköy bölgesinde ve çevresindeki tüm semtlerde güleryüzlü, garantili ve hızlı sıhhi tesisat servis hizmeti vermektedir. Kadıköy Su Tesisat firması olarak su kaçağı, su baskını ve rögar tıkanıklarında daha fazla zarar görüp üzülmeyesiniz diye gece-gündüz işinin ustası, tecrübeli, sıhhi tesisat ekibimiz vardır.

Kadıköy su kaçağı tespiti – Cihazla su kaçağı bulma – Kadıköy su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti günümüzde gelişmiş su kaçağı bulma cihazları yardımıyla artık noktasal olarak yapılmaktadır. Noktasal su kaçağı tespiti için hassas elektronik dinleme cihazı yardımıyla su kaçağının olabileceği yerler dinleme yapılarak sesin şiddetine göre hızla su kaçağının oluştuğu noktaya ulaşılır ve arızalı bu nokta gereken şekilde onarılır. Bazı özel durumlarda ise termal  kamera kullanarak su kaçağı tespiti yapmaktayız.
Sayın Kadıköy sakini; Temiz ve pis su kaçağı çok can sıkıcıdır ve su kaçağın yerini bulmak da bir o kadar zordur. Su kaçağının oluştuğu yeri tespit etmek genellikle iş tecrübesi ister. Kadıköy Su Tesisat firmamız Kadıköy bölgesinde banyo su kaçağı, lavabo su kaçağı, klozet su kaçağı, rezervuar su kaçağı, küvet su kaçağı, duşakabin su kaçağı, radyatör su kaçağı, su deposu kaçağı ve su yalıtımı işlerinizi uzun yıllara dayalı iş tecrübesini kullanarak gerekli elektronik cihazların yardımı ile kısa zamanda ve kalıcı olarak çözmektedir.

Kadıköy tıkanıklık açma – Kameralı tıkanıklık açma

Lavabo tıkanıklığı, eviye tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, küvet tıkanıklığı duşakabin tıkanıklığı, süzgeç tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, pis su kanalı tıkanıklığı ve logar tıkanıklığı ile her yerde olduğu gibi Kadıköy bölgesinde de çok sık karşılaşırız. Kanal tıkanıklığı çok sık tekrarlıyorsa muhakkak malzeme veya montaj sorunu vardır. Kanal tıkanıklarının en etkin sebebi ise suda eridiği düşünülerek klozetlere atılan tuvalet kağıtlarıdır. Bu kağıtlar düşünüldüğü gibi suda kolaylıkla erimezler,boruların içinde köşeli ve dar yerlerde birikerek tıkanıklığa yol açarlar.
Tıkanıklık yeri kameralı cihazlarla tespit edildikten sonra robot kol yardımıyla tıkanıklık giderilip, kaliteli malzemeyi doğru kullanarak Kadıköy konut ve iş yerlerine uzun süreli, konforlu bir çözüm sağlanır. Kadıköy su tesisatçısı olarak her türlü sıhhi tesisat boru, kanal, kanalizasyon ve logar tıkanıklığı işlemlerinize, kırıp dökmeden garantili ve hızlı çözümler getiriyoruz.

Kadıköy Petek Temizliği – Kadıköy Petek Temizleme

Kadıköy petek temizliği konusunda firmamız cihazla ilaçlı petek temizleme hizmeti vermektedir. Kadıköy müşterimize doğalgaz kalorifer petek temizliğini 2 yılda bir mutlaka yaptırmalarını öneririz. Petek temizliği sonucunda kalorifer sisteminiz tıpkı ilk kurulduğu günlerde olduğu gibi, çok daha az fatura bedeliyle çok daha fazla ısıtacaktır.
Kalorifer petekleri içinde zaman içinde çoğunluğu pas parçacıklarından yağlı bir çamur oluşur. Radyatör peteğine gelip her noktasını dolaşarak üzerindeki ısıyı odaya bırakması gereken sıcak su radyatör içinde biriken çamur yüzünden kanallardan rahatlıkla geçemediğinden üzerindeki ısıyı tamamen bırakamadan peteği terk eder. Kadıköy müşterimiz doğalgaz kalorifer sistemlerinin artık eskisi gibi ısıtmadığını düşünüyorsa, önce petekleri elle kontrol ederek bu tıkanıklık durumunu ortaya çıkartabilirler. Söz konusu çamur yüzünden verimli çalışmayan peteklerin yüzeylerinde ısı farkları elle kolaylıkla hissedilecektir.
Petek temizliği sırasında petekler tesisattan ayrılarak basınçlı su ile temizlenme bitene kadar yıkanıp tekrar tesisata bağlanır. Daha fazla bilgi ve ilgili videolar için lütfen petek yıkama sayfamızı geziniz.

Kadıköy Su Tesisat – Kadıköy Su Tesisat Ustası

Kadıköy su tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara