Kadıköy su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Kadıköy bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Kadıköy su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Kadıköy su tesisatçısı Kadıköy sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Kadıköy lavabo bataryası değişimi, Kadıköy eviye bataryası değişimi, Kadıköy banyo bataryası değiştirme, Kadıköy fotoselli musluk montaj, Kadıköy duş bataryası. Kadıköy duş armatürü, Kadıköy banyo lavabo değişimi, Kadıköy su tesisatçısı. Kadıköy havlupan montajı, Kadıköy küvet tıkanıklığı, Kadıköy duşakabin tıkanıklığı, Kadıköy klozet değişim, Kadıköy tuvalet taşı, Kadıköy  rezervuar. Kadıköy rezervuar iç takım. Kadıköy su tesisatçısı. Kadıköy duş teknesi tıkanıklık açma. Kadıköy duşakabin, Kadıköy taharet musluğu, Kadıköy ara musluk, Kadıköy fleks değişimi, Kadıköy su sayacı. Kadıköy basınç ayarlayıcı, Kadıköy basınç düşürücü, Kadıköy su tesisatçısı, Kadıköy doğalgaz kombi. Kadıköy petek temizliği, Kadıköy çamaşır makinesi bağlantısı, Kadıköy bulaşık makinesi bağlantısı.

Kadıköy su sayacı değişimi, Kadıköy su basınç regülatörü montajı, Kadıköy taharet musluğu değişimi, Kadıköy vana değişimi, Kadıköy su tesisatçısı. Kadıköy fleks ara bağlantı değişimi. Kadıköy doğalgaz ocak bağlantısı, Kadıköy su bataryası değişimi, Kadıköy banyo bataryası değişimi, Kadıköy lavabo bataryası değişimi. Kadıköy su tesisatçısı, Kadıköy bakır boru kaynağı, Kadıköy bakır boru tesisat, Kadıköy tesisatçı. Kadıköy havlupan montajı, Kadıköy su saati değişimi, Kadıköy musluk değişimi, Kadıköy gider temizliği, Kadıköy su tesisatçısı.

Kadıköy cihazla su kaçağı tespit Kadıköy su kaçağı bulma Kadıköy su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Kadıköy banyo su kaçağı tespit, Kadıköy lavabo su kaçağı, Kadıköy klozet su kaçağı, Kadıköy mutfak su kaçağı. Kadıköy küvet su kaçağı tamiri, Kadıköy banyo kaçak su tespiti, Kadıköy tuvalet su kaçağı bulma, Kadıköy rezervuar su kaçağı. Kadıköy klozet su kaçağı tamiri, Kadıköy küvet su kaçağı tamir. Kadıköy duşakabin su kaçağı, Kadıköy radyatör su kaçağı. Kadıköy pimaş kaçağı tamiri. Kadıköy su deposu kaçağı. Kadıköypis su kaçağı, Kadıköy temiz su kaçağı, Kadıköy lavabo su kaçağı, Kadıköy su yalıtımı.

Kadıköy kameralı tıkanıklık açma Kadıköy robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Kadıköy tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Kadıköy kanal tıkanıklık açma, Kadıköy banyo tıkanıklık açma, Kadıköy tuvalet tıkanıklık açma, Kadıköy mutfak tıkanıklık açma, Kadıköy tıkanıklık açma. Kadıköy klozet tıkanıklık açma, Kadıköy kameralı tıkanıklık açma, Kadıköy gider açma. Kadıköy tıkanıklık açma, Kadıköy açma. Kadıköy gider tıkanıklık açma, Kadıköy lavabo tıkanıklık açma, Kadıköy kanalizasyon tıkanıklık açma. Kadıköy robotla kanal tıkanıklığı açma, Kadıköy lavabo tıkanıklığı açma, Kadıköy tıkalı klozet açma, Kadıköy kırmadan tıkanıklık açma. Kadıköy eviye gideri tıkanıklık açma, Kadıköy banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Kadıköy pis su kanalı tıkanıklığı, Kadıköy rögar tıkanıklığı açma. Kadıköy Pimaş tıkanıklığı açma, Kadıköy tıkalı tesisat açma.

Kadıköy doğalgaz tesisatı Kadıköy petek temizliği Kadıköy petek Temizleme

Kadıköy bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Kadıköy Petek temizliği, Kadıköy cihazla petek temizleme, Kadıköy çift yönlü petek temizleme, Kadıköy doğalgaz petek yıkama. Kadıköy basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Kadıköy petek değiştirme, Kadıköy çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Kadıköy klozet tamiri Kadıköy rezervuar iç takımı Kadıköy klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Kadıköy klozet tamircisi, Kadıköy klozet sifon değiştirme, Kadıköy Serel klozet montajı, Kadıköy klozet su kaçağı tamiri. Kadıköy Bocchi klozet montajı, Kadıköy klozet iç takım değiştirme, Kadıköy Grohe klozet montajı, Kadıköy asma klozet montajı. Kadıköy Kale klozet montajı, Kadıköy gömme rezervuar montajı, Kadıköy gömme rezervuar tamiri. Kadıköy klozet tıkanıklığı açma, Kadıköy Ege klozet montajı, Kadıköy klozet ustası, Kadıköy klozet tamiratı, Kadıköy Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Kadıköy çatı yağmur oluğu temizliği Kadıköy yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Kadıköy bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Kadıköy sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…


19 Mayıs  Acıbadem  Ayrılıkçeşme  Bahariye  Bostancı  Cadde  Caddebostan  Caferağa  Çatalçeşme  Çemenzar  Dumlupınar  Eğitim  Erenköy  Fenerbahçe  Feneryolu  Fikirtepe  Göztepe  Hasanpaşa  Haydarpaşa  Kalamış  Kozyatağı  Koşuyolu  Kızıltoprak  Kuyubaşı  Merdivenköy  Moda  Osmanağa  Örnekköy  İbrahimağa  Rasimpaşa  Sahrayıcedid  Selamiçeşme  Suadiye  Şaşkınbakkal  Şenesenevler  Yeldeğirmeni  Zühtüpaşa  Ziverbey.

Kadıköy su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara