İnkilap su tesisatçısı olarak pis su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, lavabo bataryası, evye bataryası, duş bataryası, duş armatürü, lavabo değişimi, havlupan, küvet, duşakabin, klozet, rezervuar, rezervuar iç takım, duş teknesi değişimi, taharet musluğu, su sayacı, çamaşır makinesi musluğu, bulaşık makinesi musluğu değişimi ile montajı kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir.

İnkilap su tesisatçısı İnkilap Gider Açma, İnkilap Gider Tıkanıklığı Açma, İnkilap Kanal Açma, İnkilap Kanal Tıkanıklığı Açma, İnkilap Klozet Açma, İnkilap klozet değişimi, İnkilap Klozet Tıkanıklığı Açma, İnkilap Lavabo Açma, İnkilap Lavabo Tıkanıklığı Açma, İnkilap Logar Açma, İnkilap Logar Tıkanıklığı Açma, İnkilap Mutfak Tıkanıklığı Açma, İnkilap Pimaş Açma, İnkilap Pimaş Tıkanıklığı Açma, İnkilap pis su kaçağı, İnkilap rezervuar değişimi, İnkilap sifon değişimi, İnkilap sıhhi tesisat, İnkilap sıhhi tesisatçısı, İnkilap su kaçağı, İnkilap su tesisat, İnkilap su tesisatçı, İnkilap temiz su kaçağı, İnkilap tesisat tamirat, İnkilap Tuvalet Açma, İnkilap Tuvalet Tıkanıklığı Açma

İnkilap su tesisatçısı Kombi petek temizliği

İnkilap su tesisatçısı olarak İnkilap bölgesine, sıhhi tesisat kurulum, bakım ve onarım için İnkilap bölgesinde 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti vermekteyiz. İnkilap bölgesinde güler yüzlü, konusuna hakim, profesyonel ve garantili bir su tesisatçısı arıyorsanız, biz her an telefonun öbür ucundayız. İnkilap Su Tesisatçı sadece İnkilap bölgesinde değil, tüm İstanbul dahilinde genel tesisat tamirat servis hizmeti vermektedir.
İnkilap su tesisatçısı, tercih edilen markaların satış ve montajını da yapmaktadır. Firmamız tek markaya bağlı kalmadan, Buderus, Viessman, Eca, Demirdöküm, Baymak, Vaillant, Ariston, Ferroli, Airfel, Bosch, Vitra, Artema, Grohe, Geberit markalarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
İnkilap Su Tesisatçısı İnkilap bölgesinde ve çevresindeki tüm semtlerde güleryüzlü, garantili ve hızlı sıhhi tesisat servis hizmeti vermektedir. İnkilap Su Tesisatçısı olarak su kaçağı, su baskını ve rögar tıkanıklarında daha fazla zarar görüp üzülmeyesiniz diye gece-gündüz işinin ustası, tecrübeli, sıhhi tesisat ekibimiz vardır.

İnkilap su kaçağı tespiti – Cihazla su kaçağı bulma – İnkilap su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti günümüzde gelişmiş su kaçağı bulma cihazları yardımıyla artık noktasal olarak yapılmaktadır. Noktasal su kaçağı tespiti için hassas elektronik dinleme cihazı yardımıyla su kaçağının olabileceği yerler dinleme yapılarak sesin şiddetine göre hızla su kaçağının oluştuğu noktaya ulaşılır ve arızalı bu nokta gereken şekilde onarılır. Bazı özel durumlarda ise termal  kamera kullanarak su kaçağı tespiti yapmaktayız.
Sayın İnkilap sakini; Temiz ve pis su kaçağı çok can sıkıcıdır ve su kaçağın yerini bulmak da bir o kadar zordur. Su kaçağının oluştuğu yeri tespit etmek genellikle iş tecrübesi ister. İnkilap Su Tesisatçısı firmamız İnkilap bölgesinde banyo su kaçağı, lavabo su kaçağı, klozet su kaçağı, rezervuar su kaçağı, küvet su kaçağı, duşakabin su kaçağı, radyatör su kaçağı, su deposu kaçağı ve su yalıtımı işlerinizi uzun yıllara dayalı iş tecrübesini kullanarak gerekli elektronik cihazların yardımı ile kısa zamanda ve kalıcı olarak çözmektedir.

İnkilap tıkanıklık açma – Kameralı tıkanıklık açma – İnkilap su tesisatçısı

Lavabo tıkanıklığı, eviye tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, küvet tıkanıklığı duşakabin tıkanıklığı, süzgeç tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, pis su kanalı tıkanıklığı ve logar tıkanıklığı ile her yerde olduğu gibi İnkilap bölgesinde de çok sık karşılaşırız. Kanal tıkanıklığı çok sık tekrarlıyorsa muhakkak malzeme veya montaj sorunu vardır. Kanal tıkanıklarının en etkin sebebi ise suda eridiği düşünülerek klozetlere atılan tuvalet kağıtlarıdır. Bu kağıtlar düşünüldüğü gibi suda kolaylıkla erimezler,boruların içinde köşeli ve dar yerlerde birikerek tıkanıklığa yol açarlar.
Tıkanıklık yeri kameralı cihazlarla tespit edildikten sonra robot kol yardımıyla tıkanıklık giderilip, kaliteli malzemeyi doğru kullanarak İnkilap konut ve iş yerlerine uzun süreli, konforlu bir çözüm sağlanır. İnkilap su tesisatçısı olarak her türlü sıhhi tesisat boru, kanal, kanalizasyon ve logar tıkanıklığı işlemlerinize, kırıp dökmeden garantili ve hızlı çözümler getiriyoruz.

İnkilap Petek Temizliği – İnkilap Petek Temizleme – İnkilap su tesisatçısı

İnkilap petek temizliği konusunda firmamız cihazla ilaçlı petek temizleme hizmeti vermektedir. İnkilap müşterimize doğalgaz kalorifer petek temizliğini 2 yılda bir mutlaka yaptırmalarını öneririz. Petek temizliği sonucunda kalorifer sisteminiz tıpkı ilk kurulduğu günlerde olduğu gibi, çok daha az fatura bedeliyle çok daha fazla ısıtacaktır.
Kalorifer petekleri içinde zaman içinde çoğunluğu pas parçacıklarından yağlı bir çamur oluşur. Radyatör peteğine gelip her noktasını dolaşarak üzerindeki ısıyı odaya bırakması gereken sıcak su radyatör içinde biriken çamur yüzünden kanallardan rahatlıkla geçemediğinden üzerindeki ısıyı tamamen bırakamadan peteği terk eder. İnkilap müşterimiz doğalgaz kalorifer sistemlerinin artık eskisi gibi ısıtmadığını düşünüyorsa, önce petekleri elle kontrol ederek bu tıkanıklık durumunu ortaya çıkartabilirler. Söz konusu çamur yüzünden verimli çalışmayan peteklerin yüzeylerinde ısı farkları elle kolaylıkla hissedilecektir.
Petek temizliği sırasında petekler tesisattan ayrılarak basınçlı su ile temizlenme bitene kadar yıkanıp tekrar tesisata bağlanır. Daha fazla bilgi ve ilgili videolar için lütfen petek yıkama sayfamızı geziniz.

İnkilap Su Tesisatçısı – İnkilap Su Tesisat Ustası – İnkilap Sıhhi Tesisatçı

İnkilap su tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı Atlas Tesisat Tesisat
Whatsapp Ara Tıkla Ara