İnkilap su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. İnkilap bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

İnkilap su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

İnkilap su tesisatçısı İnkilap sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

İnkilap lavabo bataryası değişimi, İnkilap eviye bataryası değişimi, İnkilap banyo bataryası değiştirme, İnkilap fotoselli musluk montaj, İnkilap duş bataryası. İnkilap duş armatürü, İnkilap banyo lavabo değişimi, İnkilap su tesisatçısı. İnkilap havlupan montajı, İnkilap küvet tıkanıklığı, İnkilap duşakabin tıkanıklığı, İnkilap klozet değişim, İnkilap tuvalet taşı, İnkilap  rezervuar. İnkilap rezervuar iç takım. İnkilap su tesisatçısı. İnkilap duş teknesi tıkanıklık açma. İnkilap duşakabin, İnkilap taharet musluğu, İnkilap ara musluk, İnkilap fleks değişimi, İnkilap su sayacı. İnkilap basınç ayarlayıcı, İnkilap basınç düşürücü, İnkilap su tesisatçısı, İnkilap doğalgaz kombi. İnkilap petek temizliği, İnkilap çamaşır makinesi bağlantısı, İnkilap bulaşık makinesi bağlantısı.

İnkilap su sayacı değişimi, İnkilap su basınç regülatörü montajı, İnkilap taharet musluğu değişimi, İnkilap vana değişimi, İnkilap su tesisatçısı. İnkilap fleks ara bağlantı değişimi. İnkilap doğalgaz ocak bağlantısı, İnkilap su bataryası değişimi, İnkilap banyo bataryası değişimi, İnkilap lavabo bataryası değişimi. İnkilap su tesisatçısı, İnkilap bakır boru kaynağı, İnkilap bakır boru tesisat, İnkilap tesisatçı. İnkilap havlupan montajı, İnkilap su saati değişimi, İnkilap musluk değişimi, İnkilap gider temizliği, İnkilap su tesisatçısı.

İnkilap cihazla su kaçağı tespit İnkilap su kaçağı bulma İnkilap su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

İnkilap banyo su kaçağı tespit, İnkilap lavabo su kaçağı, İnkilap klozet su kaçağı, İnkilap mutfak su kaçağı. İnkilap küvet su kaçağı tamiri, İnkilap banyo kaçak su tespiti, İnkilap tuvalet su kaçağı bulma, İnkilap rezervuar su kaçağı. İnkilap klozet su kaçağı tamiri, İnkilap küvet su kaçağı tamir. İnkilap duşakabin su kaçağı, İnkilap radyatör su kaçağı. İnkilap pimaş kaçağı tamiri. İnkilap su deposu kaçağı. İnkilappis su kaçağı, İnkilap temiz su kaçağı, İnkilap lavabo su kaçağı, İnkilap su yalıtımı.

İnkilap kameralı tıkanıklık açma İnkilap robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz İnkilap tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

İnkilap kanal tıkanıklık açma, İnkilap banyo tıkanıklık açma, İnkilap tuvalet tıkanıklık açma, İnkilap mutfak tıkanıklık açma, İnkilap tıkanıklık açma. İnkilap klozet tıkanıklık açma, İnkilap kameralı tıkanıklık açma, İnkilap gider açma. İnkilap tıkanıklık açma, İnkilap açma. İnkilap gider tıkanıklık açma, İnkilap lavabo tıkanıklık açma, İnkilap kanalizasyon tıkanıklık açma. İnkilap robotla kanal tıkanıklığı açma, İnkilap lavabo tıkanıklığı açma, İnkilap tıkalı klozet açma, İnkilap kırmadan tıkanıklık açma. İnkilap eviye gideri tıkanıklık açma, İnkilap banyo süzgeç tıkanıklığı açma, İnkilap pis su kanalı tıkanıklığı, İnkilap rögar tıkanıklığı açma. İnkilap Pimaş tıkanıklığı açma, İnkilap tıkalı tesisat açma.

İnkilap doğalgaz tesisatı İnkilap petek temizliği İnkilap petek Temizleme

İnkilap bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

İnkilap Petek temizliği, İnkilap cihazla petek temizleme, İnkilap çift yönlü petek temizleme, İnkilap doğalgaz petek yıkama. İnkilap basınçlı sıcak suyla petek temizliği, İnkilap petek değiştirme, İnkilap çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

İnkilap klozet tamiri İnkilap rezervuar iç takımı İnkilap klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

İnkilap klozet tamircisi, İnkilap klozet sifon değiştirme, İnkilap Serel klozet montajı, İnkilap klozet su kaçağı tamiri. İnkilap Bocchi klozet montajı, İnkilap klozet iç takım değiştirme, İnkilap Grohe klozet montajı, İnkilap asma klozet montajı. İnkilap Kale klozet montajı, İnkilap gömme rezervuar montajı, İnkilap gömme rezervuar tamiri. İnkilap klozet tıkanıklığı açma, İnkilap Ege klozet montajı, İnkilap klozet ustası, İnkilap klozet tamiratı, İnkilap Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

İnkilap çatı yağmur oluğu temizliği İnkilap yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz İnkilap bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi İnkilap sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

İnkilap su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara