Ihlamurkuyu su tesisatçısı olarak pis su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, lavabo bataryası, evye bataryası, duş bataryası, duş armatürü, lavabo değişimi, havlupan, küvet, duşakabin, klozet, rezervuar, rezervuar iç takım, duş teknesi değişimi, taharet musluğu, su sayacı, çamaşır makinesi musluğu, bulaşık makinesi musluğu değişimi ile montajı kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir.

Ihlamurkuyu su tesisatçısı Ihlamurkuyu Gider Açma, Ihlamurkuyu Gider Tıkanıklığı Açma, Ihlamurkuyu Kanal Açma, Ihlamurkuyu Kanal Tıkanıklığı Açma, Ihlamurkuyu Klozet Açma, Ihlamurkuyu klozet değişimi, Ihlamurkuyu Klozet Tıkanıklığı Açma, Ihlamurkuyu Lavabo Açma, Ihlamurkuyu Lavabo Tıkanıklığı Açma, Ihlamurkuyu Logar Açma, Ihlamurkuyu Logar Tıkanıklığı Açma, Ihlamurkuyu Mutfak Tıkanıklığı Açma, Ihlamurkuyu Pimaş Açma, Ihlamurkuyu Pimaş Tıkanıklığı Açma, Ihlamurkuyu pis su kaçağı, Ihlamurkuyu rezervuar değişimi, Ihlamurkuyu sifon değişimi, Ihlamurkuyu sıhhi tesisat, Ihlamurkuyu sıhhi tesisatçısı, Ihlamurkuyu su kaçağı, Ihlamurkuyu su tesisat, Ihlamurkuyu su tesisatçı, Ihlamurkuyu temiz su kaçağı, Ihlamurkuyu tesisat tamirat, Ihlamurkuyu Tuvalet Açma, Ihlamurkuyu Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Ihlamurkuyu su tesisatçısı Kombi petek temizliği

Ihlamurkuyu su tesisatçısı olarak Ihlamurkuyu bölgesine, sıhhi tesisat kurulum, bakım ve onarım için Ihlamurkuyu bölgesinde 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti vermekteyiz. Ihlamurkuyu bölgesinde güler yüzlü, konusuna hakim, profesyonel ve garantili bir su tesisatçısı arıyorsanız, biz her an telefonun öbür ucundayız. Ihlamurkuyu Su Tesisatçı sadece Ihlamurkuyu bölgesinde değil, tüm İstanbul dahilinde genel tesisat tamirat servis hizmeti vermektedir.
Ihlamurkuyu su tesisatçısı, tercih edilen markaların satış ve montajını da yapmaktadır. Firmamız tek markaya bağlı kalmadan, Buderus, Viessman, Eca, Demirdöküm, Baymak, Vaillant, Ariston, Ferroli, Airfel, Bosch, Vitra, Artema, Grohe, Geberit markalarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
Ihlamurkuyu Su Tesisatçısı Ihlamurkuyu bölgesinde ve çevresindeki tüm semtlerde güleryüzlü, garantili ve hızlı sıhhi tesisat servis hizmeti vermektedir. Ihlamurkuyu Su Tesisatçısı olarak su kaçağı, su baskını ve rögar tıkanıklarında daha fazla zarar görüp üzülmeyesiniz diye gece-gündüz işinin ustası, tecrübeli, sıhhi tesisat ekibimiz vardır.

Ihlamurkuyu su kaçağı tespiti – Cihazla su kaçağı bulma – Ihlamurkuyu su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti günümüzde gelişmiş su kaçağı bulma cihazları yardımıyla artık noktasal olarak yapılmaktadır. Noktasal su kaçağı tespiti için hassas elektronik dinleme cihazı yardımıyla su kaçağının olabileceği yerler dinleme yapılarak sesin şiddetine göre hızla su kaçağının oluştuğu noktaya ulaşılır ve arızalı bu nokta gereken şekilde onarılır. Bazı özel durumlarda ise termal  kamera kullanarak su kaçağı tespiti yapmaktayız.
Sayın Ihlamurkuyu sakini; Temiz ve pis su kaçağı çok can sıkıcıdır ve su kaçağın yerini bulmak da bir o kadar zordur. Su kaçağının oluştuğu yeri tespit etmek genellikle iş tecrübesi ister. Ihlamurkuyu Su Tesisatçısı firmamız Ihlamurkuyu bölgesinde banyo su kaçağı, lavabo su kaçağı, klozet su kaçağı, rezervuar su kaçağı, küvet su kaçağı, duşakabin su kaçağı, radyatör su kaçağı, su deposu kaçağı ve su yalıtımı işlerinizi uzun yıllara dayalı iş tecrübesini kullanarak gerekli elektronik cihazların yardımı ile kısa zamanda ve kalıcı olarak çözmektedir.

Ihlamurkuyu tıkanıklık açma – Kameralı tıkanıklık açma – Ihlamurkuyu su tesisatçısı

Lavabo tıkanıklığı, eviye tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, küvet tıkanıklığı duşakabin tıkanıklığı, süzgeç tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, pis su kanalı tıkanıklığı ve logar tıkanıklığı ile her yerde olduğu gibi Ihlamurkuyu bölgesinde de çok sık karşılaşırız. Kanal tıkanıklığı çok sık tekrarlıyorsa muhakkak malzeme veya montaj sorunu vardır. Kanal tıkanıklarının en etkin sebebi ise suda eridiği düşünülerek klozetlere atılan tuvalet kağıtlarıdır. Bu kağıtlar düşünüldüğü gibi suda kolaylıkla erimezler,boruların içinde köşeli ve dar yerlerde birikerek tıkanıklığa yol açarlar.
Tıkanıklık yeri kameralı cihazlarla tespit edildikten sonra robot kol yardımıyla tıkanıklık giderilip, kaliteli malzemeyi doğru kullanarak Ihlamurkuyu konut ve iş yerlerine uzun süreli, konforlu bir çözüm sağlanır. Ihlamurkuyu su tesisatçısı olarak her türlü sıhhi tesisat boru, kanal, kanalizasyon ve logar tıkanıklığı işlemlerinize, kırıp dökmeden garantili ve hızlı çözümler getiriyoruz.

Ihlamurkuyu Petek Temizliği – Ihlamurkuyu Petek Temizleme – Ihlamurkuyu su tesisatçısı

Ihlamurkuyu petek temizliği konusunda firmamız cihazla ilaçlı petek temizleme hizmeti vermektedir. Ihlamurkuyu müşterimize doğalgaz kalorifer petek temizliğini 2 yılda bir mutlaka yaptırmalarını öneririz. Petek temizliği sonucunda kalorifer sisteminiz tıpkı ilk kurulduğu günlerde olduğu gibi, çok daha az fatura bedeliyle çok daha fazla ısıtacaktır.
Kalorifer petekleri içinde zaman içinde çoğunluğu pas parçacıklarından yağlı bir çamur oluşur. Radyatör peteğine gelip her noktasını dolaşarak üzerindeki ısıyı odaya bırakması gereken sıcak su radyatör içinde biriken çamur yüzünden kanallardan rahatlıkla geçemediğinden üzerindeki ısıyı tamamen bırakamadan peteği terk eder. Ihlamurkuyu müşterimiz doğalgaz kalorifer sistemlerinin artık eskisi gibi ısıtmadığını düşünüyorsa, önce petekleri elle kontrol ederek bu tıkanıklık durumunu ortaya çıkartabilirler. Söz konusu çamur yüzünden verimli çalışmayan peteklerin yüzeylerinde ısı farkları elle kolaylıkla hissedilecektir.
Petek temizliği sırasında petekler tesisattan ayrılarak basınçlı su ile temizlenme bitene kadar yıkanıp tekrar tesisata bağlanır. Daha fazla bilgi ve ilgili videolar için lütfen petek yıkama sayfamızı geziniz.

Ihlamurkuyu Su Tesisatçısı – Ihlamurkuyu Su Tesisat Ustası – Ihlamurkuyu Sıhhi Tesisatçı

Ihlamurkuyu su tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı Atlas Tesisat
Whatsapp Ara Tıkla Ara