Huzur su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Huzur bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Huzur su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Huzur su tesisatçısı Huzur sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Huzur lavabo bataryası değişimi, Huzur eviye bataryası değişimi, Huzur banyo bataryası değiştirme, Huzur fotoselli musluk montaj, Huzur duş bataryası. Huzur duş armatürü, Huzur banyo lavabo değişimi, Huzur su tesisatçısı. Huzur havlupan montajı, Huzur küvet tıkanıklığı, Huzur duşakabin tıkanıklığı, Huzur klozet değişim, Huzur tuvalet taşı, Huzur  rezervuar. Huzur rezervuar iç takım. Huzur su tesisatçısı. Huzur duş teknesi tıkanıklık açma. Huzur duşakabin, Huzur taharet musluğu, Huzur ara musluk, Huzur fleks değişimi, Huzur su sayacı. Huzur basınç ayarlayıcı, Huzur basınç düşürücü, Huzur su tesisatçısı, Huzur doğalgaz kombi. Huzur petek temizliği, Huzur çamaşır makinesi bağlantısı, Huzur bulaşık makinesi bağlantısı.

Huzur su sayacı değişimi, Huzur su basınç regülatörü montajı, Huzur taharet musluğu değişimi, Huzur vana değişimi, Huzur su tesisatçısı. Huzur fleks ara bağlantı değişimi. Huzur doğalgaz ocak bağlantısı, Huzur su bataryası değişimi, Huzur banyo bataryası değişimi, Huzur lavabo bataryası değişimi. Huzur su tesisatçısı, Huzur bakır boru kaynağı, Huzur bakır boru tesisat, Huzur tesisatçı. Huzur havlupan montajı, Huzur su saati değişimi, Huzur musluk değişimi, Huzur gider temizliği, Huzur su tesisatçısı.

Huzur cihazla su kaçağı tespit Huzur su kaçağı bulma Huzur su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Huzur banyo su kaçağı tespit, Huzur lavabo su kaçağı, Huzur klozet su kaçağı, Huzur mutfak su kaçağı. Huzur küvet su kaçağı tamiri, Huzur banyo kaçak su tespiti, Huzur tuvalet su kaçağı bulma, Huzur rezervuar su kaçağı. Huzur klozet su kaçağı tamiri, Huzur küvet su kaçağı tamir. Huzur duşakabin su kaçağı, Huzur radyatör su kaçağı. Huzur pimaş kaçağı tamiri. Huzur su deposu kaçağı. Huzurpis su kaçağı, Huzur temiz su kaçağı, Huzur lavabo su kaçağı, Huzur su yalıtımı.

Huzur kameralı tıkanıklık açma Huzur robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Huzur tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Huzur kanal tıkanıklık açma, Huzur banyo tıkanıklık açma, Huzur tuvalet tıkanıklık açma, Huzur mutfak tıkanıklık açma, Huzur tıkanıklık açma. Huzur klozet tıkanıklık açma, Huzur kameralı tıkanıklık açma, Huzur gider açma. Huzur tıkanıklık açma, Huzur açma. Huzur gider tıkanıklık açma, Huzur lavabo tıkanıklık açma, Huzur kanalizasyon tıkanıklık açma. Huzur robotla kanal tıkanıklığı açma, Huzur lavabo tıkanıklığı açma, Huzur tıkalı klozet açma, Huzur kırmadan tıkanıklık açma. Huzur eviye gideri tıkanıklık açma, Huzur banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Huzur pis su kanalı tıkanıklığı, Huzur rögar tıkanıklığı açma. Huzur Pimaş tıkanıklığı açma, Huzur tıkalı tesisat açma.

Huzur doğalgaz tesisatı Huzur petek temizliği Huzur petek Temizleme

Huzur bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Huzur Petek temizliği, Huzur cihazla petek temizleme, Huzur çift yönlü petek temizleme, Huzur doğalgaz petek yıkama. Huzur basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Huzur petek değiştirme, Huzur çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Huzur klozet tamiri Huzur rezervuar iç takımı Huzur klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Huzur klozet tamircisi, Huzur klozet sifon değiştirme, Huzur Serel klozet montajı, Huzur klozet su kaçağı tamiri. Huzur Bocchi klozet montajı, Huzur klozet iç takım değiştirme, Huzur Grohe klozet montajı, Huzur asma klozet montajı. Huzur Kale klozet montajı, Huzur gömme rezervuar montajı, Huzur gömme rezervuar tamiri. Huzur klozet tıkanıklığı açma, Huzur Ege klozet montajı, Huzur klozet ustası, Huzur klozet tamiratı, Huzur Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Huzur çatı yağmur oluğu temizliği Huzur yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Huzur bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Huzur sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Huzur su tesisatçısı olarak pis su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, lavabo bataryası, eviye bataryası, duş bataryası, duş armatürü, lavabo değişimi

Huzur su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara