Hürriyet su tesisatçısı olarak pis su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, lavabo bataryası, evye bataryası, duş bataryası, duş armatürü, lavabo değişimi, havlupan, küvet, duşakabin, klozet, rezervuar, rezervuar iç takım, duş teknesi değişimi, taharet musluğu, su sayacı, çamaşır makinesi musluğu, bulaşık makinesi musluğu değişimi ile montajı kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir.

Hürriyet su tesisatçısı Hürriyet Gider Açma, Hürriyet Gider Tıkanıklığı Açma, Hürriyet Kanal Açma, Hürriyet Kanal Tıkanıklığı Açma, Hürriyet Klozet Açma, Hürriyet klozet değişimi, Hürriyet Klozet Tıkanıklığı Açma, Hürriyet Lavabo Açma, Hürriyet Lavabo Tıkanıklığı Açma, Hürriyet Logar Açma, Hürriyet Logar Tıkanıklığı Açma, Hürriyet Pimaş Açma, Hürriyet Pimaş Tıkanıklığı Açma, Hürriyet pis su kaçağı, Hürriyet rezervuar değişimi, Hürriyet sifon değişimi, Hürriyet sıhhi tesisat, Hürriyet Sıhhi Tesisatçı, Hürriyet sıhhi tesisatçısı, Hürriyet su kaçağı, Hürriyet Su Kaçağı Tespit, Hürriyet su tesisat, Hürriyet Su Tesisat Ustası, Hürriyet su tesisatçı, Hürriyet temiz su kaçağı, Hürriyet tesisat tamirat, Hürriyet Tuvalet Açma, Hürriyet Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Hürriyet su tesisatçısı – Sıhhi su tesisatçısı

Hürriyet su tesisatçısı olarak Hürriyet bölgesine, sıhhi tesisat kurulum, bakım ve onarım için Hürriyet bölgesinde 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti vermekteyiz. Hürriyet bölgesinde güler yüzlü, konusuna hakim, profesyonel ve garantili bir su tesisatçısı arıyorsanız, biz her an telefonun öbür ucundayız. Hürriyet Su Tesisatçı sadece Hürriyet bölgesinde değil, tüm İstanbul dahilinde genel tesisat tamirat servis hizmeti vermektedir.
Hürriyet su tesisatçısı, tercih edilen markaların satış ve montajını da yapmaktadır. Firmamız tek markaya bağlı kalmadan, Buderus, Viessman, Eca, Demirdöküm, Baymak, Vaillant, Ariston, Ferroli, Airfel, Bosch, Vitra, Artema, Grohe, Geberit markalarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
Hürriyet Su Tesisatçısı Hürriyet bölgesinde ve çevresindeki tüm semtlerde güleryüzlü, garantili ve hızlı sıhhi tesisat servis hizmeti vermektedir. Hürriyet Su Tesisatçısı olarak su kaçağı, su baskını ve rögar tıkanıklarında daha fazla zarar görüp üzülmeyesiniz diye gece-gündüz işinin ustası, tecrübeli, sıhhi tesisat ekibimiz vardır.

Hürriyet su kaçağı tespiti – Cihazla su kaçağı bulma – Hürriyet su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti günümüzde gelişmiş su kaçağı bulma cihazları yardımıyla artık noktasal olarak yapılmaktadır. Noktasal su kaçağı tespiti için hassas elektronik dinleme cihazı yardımıyla su kaçağının olabileceği yerler dinleme yapılarak sesin şiddetine göre hızla su kaçağının oluştuğu noktaya ulaşılır ve arızalı bu nokta gereken şekilde onarılır. Bazı özel durumlarda ise termal  kamera kullanarak su kaçağı tespiti yapmaktayız.
Sayın Hürriyet sakini; Temiz ve pis su kaçağı çok can sıkıcıdır ve su kaçağın yerini bulmak da bir o kadar zordur. Su kaçağının oluştuğu yeri tespit etmek genellikle iş tecrübesi ister. Hürriyet Su Tesisatçısı firmamız Hürriyet bölgesinde banyo su kaçağı, lavabo su kaçağı, klozet su kaçağı, rezervuar su kaçağı, küvet su kaçağı, duşakabin su kaçağı, radyatör su kaçağı, su deposu kaçağı ve su yalıtımı işlerinizi uzun yıllara dayalı iş tecrübesini kullanarak gerekli elektronik cihazların yardımı ile kısa zamanda ve kalıcı olarak çözmektedir.

Hürriyet tıkanıklık açma – Kameralı tıkanıklık açma – Hürriyet su tesisatçısı

Lavabo tıkanıklığı, eviye tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, küvet tıkanıklığı duşakabin tıkanıklığı, süzgeç tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, pis su kanalı tıkanıklığı ve logar tıkanıklığı ile her yerde olduğu gibi Hürriyet bölgesinde de çok sık karşılaşırız. Kanal tıkanıklığı çok sık tekrarlıyorsa muhakkak malzeme veya montaj sorunu vardır. Kanal tıkanıklarının en etkin sebebi ise suda eridiği düşünülerek klozetlere atılan tuvalet kağıtlarıdır. Bu kağıtlar düşünüldüğü gibi suda kolaylıkla erimezler,boruların içinde köşeli ve dar yerlerde birikerek tıkanıklığa yol açarlar.
Tıkanıklık yeri kameralı cihazlarla tespit edildikten sonra robot kol yardımıyla tıkanıklık giderilip, kaliteli malzemeyi doğru kullanarak Hürriyet konut ve iş yerlerine uzun süreli, konforlu bir çözüm sağlanır. Hürriyet su tesisatçısı olarak her türlü sıhhi tesisat boru, kanal, kanalizasyon ve logar tıkanıklığı işlemlerinize, kırıp dökmeden garantili ve hızlı çözümler getiriyoruz.

Hürriyet Petek Temizliği – Hürriyet Petek Temizleme – Hürriyet su tesisatçısı

Hürriyet petek temizliği konusunda firmamız cihazla ilaçlı petek temizleme hizmeti vermektedir. Hürriyet müşterimize doğalgaz kalorifer petek temizliğini 2 yılda bir mutlaka yaptırmalarını öneririz. Petek temizliği sonucunda kalorifer sisteminiz tıpkı ilk kurulduğu günlerde olduğu gibi, çok daha az fatura bedeliyle çok daha fazla ısıtacaktır.
Kalorifer petekleri içinde zaman içinde çoğunluğu pas parçacıklarından yağlı bir çamur oluşur. Radyatör peteğine gelip her noktasını dolaşarak üzerindeki ısıyı odaya bırakması gereken sıcak su radyatör içinde biriken çamur yüzünden kanallardan rahatlıkla geçemediğinden üzerindeki ısıyı tamamen bırakamadan peteği terk eder. Hürriyet müşterimiz doğalgaz kalorifer sistemlerinin artık eskisi gibi ısıtmadığını düşünüyorsa, önce petekleri elle kontrol ederek bu tıkanıklık durumunu ortaya çıkartabilirler. Söz konusu çamur yüzünden verimli çalışmayan peteklerin yüzeylerinde ısı farkları elle kolaylıkla hissedilecektir.
Petek temizliği sırasında petekler tesisattan ayrılarak basınçlı su ile temizlenme bitene kadar yıkanıp tekrar tesisata bağlanır. Daha fazla bilgi ve ilgili videolar için lütfen petek yıkama sayfamızı geziniz.

Hürriyet Su Tesisatçısı – Hürriyet Su Tesisat Ustası – Hürriyet Sıhhi Tesisatçı

Hürriyet su tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı Atlas Tesisat
Whatsapp Ara Tıkla Ara