Hilal su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Hilal bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Hilal su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Hilal su tesisatçısı Hilal sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Hilal lavabo bataryası değişimi, Hilal eviye bataryası değişimi, Hilal banyo bataryası değiştirme, Hilal fotoselli musluk montaj, Hilal duş bataryası. Hilal duş armatürü, Hilal banyo lavabo değişimi, Hilal su tesisatçısı. Hilal havlupan montajı, Hilal küvet tıkanıklığı, Hilal duşakabin tıkanıklığı, Hilal klozet değişim, Hilal tuvalet taşı, Hilal  rezervuar. Hilal rezervuar iç takım. Hilal su tesisatçısı. Hilal duş teknesi tıkanıklık açma. Hilal duşakabin, Hilal taharet musluğu, Hilal ara musluk, Hilal fleks değişimi, Hilal su sayacı. Hilal basınç ayarlayıcı, Hilal basınç düşürücü, Hilal su tesisatçısı, Hilal doğalgaz kombi. Hilal petek temizliği, Hilal çamaşır makinesi bağlantısı, Hilal bulaşık makinesi bağlantısı.

Hilal su sayacı değişimi, Hilal su basınç regülatörü montajı, Hilal taharet musluğu değişimi, Hilal vana değişimi, Hilal su tesisatçısı. Hilal fleks ara bağlantı değişimi. Hilal doğalgaz ocak bağlantısı, Hilal su bataryası değişimi, Hilal banyo bataryası değişimi, Hilal lavabo bataryası değişimi. Hilal su tesisatçısı, Hilal bakır boru kaynağı, Hilal bakır boru tesisat, Hilal tesisatçı. Hilal havlupan montajı, Hilal su saati değişimi, Hilal musluk değişimi, Hilal gider temizliği, Hilal su tesisatçısı.

Hilal cihazla su kaçağı tespit Hilal su kaçağı bulma Hilal su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Hilal banyo su kaçağı tespit, Hilal lavabo su kaçağı, Hilal klozet su kaçağı, Hilal mutfak su kaçağı. Hilal küvet su kaçağı tamiri, Hilal banyo kaçak su tespiti, Hilal tuvalet su kaçağı bulma, Hilal rezervuar su kaçağı. Hilal klozet su kaçağı tamiri, Hilal küvet su kaçağı tamir. Hilal duşakabin su kaçağı, Hilal radyatör su kaçağı. Hilal pimaş kaçağı tamiri. Hilal su deposu kaçağı. Hilalpis su kaçağı, Hilal temiz su kaçağı, Hilal lavabo su kaçağı, Hilal su yalıtımı.

Hilal kameralı tıkanıklık açma Hilal robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Hilal tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Hilal kanal tıkanıklık açma, Hilal banyo tıkanıklık açma, Hilal tuvalet tıkanıklık açma, Hilal mutfak tıkanıklık açma, Hilal tıkanıklık açma. Hilal klozet tıkanıklık açma, Hilal kameralı tıkanıklık açma, Hilal gider açma. Hilal tıkanıklık açma, Hilal açma. Hilal gider tıkanıklık açma, Hilal lavabo tıkanıklık açma, Hilal kanalizasyon tıkanıklık açma. Hilal robotla kanal tıkanıklığı açma, Hilal lavabo tıkanıklığı açma, Hilal tıkalı klozet açma, Hilal kırmadan tıkanıklık açma. Hilal eviye gideri tıkanıklık açma, Hilal banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Hilal pis su kanalı tıkanıklığı, Hilal rögar tıkanıklığı açma. Hilal Pimaş tıkanıklığı açma, Hilal tıkalı tesisat açma.

Hilal doğalgaz tesisatı Hilal petek temizliği Hilal petek Temizleme

Hilal bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Hilal Petek temizliği, Hilal cihazla petek temizleme, Hilal çift yönlü petek temizleme, Hilal doğalgaz petek yıkama. Hilal basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Hilal petek değiştirme, Hilal çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Hilal klozet tamiri Hilal rezervuar iç takımı Hilal klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Hilal klozet tamircisi, Hilal klozet sifon değiştirme, Hilal Serel klozet montajı, Hilal klozet su kaçağı tamiri. Hilal Bocchi klozet montajı, Hilal klozet iç takım değiştirme, Hilal Grohe klozet montajı, Hilal asma klozet montajı. Hilal Kale klozet montajı, Hilal gömme rezervuar montajı, Hilal gömme rezervuar tamiri. Hilal klozet tıkanıklığı açma, Hilal Ege klozet montajı, Hilal klozet ustası, Hilal klozet tamiratı, Hilal Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Hilal çatı yağmur oluğu temizliği Hilal yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Hilal bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Hilal sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Hilal su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara