Hekimbaşı su tesisatçısı olarak pis su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, lavabo bataryası, evye bataryası, duş bataryası, duş armatürü, lavabo değişimi, havlupan, küvet, duşakabin, klozet, rezervuar, rezervuar iç takım, duş teknesi değişimi, taharet musluğu, su sayacı, çamaşır makinesi musluğu, bulaşık makinesi musluğu değişimi ile montajı kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir.

Hekimbaşı su tesisatçısı Hekimbaşı Gider Açma, Hekimbaşı Gider Tıkanıklığı Açma, Hekimbaşı Kanal Açma, Hekimbaşı Kanal Tıkanıklığı Açma, Hekimbaşı Klozet Açma, Hekimbaşı klozet değişimi, Hekimbaşı Klozet Tıkanıklığı Açma, Hekimbaşı Lavabo Açma, Hekimbaşı Lavabo Tıkanıklığı Açma, Hekimbaşı Logar Açma, Hekimbaşı Logar Tıkanıklığı Açma, Hekimbaşı Mutfak Tıkanıklığı Açma, Hekimbaşı Pimaş Açma, Hekimbaşı Pimaş Tıkanıklığı Açma, Hekimbaşı pis su kaçağı, Hekimbaşı rezervuar değişimi, Hekimbaşı sifon değişimi, Hekimbaşı sıhhi tesisat, Hekimbaşı sıhhi tesisatçısı, Hekimbaşı su kaçağı, Hekimbaşı su tesisat, Hekimbaşı su tesisatçı, Hekimbaşı temiz su kaçağı, Hekimbaşı tesisat tamirat, Hekimbaşı Tuvalet Açma, Hekimbaşı Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Hekimbaşı su tesisatçısı Kombi petek temizliği

Hekimbaşı su tesisatçısı olarak Hekimbaşı bölgesine, sıhhi tesisat kurulum, bakım ve onarım için Hekimbaşı bölgesinde 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti vermekteyiz. Hekimbaşı bölgesinde güler yüzlü, konusuna hakim, profesyonel ve garantili bir su tesisatçısı arıyorsanız, biz her an telefonun öbür ucundayız. Hekimbaşı Su Tesisatçı sadece Hekimbaşı bölgesinde değil, tüm İstanbul dahilinde genel tesisat tamirat servis hizmeti vermektedir.
Hekimbaşı su tesisatçısı, tercih edilen markaların satış ve montajını da yapmaktadır. Firmamız tek markaya bağlı kalmadan, Buderus, Viessman, Eca, Demirdöküm, Baymak, Vaillant, Ariston, Ferroli, Airfel, Bosch, Vitra, Artema, Grohe, Geberit markalarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
Hekimbaşı Su Tesisatçısı Hekimbaşı bölgesinde ve çevresindeki tüm semtlerde güleryüzlü, garantili ve hızlı sıhhi tesisat servis hizmeti vermektedir. Hekimbaşı Su Tesisatçısı olarak su kaçağı, su baskını ve rögar tıkanıklarında daha fazla zarar görüp üzülmeyesiniz diye gece-gündüz işinin ustası, tecrübeli, sıhhi tesisat ekibimiz vardır.

Hekimbaşı su kaçağı tespiti – Cihazla su kaçağı bulma – Hekimbaşı su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti günümüzde gelişmiş su kaçağı bulma cihazları yardımıyla artık noktasal olarak yapılmaktadır. Noktasal su kaçağı tespiti için hassas elektronik dinleme cihazı yardımıyla su kaçağının olabileceği yerler dinleme yapılarak sesin şiddetine göre hızla su kaçağının oluştuğu noktaya ulaşılır ve arızalı bu nokta gereken şekilde onarılır. Bazı özel durumlarda ise termal  kamera kullanarak su kaçağı tespiti yapmaktayız.
Sayın Hekimbaşı sakini; Temiz ve pis su kaçağı çok can sıkıcıdır ve su kaçağın yerini bulmak da bir o kadar zordur. Su kaçağının oluştuğu yeri tespit etmek genellikle iş tecrübesi ister. Hekimbaşı Su Tesisatçısı firmamız Hekimbaşı bölgesinde banyo su kaçağı, lavabo su kaçağı, klozet su kaçağı, rezervuar su kaçağı, küvet su kaçağı, duşakabin su kaçağı, radyatör su kaçağı, su deposu kaçağı ve su yalıtımı işlerinizi uzun yıllara dayalı iş tecrübesini kullanarak gerekli elektronik cihazların yardımı ile kısa zamanda ve kalıcı olarak çözmektedir.

Hekimbaşı tıkanıklık açma – Kameralı tıkanıklık açma – Hekimbaşı su tesisatçısı

Lavabo tıkanıklığı, eviye tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, küvet tıkanıklığı duşakabin tıkanıklığı, süzgeç tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, pis su kanalı tıkanıklığı ve logar tıkanıklığı ile her yerde olduğu gibi Hekimbaşı bölgesinde de çok sık karşılaşırız. Kanal tıkanıklığı çok sık tekrarlıyorsa muhakkak malzeme veya montaj sorunu vardır. Kanal tıkanıklarının en etkin sebebi ise suda eridiği düşünülerek klozetlere atılan tuvalet kağıtlarıdır. Bu kağıtlar düşünüldüğü gibi suda kolaylıkla erimezler,boruların içinde köşeli ve dar yerlerde birikerek tıkanıklığa yol açarlar.
Tıkanıklık yeri kameralı cihazlarla tespit edildikten sonra robot kol yardımıyla tıkanıklık giderilip, kaliteli malzemeyi doğru kullanarak Hekimbaşı konut ve iş yerlerine uzun süreli, konforlu bir çözüm sağlanır. Hekimbaşı su tesisatçısı olarak her türlü sıhhi tesisat boru, kanal, kanalizasyon ve logar tıkanıklığı işlemlerinize, kırıp dökmeden garantili ve hızlı çözümler getiriyoruz.

Hekimbaşı Petek Temizliği – Hekimbaşı Petek Temizleme – Hekimbaşı su tesisatçısı

Hekimbaşı petek temizliği konusunda firmamız cihazla ilaçlı petek temizleme hizmeti vermektedir. Hekimbaşı müşterimize doğalgaz kalorifer petek temizliğini 2 yılda bir mutlaka yaptırmalarını öneririz. Petek temizliği sonucunda kalorifer sisteminiz tıpkı ilk kurulduğu günlerde olduğu gibi, çok daha az fatura bedeliyle çok daha fazla ısıtacaktır.
Kalorifer petekleri içinde zaman içinde çoğunluğu pas parçacıklarından yağlı bir çamur oluşur. Radyatör peteğine gelip her noktasını dolaşarak üzerindeki ısıyı odaya bırakması gereken sıcak su radyatör içinde biriken çamur yüzünden kanallardan rahatlıkla geçemediğinden üzerindeki ısıyı tamamen bırakamadan peteği terk eder. Hekimbaşı müşterimiz doğalgaz kalorifer sistemlerinin artık eskisi gibi ısıtmadığını düşünüyorsa, önce petekleri elle kontrol ederek bu tıkanıklık durumunu ortaya çıkartabilirler. Söz konusu çamur yüzünden verimli çalışmayan peteklerin yüzeylerinde ısı farkları elle kolaylıkla hissedilecektir.
Petek temizliği sırasında petekler tesisattan ayrılarak basınçlı su ile temizlenme bitene kadar yıkanıp tekrar tesisata bağlanır. Daha fazla bilgi ve ilgili videolar için lütfen petek yıkama sayfamızı geziniz.

Hekimbaşı Su Tesisatçısı – Hekimbaşı Su Tesisat Ustası – Hekimbaşı Sıhhi Tesisatçı

Hekimbaşı su tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı Atlas Tesisat
Whatsapp Ara Tıkla Ara