Hamidiye su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Hamidiye bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Hamidiye su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Hamidiye su tesisatçısı Hamidiye sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Hamidiye lavabo bataryası değişimi, Hamidiye eviye bataryası değişimi, Hamidiye banyo bataryası değiştirme, Hamidiye fotoselli musluk montaj, Hamidiye duş bataryası. Hamidiye duş armatürü, Hamidiye banyo lavabo değişimi, Hamidiye su tesisatçısı. Hamidiye havlupan montajı, Hamidiye küvet tıkanıklığı, Hamidiye duşakabin tıkanıklığı, Hamidiye klozet değişim, Hamidiye tuvalet taşı, Hamidiye  rezervuar. Hamidiye rezervuar iç takım. Hamidiye su tesisatçısı. Hamidiye duş teknesi tıkanıklık açma. Hamidiye duşakabin, Hamidiye taharet musluğu, Hamidiye ara musluk, Hamidiye fleks değişimi, Hamidiye su sayacı. Hamidiye basınç ayarlayıcı, Hamidiye basınç düşürücü, Hamidiye su tesisatçısı, Hamidiye doğalgaz kombi. Hamidiye petek temizliği, Hamidiye çamaşır makinesi bağlantısı, Hamidiye bulaşık makinesi bağlantısı.

Hamidiye su sayacı değişimi, Hamidiye su basınç regülatörü montajı, Hamidiye taharet musluğu değişimi, Hamidiye vana değişimi, Hamidiye su tesisatçısı. Hamidiye fleks ara bağlantı değişimi. Hamidiye doğalgaz ocak bağlantısı, Hamidiye su bataryası değişimi, Hamidiye banyo bataryası değişimi, Hamidiye lavabo bataryası değişimi. Hamidiye su tesisatçısı, Hamidiye bakır boru kaynağı, Hamidiye bakır boru tesisat, Hamidiye tesisatçı. Hamidiye havlupan montajı, Hamidiye su saati değişimi, Hamidiye musluk değişimi, Hamidiye gider temizliği, Hamidiye su tesisatçısı.

Hamidiye cihazla su kaçağı tespit Hamidiye su kaçağı bulma Hamidiye su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Hamidiye banyo su kaçağı tespit, Hamidiye lavabo su kaçağı, Hamidiye klozet su kaçağı, Hamidiye mutfak su kaçağı. Hamidiye küvet su kaçağı tamiri, Hamidiye banyo kaçak su tespiti, Hamidiye tuvalet su kaçağı bulma, Hamidiye rezervuar su kaçağı. Hamidiye klozet su kaçağı tamiri, Hamidiye küvet su kaçağı tamir. Hamidiye duşakabin su kaçağı, Hamidiye radyatör su kaçağı. Hamidiye pimaş kaçağı tamiri. Hamidiye su deposu kaçağı. Hamidiyepis su kaçağı, Hamidiye temiz su kaçağı, Hamidiye lavabo su kaçağı, Hamidiye su yalıtımı.

Hamidiye kameralı tıkanıklık açma Hamidiye robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Hamidiye tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Hamidiye kanal tıkanıklık açma, Hamidiye banyo tıkanıklık açma, Hamidiye tuvalet tıkanıklık açma, Hamidiye mutfak tıkanıklık açma, Hamidiye tıkanıklık açma. Hamidiye klozet tıkanıklık açma, Hamidiye kameralı tıkanıklık açma, Hamidiye gider açma. Hamidiye tıkanıklık açma, Hamidiye açma. Hamidiye gider tıkanıklık açma, Hamidiye lavabo tıkanıklık açma, Hamidiye kanalizasyon tıkanıklık açma. Hamidiye robotla kanal tıkanıklığı açma, Hamidiye lavabo tıkanıklığı açma, Hamidiye tıkalı klozet açma, Hamidiye kırmadan tıkanıklık açma. Hamidiye eviye gideri tıkanıklık açma, Hamidiye banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Hamidiye pis su kanalı tıkanıklığı, Hamidiye rögar tıkanıklığı açma. Hamidiye Pimaş tıkanıklığı açma, Hamidiye tıkalı tesisat açma.

Hamidiye doğalgaz tesisatı Hamidiye petek temizliği Hamidiye petek Temizleme

Hamidiye bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Hamidiye Petek temizliği, Hamidiye cihazla petek temizleme, Hamidiye çift yönlü petek temizleme, Hamidiye doğalgaz petek yıkama. Hamidiye basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Hamidiye petek değiştirme, Hamidiye çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Hamidiye klozet tamiri Hamidiye rezervuar iç takımı Hamidiye klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Hamidiye klozet tamircisi, Hamidiye klozet sifon değiştirme, Hamidiye Serel klozet montajı, Hamidiye klozet su kaçağı tamiri. Hamidiye Bocchi klozet montajı, Hamidiye klozet iç takım değiştirme, Hamidiye Grohe klozet montajı, Hamidiye asma klozet montajı. Hamidiye Kale klozet montajı, Hamidiye gömme rezervuar montajı, Hamidiye gömme rezervuar tamiri. Hamidiye klozet tıkanıklığı açma, Hamidiye Ege klozet montajı, Hamidiye klozet ustası, Hamidiye klozet tamiratı, Hamidiye Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Hamidiye çatı yağmur oluğu temizliği Hamidiye yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Hamidiye bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Hamidiye sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Hamidiye su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara