Gebze su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Gebze bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Gebze su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Gebze su tesisatçısı Gebze sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Gebze lavabo bataryası değişimi, Gebze eviye bataryası değişimi, Gebze banyo bataryası değiştirme, Gebze fotoselli musluk montaj, Gebze duş bataryası. Gebze duş armatürü, Gebze banyo lavabo değişimi, Gebze su tesisatçısı. Gebze havlupan montajı, Gebze küvet tıkanıklığı, Gebze duşakabin tıkanıklığı, Gebze klozet değişim, Gebze tuvalet taşı, Gebze  rezervuar. Gebze rezervuar iç takım. Gebze su tesisatçısı. Gebze duş teknesi tıkanıklık açma. Gebze duşakabin, Gebze taharet musluğu, Gebze ara musluk, Gebze fleks değişimi, Gebze su sayacı. Gebze basınç ayarlayıcı, Gebze basınç düşürücü, Gebze su tesisatçısı, Gebze doğalgaz kombi. Gebze petek temizliği, Gebze çamaşır makinesi bağlantısı, Gebze bulaşık makinesi bağlantısı.

Gebze su sayacı değişimi, Gebze su basınç regülatörü montajı, Gebze taharet musluğu değişimi, Gebze vana değişimi, Gebze su tesisatçısı. Gebze fleks ara bağlantı değişimi. Gebze doğalgaz ocak bağlantısı, Gebze su bataryası değişimi, Gebze banyo bataryası değişimi, Gebze lavabo bataryası değişimi. Gebze su tesisatçısı, Gebze bakır boru kaynağı, Gebze bakır boru tesisat, Gebze tesisatçı. Gebze havlupan montajı, Gebze su saati değişimi, Gebze musluk değişimi, Gebze gider temizliği, Gebze su tesisatçısı.

Gebze cihazla su kaçağı tespit Gebze su kaçağı bulma Gebze su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Gebze banyo su kaçağı tespit, Gebze lavabo su kaçağı, Gebze klozet su kaçağı, Gebze mutfak su kaçağı. Gebze küvet su kaçağı tamiri, Gebze banyo kaçak su tespiti, Gebze tuvalet su kaçağı bulma, Gebze rezervuar su kaçağı. Gebze klozet su kaçağı tamiri, Gebze küvet su kaçağı tamir. Gebze duşakabin su kaçağı, Gebze radyatör su kaçağı. Gebze pimaş kaçağı tamiri. Gebze su deposu kaçağı. Gebzepis su kaçağı, Gebze temiz su kaçağı, Gebze lavabo su kaçağı, Gebze su yalıtımı.

Gebze kameralı tıkanıklık açma Gebze robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Gebze tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Gebze kanal tıkanıklık açma, Gebze banyo tıkanıklık açma, Gebze tuvalet tıkanıklık açma, Gebze mutfak tıkanıklık açma, Gebze tıkanıklık açma. Gebze klozet tıkanıklık açma, Gebze kameralı tıkanıklık açma, Gebze gider açma. Gebze tıkanıklık açma, Gebze açma. Gebze gider tıkanıklık açma, Gebze lavabo tıkanıklık açma, Gebze kanalizasyon tıkanıklık açma. Gebze robotla kanal tıkanıklığı açma, Gebze lavabo tıkanıklığı açma, Gebze tıkalı klozet açma, Gebze kırmadan tıkanıklık açma. Gebze eviye gideri tıkanıklık açma, Gebze banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Gebze pis su kanalı tıkanıklığı, Gebze rögar tıkanıklığı açma. Gebze Pimaş tıkanıklığı açma, Gebze tıkalı tesisat açma.

Gebze doğalgaz tesisatı Gebze petek temizliği Gebze petek Temizleme

Gebze bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Gebze Petek temizliği, Gebze cihazla petek temizleme, Gebze çift yönlü petek temizleme, Gebze doğalgaz petek yıkama. Gebze basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Gebze petek değiştirme, Gebze çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Gebze klozet tamiri Gebze rezervuar iç takımı Gebze klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Gebze klozet tamircisi, Gebze klozet sifon değiştirme, Gebze Serel klozet montajı, Gebze klozet su kaçağı tamiri. Gebze Bocchi klozet montajı, Gebze klozet iç takım değiştirme, Gebze Grohe klozet montajı, Gebze asma klozet montajı. Gebze Kale klozet montajı, Gebze gömme rezervuar montajı, Gebze gömme rezervuar tamiri. Gebze klozet tıkanıklığı açma, Gebze Ege klozet montajı, Gebze klozet ustası, Gebze klozet tamiratı, Gebze Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Gebze çatı yağmur oluğu temizliği Gebze yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Gebze bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Gebze sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Gebze su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara