Gebze su tesisatçısı olarak pis su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, lavabo bataryası, evye bataryası, duş bataryası, duş armatürü, lavabo değişimi, havlupan, küvet, duşakabin, klozet, rezervuar, rezervuar iç takım, duş teknesi değişimi, taharet musluğu, su sayacı, çamaşır makinesi musluğu, bulaşık makinesi musluğu değişimi ile montajı kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir.

Gebze su tesisatçısı Gebze Gider Açma, Gebze Gider Tıkanıklığı Açma, Gebze Kanal Açma, Gebze Kanal Tıkanıklığı Açma, Gebze Klozet Açma, Gebze klozet değişimi, Gebze Klozet Tıkanıklığı Açma, Gebze Lavabo Açma, Gebze Lavabo Tıkanıklığı Açma, Gebze Logar Açma, Gebze Logar Tıkanıklığı Açma, Gebze Mutfak Tıkanıklığı Açma, Gebze Pimaş Açma, Gebze Pimaş Tıkanıklığı Açma, Gebze pis su kaçağı, Gebze rezervuar değişimi, Gebze sifon değişimi, Gebze sıhhi tesisat, Gebze Sıhhi Tesisatçı, Gebze sıhhi tesisatçısı, Gebze su kaçağı, Gebze Su Kaçağı Tespit, Gebze su tesisat, Gebze Su Tesisat Ustası, Gebze su tesisatçı, Gebze temiz su kaçağı, Gebze tesisat tamirat, Gebze Tuvalet Açma, Gebze Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Gebze su tesisatçısı – Gebze Su kaçağı tespiti

Gebze su tesisatçısı olarak Gebze bölgesine, sıhhi tesisat kurulum, bakım ve onarım için Gebze bölgesinde 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti vermekteyiz. Gebze bölgesinde güler yüzlü, konusuna hakim, profesyonel ve garantili bir su tesisatçısı arıyorsanız, biz her an telefonun öbür ucundayız. Gebze Su Tesisatçı sadece Gebze bölgesinde değil, tüm İstanbul dahilinde genel tesisat tamirat servis hizmeti vermektedir.
Gebze su tesisatçısı, tercih edilen markaların satış ve montajını da yapmaktadır. Firmamız tek markaya bağlı kalmadan, Buderus, Viessman, Eca, Demirdöküm, Baymak, Vaillant, Ariston, Ferroli, Airfel, Bosch, Vitra, Artema, Grohe, Geberit markalarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
Gebze Su Tesisatçısı Gebze bölgesinde ve çevresindeki tüm semtlerde güleryüzlü, garantili ve hızlı sıhhi tesisat servis hizmeti vermektedir. Gebze Su Tesisatçısı olarak su kaçağı, su baskını ve rögar tıkanıklarında daha fazla zarar görüp üzülmeyesiniz diye gece-gündüz işinin ustası, tecrübeli, sıhhi tesisat ekibimiz vardır.

Gebze su kaçağı tespiti – Cihazla su kaçağı bulma – Gebze su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti günümüzde gelişmiş su kaçağı bulma cihazları yardımıyla artık noktasal olarak yapılmaktadır. Noktasal su kaçağı tespiti için hassas elektronik dinleme cihazı yardımıyla su kaçağının olabileceği yerler dinleme yapılarak sesin şiddetine göre hızla su kaçağının oluştuğu noktaya ulaşılır ve arızalı bu nokta gereken şekilde onarılır. Bazı özel durumlarda ise termal  kamera kullanarak su kaçağı tespiti yapmaktayız.
Sayın Gebze sakini; Temiz ve pis su kaçağı çok can sıkıcıdır ve su kaçağın yerini bulmak da bir o kadar zordur. Su kaçağının oluştuğu yeri tespit etmek genellikle iş tecrübesi ister. Gebze Su Tesisatçısı firmamız Gebze bölgesinde banyo su kaçağı, lavabo su kaçağı, klozet su kaçağı, rezervuar su kaçağı, küvet su kaçağı, duşakabin su kaçağı, radyatör su kaçağı, su deposu kaçağı ve su yalıtımı işlerinizi uzun yıllara dayalı iş tecrübesini kullanarak gerekli elektronik cihazların yardımı ile kısa zamanda ve kalıcı olarak çözmektedir.

Gebze tıkanıklık açma – Kameralı tıkanıklık açma – Gebze su tesisatçısı

Lavabo tıkanıklığı, eviye tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, küvet tıkanıklığı duşakabin tıkanıklığı, süzgeç tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, pis su kanalı tıkanıklığı ve logar tıkanıklığı ile her yerde olduğu gibi Gebze bölgesinde de çok sık karşılaşırız. Kanal tıkanıklığı çok sık tekrarlıyorsa muhakkak malzeme veya montaj sorunu vardır. Kanal tıkanıklarının en etkin sebebi ise suda eridiği düşünülerek klozetlere atılan tuvalet kağıtlarıdır. Bu kağıtlar düşünüldüğü gibi suda kolaylıkla erimezler,boruların içinde köşeli ve dar yerlerde birikerek tıkanıklığa yol açarlar.
Tıkanıklık yeri kameralı cihazlarla tespit edildikten sonra robot kol yardımıyla tıkanıklık giderilip, kaliteli malzemeyi doğru kullanarak Gebze konut ve iş yerlerine uzun süreli, konforlu bir çözüm sağlanır. Gebze su tesisatçısı olarak her türlü sıhhi tesisat boru, kanal, kanalizasyon ve logar tıkanıklığı işlemlerinize, kırıp dökmeden garantili ve hızlı çözümler getiriyoruz.

Gebze Petek Temizliği – Gebze Petek Temizleme – Gebze su tesisatçısı

Gebze petek temizliği konusunda firmamız cihazla ilaçlı petek temizleme hizmeti vermektedir. Gebze müşterimize doğalgaz kalorifer petek temizliğini 2 yılda bir mutlaka yaptırmalarını öneririz. Petek temizliği sonucunda kalorifer sisteminiz tıpkı ilk kurulduğu günlerde olduğu gibi, çok daha az fatura bedeliyle çok daha fazla ısıtacaktır.
Kalorifer petekleri içinde zaman içinde çoğunluğu pas parçacıklarından yağlı bir çamur oluşur. Radyatör peteğine gelip her noktasını dolaşarak üzerindeki ısıyı odaya bırakması gereken sıcak su radyatör içinde biriken çamur yüzünden kanallardan rahatlıkla geçemediğinden üzerindeki ısıyı tamamen bırakamadan peteği terk eder. Gebze müşterimiz doğalgaz kalorifer sistemlerinin artık eskisi gibi ısıtmadığını düşünüyorsa, önce petekleri elle kontrol ederek bu tıkanıklık durumunu ortaya çıkartabilirler. Söz konusu çamur yüzünden verimli çalışmayan peteklerin yüzeylerinde ısı farkları elle kolaylıkla hissedilecektir.
Petek temizliği sırasında petekler tesisattan ayrılarak basınçlı su ile temizlenme bitene kadar yıkanıp tekrar tesisata bağlanır. Daha fazla bilgi ve ilgili videolar için lütfen petek yıkama sayfamızı geziniz.

Gebze Su Tesisatçısı – Gebze Su Tesisat Ustası – Gebze Sıhhi Tesisatçı

Gebze su tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara