Fatih su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Fatih bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz.

Fatih su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Fatih su tesisatçısı Fatih sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Fatih lavabo bataryası değişimi, Fatih eviye bataryası değişimi, Fatih banyo bataryası değiştirme, Fatih fotoselli musluk montaj, Fatih duş bataryası. Fatih duş armatürü, Fatih banyo lavabo değişimi, Fatih su tesisatçısı. Fatih havlupan montajı, Fatih küvet tıkanıklığı, Fatih duşakabin tıkanıklığı, Fatih klozet değişim, Fatih tuvalet taşı, Fatih  rezervuar. Fatih rezervuar iç takım. Fatih su tesisatçısı. Fatih duş teknesi tıkanıklık açma. Fatih duşakabin, Fatih taharet musluğu, Fatih ara musluk, Fatih fleks değişimi, Fatih su sayacı. Fatih basınç ayarlayıcı, Fatih basınç düşürücü, Fatih su tesisatçısı, Fatih doğalgaz kombi. Fatih petek temizliği, Fatih çamaşır makinesi bağlantısı, Fatih bulaşık makinesi bağlantısı.

Fatih su sayacı değişimi, Fatih su basınç regülatörü montajı, Fatih taharet musluğu değişimi, Fatih vana değişimi, Fatih su tesisatçısı. Fatih fleks ara bağlantı değişimi. Fatih doğalgaz ocak bağlantısı, Fatih su bataryası değişimi, Fatih banyo bataryası değişimi, Fatih lavabo bataryası değişimi. Fatih su tesisatçısı, Fatih bakır boru kaynağı, Fatih bakır boru tesisat, Fatih tesisatçı. Fatih havlupan montajı, Fatih su saati değişimi, Fatih musluk değişimi, Fatih gider temizliği, Fatih su tesisatçısı.

Fatih cihazla su kaçağı tespit Fatih su kaçağı bulma Fatih su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Fatih banyo su kaçağı tespit, Fatih lavabo su kaçağı, Fatih klozet su kaçağı, Fatih mutfak su kaçağı. Fatih küvet su kaçağı tamiri, Fatih banyo kaçak su tespiti, Fatih tuvalet su kaçağı bulma, Fatih rezervuar su kaçağı. Fatih klozet su kaçağı tamiri, Fatih küvet su kaçağı tamir. Fatih duşakabin su kaçağı, Fatih radyatör su kaçağı. Fatih pimaş kaçağı tamiri. Fatih su deposu kaçağı. Fatihpis su kaçağı, Fatih temiz su kaçağı, Fatih lavabo su kaçağı, Fatih su yalıtımı.

Fatih kameralı tıkanıklık açma Fatih robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Fatih tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Fatih kanal tıkanıklık açma, Fatih banyo tıkanıklık açma, Fatih tuvalet tıkanıklık açma, Fatih mutfak tıkanıklık açma, Fatih tıkanıklık açma. Fatih klozet tıkanıklık açma, Fatih kameralı tıkanıklık açma, Fatih gider açma. Fatih tıkanıklık açma, Fatih açma. Fatih gider tıkanıklık açma, Fatih lavabo tıkanıklık açma, Fatih kanalizasyon tıkanıklık açma. Fatih robotla kanal tıkanıklığı açma, Fatih lavabo tıkanıklığı açma, Fatih tıkalı klozet açma, Fatih kırmadan tıkanıklık açma. Fatih eviye gideri tıkanıklık açma, Fatih banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Fatih pis su kanalı tıkanıklığı, Fatih rögar tıkanıklığı açma. Fatih Pimaş tıkanıklığı açma, Fatih tıkalı tesisat açma.

Fatih doğalgaz tesisatı Fatih petek temizliği Fatih petek Temizleme

Fatih bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Fatih Petek temizliği, Fatih cihazla petek temizleme, Fatih çift yönlü petek temizleme, Fatih doğalgaz petek yıkama. Fatih basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Fatih petek değiştirme, Fatih çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Fatih klozet tamiri Fatih rezervuar iç takımı Fatih klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Fatih klozet tamircisi, Fatih klozet sifon değiştirme, Fatih Serel klozet montajı, Fatih klozet su kaçağı tamiri. Fatih Bocchi klozet montajı, Fatih klozet iç takım değiştirme, Fatih Grohe klozet montajı, Fatih asma klozet montajı. Fatih Kale klozet montajı, Fatih gömme rezervuar montajı, Fatih gömme rezervuar tamiri. Fatih klozet tıkanıklığı açma, Fatih Ege klozet montajı, Fatih klozet ustası, Fatih klozet tamiratı, Fatih Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Fatih çatı yağmur oluğu temizliği Fatih yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Fatih bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Fatih sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…


Aksaray  Atikali  Ayvansaray  Balat  Beyazıt  Cankurtaran  Cerrahpaşa  Cibali  Eminönü  Hasekisultan  Hocapaşa İskenderpaşa  Karagümrük  Kocamustafapaşa  Mercan Mevlanakapı  Silivrikapı  Sultanahmet  Süleymaniye  Şehremini  Tahtakale  Topkapı  Yavuz Sultan Selim  Yedikule

Fatih su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara