Eyüp su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Eyüp bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Eyüp su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Eyüp su tesisatçısı Eyüp sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Eyüp lavabo bataryası değişimi, Eyüp eviye bataryası değişimi, Eyüp banyo bataryası değiştirme, Eyüp fotoselli musluk montaj, Eyüp duş bataryası. Eyüp duş armatürü, Eyüp banyo lavabo değişimi, Eyüp su tesisatçısı. Eyüp havlupan montajı, Eyüp küvet tıkanıklığı, Eyüp duşakabin tıkanıklığı, Eyüp klozet değişim, Eyüp tuvalet taşı, Eyüp  rezervuar. Eyüp rezervuar iç takım. Eyüp su tesisatçısı. Eyüp duş teknesi tıkanıklık açma. Eyüp duşakabin, Eyüp taharet musluğu, Eyüp ara musluk, Eyüp fleks değişimi, Eyüp su sayacı. Eyüp basınç ayarlayıcı, Eyüp basınç düşürücü, Eyüp su tesisatçısı, Eyüp doğalgaz kombi. Eyüp petek temizliği, Eyüp çamaşır makinesi bağlantısı, Eyüp bulaşık makinesi bağlantısı.

Eyüp su sayacı değişimi, Eyüp su basınç regülatörü montajı, Eyüp taharet musluğu değişimi, Eyüp vana değişimi, Eyüp su tesisatçısı. Eyüp fleks ara bağlantı değişimi. Eyüp doğalgaz ocak bağlantısı, Eyüp su bataryası değişimi, Eyüp banyo bataryası değişimi, Eyüp lavabo bataryası değişimi. Eyüp su tesisatçısı, Eyüp bakır boru kaynağı, Eyüp bakır boru tesisat, Eyüp tesisatçı. Eyüp havlupan montajı, Eyüp su saati değişimi, Eyüp musluk değişimi, Eyüp gider temizliği, Eyüp su tesisatçısı.

Eyüp cihazla su kaçağı tespit Eyüp su kaçağı bulma Eyüp su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Eyüp banyo su kaçağı tespit, Eyüp lavabo su kaçağı, Eyüp klozet su kaçağı, Eyüp mutfak su kaçağı. Eyüp küvet su kaçağı tamiri, Eyüp banyo kaçak su tespiti, Eyüp tuvalet su kaçağı bulma, Eyüp rezervuar su kaçağı. Eyüp klozet su kaçağı tamiri, Eyüp küvet su kaçağı tamir. Eyüp duşakabin su kaçağı, Eyüp radyatör su kaçağı. Eyüp pimaş kaçağı tamiri. Eyüp su deposu kaçağı. Eyüppis su kaçağı, Eyüp temiz su kaçağı, Eyüp lavabo su kaçağı, Eyüp su yalıtımı.

Eyüp kameralı tıkanıklık açma Eyüp robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Eyüp tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Eyüp kanal tıkanıklık açma, Eyüp banyo tıkanıklık açma, Eyüp tuvalet tıkanıklık açma, Eyüp mutfak tıkanıklık açma, Eyüp tıkanıklık açma. Eyüp klozet tıkanıklık açma, Eyüp kameralı tıkanıklık açma, Eyüp gider açma. Eyüp tıkanıklık açma, Eyüp açma. Eyüp gider tıkanıklık açma, Eyüp lavabo tıkanıklık açma, Eyüp kanalizasyon tıkanıklık açma. Eyüp robotla kanal tıkanıklığı açma, Eyüp lavabo tıkanıklığı açma, Eyüp tıkalı klozet açma, Eyüp kırmadan tıkanıklık açma. Eyüp eviye gideri tıkanıklık açma, Eyüp banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Eyüp pis su kanalı tıkanıklığı, Eyüp rögar tıkanıklığı açma. Eyüp Pimaş tıkanıklığı açma, Eyüp tıkalı tesisat açma.

Eyüp doğalgaz tesisatı Eyüp petek temizliği Eyüp petek Temizleme

Eyüp bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Eyüp Petek temizliği, Eyüp cihazla petek temizleme, Eyüp çift yönlü petek temizleme, Eyüp doğalgaz petek yıkama. Eyüp basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Eyüp petek değiştirme, Eyüp çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Eyüp klozet tamiri Eyüp rezervuar iç takımı Eyüp klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Eyüp klozet tamircisi, Eyüp klozet sifon değiştirme, Eyüp Serel klozet montajı, Eyüp klozet su kaçağı tamiri. Eyüp Bocchi klozet montajı, Eyüp klozet iç takım değiştirme, Eyüp Grohe klozet montajı, Eyüp asma klozet montajı. Eyüp Kale klozet montajı, Eyüp gömme rezervuar montajı, Eyüp gömme rezervuar tamiri. Eyüp klozet tıkanıklığı açma, Eyüp Ege klozet montajı, Eyüp klozet ustası, Eyüp klozet tamiratı, Eyüp Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Eyüp çatı yağmur oluğu temizliği Eyüp yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Eyüp bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Eyüp sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Eyüp su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara