Etiler su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Etiler bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Etiler su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Etiler su tesisatçısı Etiler sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Etiler lavabo bataryası değişimi, Etiler eviye bataryası değişimi, Etiler banyo bataryası değiştirme, Etiler fotoselli musluk montaj, Etiler duş bataryası. Etiler duş armatürü, Etiler banyo lavabo değişimi, Etiler su tesisatçısı. Etiler havlupan montajı, Etiler küvet tıkanıklığı, Etiler duşakabin tıkanıklığı, Etiler klozet değişim, Etiler tuvalet taşı, Etiler  rezervuar. Etiler rezervuar iç takım. Etiler su tesisatçısı. Etiler duş teknesi tıkanıklık açma. Etiler duşakabin, Etiler taharet musluğu, Etiler ara musluk, Etiler fleks değişimi, Etiler su sayacı. Etiler basınç ayarlayıcı, Etiler basınç düşürücü, Etiler su tesisatçısı, Etiler doğalgaz kombi. Etiler petek temizliği, Etiler çamaşır makinesi bağlantısı, Etiler bulaşık makinesi bağlantısı.

Etiler su sayacı değişimi, Etiler su basınç regülatörü montajı, Etiler taharet musluğu değişimi, Etiler vana değişimi, Etiler su tesisatçısı. Etiler fleks ara bağlantı değişimi. Etiler doğalgaz ocak bağlantısı, Etiler su bataryası değişimi, Etiler banyo bataryası değişimi, Etiler lavabo bataryası değişimi. Etiler su tesisatçısı, Etiler bakır boru kaynağı, Etiler bakır boru tesisat, Etiler tesisatçı. Etiler havlupan montajı, Etiler su saati değişimi, Etiler musluk değişimi, Etiler gider temizliği, Etiler su tesisatçısı.

Etiler cihazla su kaçağı tespit Etiler su kaçağı bulma Etiler su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Etiler banyo su kaçağı tespit, Etiler lavabo su kaçağı, Etiler klozet su kaçağı, Etiler mutfak su kaçağı. Etiler küvet su kaçağı tamiri, Etiler banyo kaçak su tespiti, Etiler tuvalet su kaçağı bulma, Etiler rezervuar su kaçağı. Etiler klozet su kaçağı tamiri, Etiler küvet su kaçağı tamir. Etiler duşakabin su kaçağı, Etiler radyatör su kaçağı. Etiler pimaş kaçağı tamiri. Etiler su deposu kaçağı. Etilerpis su kaçağı, Etiler temiz su kaçağı, Etiler lavabo su kaçağı, Etiler su yalıtımı.

Etiler kameralı tıkanıklık açma Etiler robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Etiler tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Etiler kanal tıkanıklık açma, Etiler banyo tıkanıklık açma, Etiler tuvalet tıkanıklık açma, Etiler mutfak tıkanıklık açma, Etiler tıkanıklık açma. Etiler klozet tıkanıklık açma, Etiler kameralı tıkanıklık açma, Etiler gider açma. Etiler tıkanıklık açma, Etiler açma. Etiler gider tıkanıklık açma, Etiler lavabo tıkanıklık açma, Etiler kanalizasyon tıkanıklık açma. Etiler robotla kanal tıkanıklığı açma, Etiler lavabo tıkanıklığı açma, Etiler tıkalı klozet açma, Etiler kırmadan tıkanıklık açma. Etiler eviye gideri tıkanıklık açma, Etiler banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Etiler pis su kanalı tıkanıklığı, Etiler rögar tıkanıklığı açma. Etiler Pimaş tıkanıklığı açma, Etiler tıkalı tesisat açma.

Etiler doğalgaz tesisatı Etiler petek temizliği Etiler petek Temizleme

Etiler bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Etiler Petek temizliği, Etiler cihazla petek temizleme, Etiler çift yönlü petek temizleme, Etiler doğalgaz petek yıkama. Etiler basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Etiler petek değiştirme, Etiler çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Etiler klozet tamiri Etiler rezervuar iç takımı Etiler klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Etiler klozet tamircisi, Etiler klozet sifon değiştirme, Etiler Serel klozet montajı, Etiler klozet su kaçağı tamiri. Etiler Bocchi klozet montajı, Etiler klozet iç takım değiştirme, Etiler Grohe klozet montajı, Etiler asma klozet montajı. Etiler Kale klozet montajı, Etiler gömme rezervuar montajı, Etiler gömme rezervuar tamiri. Etiler klozet tıkanıklığı açma, Etiler Ege klozet montajı, Etiler klozet ustası, Etiler klozet tamiratı, Etiler Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Etiler çatı yağmur oluğu temizliği Etiler yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Etiler bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Etiler sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Etiler su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara