Emek su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Emek bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz.

Emek su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Emek su tesisatçısı Emek sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Emek lavabo bataryası değişimi, Emek eviye bataryası değişimi, Emek banyo bataryası değiştirme, Emek fotoselli musluk montaj, Emek duş bataryası. Emek duş armatürü, Emek banyo lavabo değişimi, Emek su tesisatçısı. Emek havlupan montajı, Emek küvet tıkanıklığı, Emek duşakabin tıkanıklığı, Emek klozet değişim, Emek tuvalet taşı, Emek  rezervuar. Emek rezervuar iç takım. Emek su tesisatçısı. Emek duş teknesi tıkanıklık açma. Emek duşakabin, Emek taharet musluğu, Emek ara musluk, Emek fleks değişimi, Emek su sayacı. Emek basınç ayarlayıcı, Emek basınç düşürücü, Emek su tesisatçısı, Emek doğalgaz kombi. Emek petek temizliği, Emek çamaşır makinesi bağlantısı, Emek bulaşık makinesi bağlantısı.

Emek su sayacı değişimi, Emek su basınç regülatörü montajı, Emek taharet musluğu değişimi, Emek vana değişimi, Emek su tesisatçısı. Emek fleks ara bağlantı değişimi. Emek doğalgaz ocak bağlantısı, Emek su bataryası değişimi, Emek banyo bataryası değişimi, Emek lavabo bataryası değişimi. Emek su tesisatçısı, Emek bakır boru kaynağı, Emek bakır boru tesisat, Emek tesisatçı. Emek havlupan montajı, Emek su saati değişimi, Emek musluk değişimi, Emek gider temizliği, Emek su tesisatçısı.

Emek cihazla su kaçağı tespit Emek su kaçağı bulma Emek su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Emek banyo su kaçağı tespit, Emek lavabo su kaçağı, Emek klozet su kaçağı, Emek mutfak su kaçağı. Emek küvet su kaçağı tamiri, Emek banyo kaçak su tespiti, Emek tuvalet su kaçağı bulma, Emek rezervuar su kaçağı. Emek klozet su kaçağı tamiri, Emek küvet su kaçağı tamir. Emek duşakabin su kaçağı, Emek radyatör su kaçağı. Emek pimaş kaçağı tamiri. Emek su deposu kaçağı. Emekpis su kaçağı, Emek temiz su kaçağı, Emek lavabo su kaçağı, Emek su yalıtımı.

Emek kameralı tıkanıklık açma Emek robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Emek tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Emek kanal tıkanıklık açma, Emek banyo tıkanıklık açma, Emek tuvalet tıkanıklık açma, Emek mutfak tıkanıklık açma, Emek tıkanıklık açma. Emek klozet tıkanıklık açma, Emek kameralı tıkanıklık açma, Emek gider açma. Emek tıkanıklık açma, Emek açma. Emek gider tıkanıklık açma, Emek lavabo tıkanıklık açma, Emek kanalizasyon tıkanıklık açma. Emek robotla kanal tıkanıklığı açma, Emek lavabo tıkanıklığı açma, Emek tıkalı klozet açma, Emek kırmadan tıkanıklık açma. Emek eviye gideri tıkanıklık açma, Emek banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Emek pis su kanalı tıkanıklığı, Emek rögar tıkanıklığı açma. Emek Pimaş tıkanıklığı açma, Emek tıkalı tesisat açma.

Emek doğalgaz tesisatı Emek petek temizliği Emek petek Temizleme

Emek bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Emek Petek temizliği, Emek cihazla petek temizleme, Emek çift yönlü petek temizleme, Emek doğalgaz petek yıkama. Emek basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Emek petek değiştirme, Emek çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Emek klozet tamiri Emek rezervuar iç takımı Emek klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Emek klozet tamircisi, Emek klozet sifon değiştirme, Emek Serel klozet montajı, Emek klozet su kaçağı tamiri. Emek Bocchi klozet montajı, Emek klozet iç takım değiştirme, Emek Grohe klozet montajı, Emek asma klozet montajı. Emek Kale klozet montajı, Emek gömme rezervuar montajı, Emek gömme rezervuar tamiri. Emek klozet tıkanıklığı açma, Emek Ege klozet montajı, Emek klozet ustası, Emek klozet tamiratı, Emek Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Emek çatı yağmur oluğu temizliği Emek yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Emek bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Emek sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Emek su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara