Dragos su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Dragos bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Dragos su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Dragos su tesisatçısı Dragos sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Dragos lavabo bataryası değişimi, Dragos eviye bataryası değişimi, Dragos banyo bataryası değiştirme, Dragos fotoselli musluk montaj, Dragos duş bataryası. Dragos duş armatürü, Dragos banyo lavabo değişimi, Dragos su tesisatçısı. Dragos havlupan montajı, Dragos küvet tıkanıklığı, Dragos duşakabin tıkanıklığı, Dragos klozet değişim, Dragos tuvalet taşı, Dragos  rezervuar. Dragos rezervuar iç takım. Dragos su tesisatçısı. Dragos duş teknesi tıkanıklık açma. Dragos duşakabin, Dragos taharet musluğu, Dragos ara musluk, Dragos fleks değişimi, Dragos su sayacı. Dragos basınç ayarlayıcı, Dragos basınç düşürücü, Dragos su tesisatçısı, Dragos doğalgaz kombi. Dragos petek temizliği, Dragos çamaşır makinesi bağlantısı, Dragos bulaşık makinesi bağlantısı.

Dragos su sayacı değişimi, Dragos su basınç regülatörü montajı, Dragos taharet musluğu değişimi, Dragos vana değişimi, Dragos su tesisatçısı. Dragos fleks ara bağlantı değişimi. Dragos doğalgaz ocak bağlantısı, Dragos su bataryası değişimi, Dragos banyo bataryası değişimi, Dragos lavabo bataryası değişimi. Dragos su tesisatçısı, Dragos bakır boru kaynağı, Dragos bakır boru tesisat, Dragos tesisatçı. Dragos havlupan montajı, Dragos su saati değişimi, Dragos musluk değişimi, Dragos gider temizliği, Dragos su tesisatçısı.

Dragos cihazla su kaçağı tespit Dragos su kaçağı bulma Dragos su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Dragos banyo su kaçağı tespit, Dragos lavabo su kaçağı, Dragos klozet su kaçağı, Dragos mutfak su kaçağı. Dragos küvet su kaçağı tamiri, Dragos banyo kaçak su tespiti, Dragos tuvalet su kaçağı bulma, Dragos rezervuar su kaçağı. Dragos klozet su kaçağı tamiri, Dragos küvet su kaçağı tamir. Dragos duşakabin su kaçağı, Dragos radyatör su kaçağı. Dragos pimaş kaçağı tamiri. Dragos su deposu kaçağı. Dragospis su kaçağı, Dragos temiz su kaçağı, Dragos lavabo su kaçağı, Dragos su yalıtımı.

Dragos kameralı tıkanıklık açma Dragos robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Dragos tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Dragos kanal tıkanıklık açma, Dragos banyo tıkanıklık açma, Dragos tuvalet tıkanıklık açma, Dragos mutfak tıkanıklık açma, Dragos tıkanıklık açma. Dragos klozet tıkanıklık açma, Dragos kameralı tıkanıklık açma, Dragos gider açma. Dragos tıkanıklık açma, Dragos açma. Dragos gider tıkanıklık açma, Dragos lavabo tıkanıklık açma, Dragos kanalizasyon tıkanıklık açma. Dragos robotla kanal tıkanıklığı açma, Dragos lavabo tıkanıklığı açma, Dragos tıkalı klozet açma, Dragos kırmadan tıkanıklık açma. Dragos eviye gideri tıkanıklık açma, Dragos banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Dragos pis su kanalı tıkanıklığı, Dragos rögar tıkanıklığı açma. Dragos Pimaş tıkanıklığı açma, Dragos tıkalı tesisat açma.

Dragos doğalgaz tesisatı Dragos petek temizliği Dragos petek Temizleme

Dragos bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Dragos Petek temizliği, Dragos cihazla petek temizleme, Dragos çift yönlü petek temizleme, Dragos doğalgaz petek yıkama. Dragos basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Dragos petek değiştirme, Dragos çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Dragos klozet tamiri Dragos rezervuar iç takımı Dragos klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Dragos klozet tamircisi, Dragos klozet sifon değiştirme, Dragos Serel klozet montajı, Dragos klozet su kaçağı tamiri. Dragos Bocchi klozet montajı, Dragos klozet iç takım değiştirme, Dragos Grohe klozet montajı, Dragos asma klozet montajı. Dragos Kale klozet montajı, Dragos gömme rezervuar montajı, Dragos gömme rezervuar tamiri. Dragos klozet tıkanıklığı açma, Dragos Ege klozet montajı, Dragos klozet ustası, Dragos klozet tamiratı, Dragos Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Dragos çatı yağmur oluğu temizliği Dragos yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Dragos bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Dragos sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Dragos su tesisatçısı olarak pis su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, lavabo bataryası, eviye bataryası, duş bataryası, duş armatürü, lavabo değişimi

Dragos su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara