Dolayoba su tesisatçısı olarak pis su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, lavabo bataryası, evye bataryası, duş bataryası, duş armatürü, lavabo değişimi, havlupan, küvet, duşakabin, klozet, rezervuar, rezervuar iç takım, duş teknesi değişimi, taharet musluğu, su sayacı, çamaşır makinesi musluğu, bulaşık makinesi musluğu değişimi ile montajı kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir.

Dolayoba su tesisatçısı Dolayoba Gider Açma, Dolayoba Gider Tıkanıklığı Açma, Dolayoba Kanal Açma, Dolayoba Kanal Tıkanıklığı Açma, Dolayoba Klozet Açma, Dolayoba klozet değişimi, Dolayoba Klozet Tıkanıklığı Açma, Dolayoba Lavabo Açma, Dolayoba Lavabo Tıkanıklığı Açma, Dolayoba Logar Açma, Dolayoba Logar Tıkanıklığı Açma, Dolayoba Pimaş Açma, Dolayoba Pimaş Tıkanıklığı Açma, Dolayoba pis su kaçağı, Dolayoba rezervuar değişimi, Dolayoba sifon değişimi, Dolayoba sıhhi tesisat, Dolayoba Sıhhi Tesisatçı, Dolayoba sıhhi tesisatçısı, Dolayoba su kaçağı, Dolayoba Su Kaçağı Tespit, Dolayoba su tesisat, Dolayoba Su Tesisat Ustası, Dolayoba su tesisatçı, Dolayoba temiz su kaçağı, Dolayoba tesisat tamirat, Dolayoba Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Dolayoba su tesisatçısı Kombi petek temizliği

Dolayoba su tesisatçısı olarak Dolayoba bölgesine, sıhhi tesisat kurulum, bakım ve onarım için Dolayoba bölgesinde 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti vermekteyiz. Dolayoba bölgesinde güler yüzlü, konusuna hakim, profesyonel ve garantili bir su tesisatçısı arıyorsanız, biz her an telefonun öbür ucundayız. Dolayoba Su Tesisatçı sadece Dolayoba bölgesinde değil, tüm İstanbul dahilinde genel tesisat tamirat servis hizmeti vermektedir.
Dolayoba su tesisatçısı, tercih edilen markaların satış ve montajını da yapmaktadır. Firmamız tek markaya bağlı kalmadan, Buderus, Viessman, Eca, Demirdöküm, Baymak, Vaillant, Ariston, Ferroli, Airfel, Bosch, Vitra, Artema, Grohe, Geberit markalarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
Dolayoba Su Tesisatçısı Dolayoba bölgesinde ve çevresindeki tüm semtlerde güleryüzlü, garantili ve hızlı sıhhi tesisat servis hizmeti vermektedir. Dolayoba Su Tesisatçısı olarak su kaçağı, su baskını ve rögar tıkanıklarında daha fazla zarar görüp üzülmeyesiniz diye gece-gündüz işinin ustası, tecrübeli, sıhhi tesisat ekibimiz vardır.

Dolayoba su kaçağı tespiti – Cihazla su kaçağı bulma – Dolayoba su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti günümüzde gelişmiş su kaçağı bulma cihazları yardımıyla artık noktasal olarak yapılmaktadır. Noktasal su kaçağı tespiti için hassas elektronik dinleme cihazı yardımıyla su kaçağının olabileceği yerler dinleme yapılarak sesin şiddetine göre hızla su kaçağının oluştuğu noktaya ulaşılır ve arızalı bu nokta gereken şekilde onarılır. Bazı özel durumlarda ise termal  kamera kullanarak su kaçağı tespiti yapmaktayız.
Sayın Dolayoba sakini; Temiz ve pis su kaçağı çok can sıkıcıdır ve su kaçağın yerini bulmak da bir o kadar zordur. Su kaçağının oluştuğu yeri tespit etmek genellikle iş tecrübesi ister. Dolayoba Su Tesisatçısı firmamız Dolayoba bölgesinde banyo su kaçağı, lavabo su kaçağı, klozet su kaçağı, rezervuar su kaçağı, küvet su kaçağı, duşakabin su kaçağı, radyatör su kaçağı, su deposu kaçağı ve su yalıtımı işlerinizi uzun yıllara dayalı iş tecrübesini kullanarak gerekli elektronik cihazların yardımı ile kısa zamanda ve kalıcı olarak çözmektedir.

Dolayoba tıkanıklık açma – Kameralı tıkanıklık açma – Dolayoba su tesisatçısı

Lavabo tıkanıklığı, eviye tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, küvet tıkanıklığı duşakabin tıkanıklığı, süzgeç tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, pis su kanalı tıkanıklığı ve logar tıkanıklığı ile her yerde olduğu gibi Dolayoba bölgesinde de çok sık karşılaşırız. Kanal tıkanıklığı çok sık tekrarlıyorsa muhakkak malzeme veya montaj sorunu vardır. Kanal tıkanıklarının en etkin sebebi ise suda eridiği düşünülerek klozetlere atılan tuvalet kağıtlarıdır. Bu kağıtlar düşünüldüğü gibi suda kolaylıkla erimezler,boruların içinde köşeli ve dar yerlerde birikerek tıkanıklığa yol açarlar.
Tıkanıklık yeri kameralı cihazlarla tespit edildikten sonra robot kol yardımıyla tıkanıklık giderilip, kaliteli malzemeyi doğru kullanarak Dolayoba konut ve iş yerlerine uzun süreli, konforlu bir çözüm sağlanır. Dolayoba su tesisatçısı olarak her türlü sıhhi tesisat boru, kanal, kanalizasyon ve logar tıkanıklığı işlemlerinize, kırıp dökmeden garantili ve hızlı çözümler getiriyoruz.

Dolayoba Petek Temizliği – Dolayoba Petek Temizleme – Dolayoba su tesisatçısı

Dolayoba petek temizliği konusunda firmamız cihazla ilaçlı petek temizleme hizmeti vermektedir. Dolayoba müşterimize doğalgaz kalorifer petek temizliğini 2 yılda bir mutlaka yaptırmalarını öneririz. Petek temizliği sonucunda kalorifer sisteminiz tıpkı ilk kurulduğu günlerde olduğu gibi, çok daha az fatura bedeliyle çok daha fazla ısıtacaktır.
Kalorifer petekleri içinde zaman içinde çoğunluğu pas parçacıklarından yağlı bir çamur oluşur. Radyatör peteğine gelip her noktasını dolaşarak üzerindeki ısıyı odaya bırakması gereken sıcak su radyatör içinde biriken çamur yüzünden kanallardan rahatlıkla geçemediğinden üzerindeki ısıyı tamamen bırakamadan peteği terk eder. Dolayoba müşterimiz doğalgaz kalorifer sistemlerinin artık eskisi gibi ısıtmadığını düşünüyorsa, önce petekleri elle kontrol ederek bu tıkanıklık durumunu ortaya çıkartabilirler. Söz konusu çamur yüzünden verimli çalışmayan peteklerin yüzeylerinde ısı farkları elle kolaylıkla hissedilecektir.
Petek temizliği sırasında petekler tesisattan ayrılarak basınçlı su ile temizlenme bitene kadar yıkanıp tekrar tesisata bağlanır. Daha fazla bilgi ve ilgili videolar için lütfen petek yıkama sayfamızı geziniz.

Dolayoba Su Tesisatçısı – Dolayoba Su Tesisat Ustası – Dolayoba Sıhhi Tesisatçı

Dolayoba su tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı Atlas Tesisat
Whatsapp Ara Tıkla Ara