Doğu su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Doğu bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Doğu su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Doğu su tesisatçısı Doğu sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Doğu lavabo bataryası değişimi, Doğu eviye bataryası değişimi, Doğu banyo bataryası değiştirme, Doğu fotoselli musluk montaj, Doğu duş bataryası. Doğu duş armatürü, Doğu banyo lavabo değişimi, Doğu su tesisatçısı. Doğu havlupan montajı, Doğu küvet tıkanıklığı, Doğu duşakabin tıkanıklığı, Doğu klozet değişim, Doğu tuvalet taşı, Doğu  rezervuar. Doğu rezervuar iç takım. Doğu su tesisatçısı. Doğu duş teknesi tıkanıklık açma. Doğu duşakabin, Doğu taharet musluğu, Doğu ara musluk, Doğu fleks değişimi, Doğu su sayacı. Doğu basınç ayarlayıcı, Doğu basınç düşürücü, Doğu su tesisatçısı, Doğu doğalgaz kombi. Doğu petek temizliği, Doğu çamaşır makinesi bağlantısı, Doğu bulaşık makinesi bağlantısı.

Doğu su sayacı değişimi, Doğu su basınç regülatörü montajı, Doğu taharet musluğu değişimi, Doğu vana değişimi, Doğu su tesisatçısı. Doğu fleks ara bağlantı değişimi. Doğu doğalgaz ocak bağlantısı, Doğu su bataryası değişimi, Doğu banyo bataryası değişimi, Doğu lavabo bataryası değişimi. Doğu su tesisatçısı, Doğu bakır boru kaynağı, Doğu bakır boru tesisat, Doğu tesisatçı. Doğu havlupan montajı, Doğu su saati değişimi, Doğu musluk değişimi, Doğu gider temizliği, Doğu su tesisatçısı.

Doğu cihazla su kaçağı tespit Doğu su kaçağı bulma Doğu su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Doğu banyo su kaçağı tespit, Doğu lavabo su kaçağı, Doğu klozet su kaçağı, Doğu mutfak su kaçağı. Doğu küvet su kaçağı tamiri, Doğu banyo kaçak su tespiti, Doğu tuvalet su kaçağı bulma, Doğu rezervuar su kaçağı. Doğu klozet su kaçağı tamiri, Doğu küvet su kaçağı tamir. Doğu duşakabin su kaçağı, Doğu radyatör su kaçağı. Doğu pimaş kaçağı tamiri. Doğu su deposu kaçağı. Doğupis su kaçağı, Doğu temiz su kaçağı, Doğu lavabo su kaçağı, Doğu su yalıtımı.

Doğu kameralı tıkanıklık açma Doğu robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Doğu tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Doğu kanal tıkanıklık açma, Doğu banyo tıkanıklık açma, Doğu tuvalet tıkanıklık açma, Doğu mutfak tıkanıklık açma, Doğu tıkanıklık açma. Doğu klozet tıkanıklık açma, Doğu kameralı tıkanıklık açma, Doğu gider açma. Doğu tıkanıklık açma, Doğu açma. Doğu gider tıkanıklık açma, Doğu lavabo tıkanıklık açma, Doğu kanalizasyon tıkanıklık açma. Doğu robotla kanal tıkanıklığı açma, Doğu lavabo tıkanıklığı açma, Doğu tıkalı klozet açma, Doğu kırmadan tıkanıklık açma. Doğu eviye gideri tıkanıklık açma, Doğu banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Doğu pis su kanalı tıkanıklığı, Doğu rögar tıkanıklığı açma. Doğu Pimaş tıkanıklığı açma, Doğu tıkalı tesisat açma.

Doğu doğalgaz tesisatı Doğu petek temizliği Doğu petek Temizleme

Doğu bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Doğu Petek temizliği, Doğu cihazla petek temizleme, Doğu çift yönlü petek temizleme, Doğu doğalgaz petek yıkama. Doğu basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Doğu petek değiştirme, Doğu çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Doğu klozet tamiri Doğu rezervuar iç takımı Doğu klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Doğu klozet tamircisi, Doğu klozet sifon değiştirme, Doğu Serel klozet montajı, Doğu klozet su kaçağı tamiri. Doğu Bocchi klozet montajı, Doğu klozet iç takım değiştirme, Doğu Grohe klozet montajı, Doğu asma klozet montajı. Doğu Kale klozet montajı, Doğu gömme rezervuar montajı, Doğu gömme rezervuar tamiri. Doğu klozet tıkanıklığı açma, Doğu Ege klozet montajı, Doğu klozet ustası, Doğu klozet tamiratı, Doğu Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Doğu çatı yağmur oluğu temizliği Doğu yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Doğu bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Doğu sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Doğu su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara