Çınar su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Çınar bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Çınar su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Çınar su tesisatçısı Çınar sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Çınar lavabo bataryası değişimi, Çınar eviye bataryası değişimi, Çınar banyo bataryası değiştirme, Çınar fotoselli musluk montaj, Çınar duş bataryası. Çınar duş armatürü, Çınar banyo lavabo değişimi, Çınar su tesisatçısı. Çınar havlupan montajı, Çınar küvet tıkanıklığı, Çınar duşakabin tıkanıklığı, Çınar klozet değişim, Çınar tuvalet taşı, Çınar  rezervuar. Çınar rezervuar iç takım. Çınar su tesisatçısı. Çınar duş teknesi tıkanıklık açma. Çınar duşakabin, Çınar taharet musluğu, Çınar ara musluk, Çınar fleks değişimi, Çınar su sayacı. Çınar basınç ayarlayıcı, Çınar basınç düşürücü, Çınar su tesisatçısı, Çınar doğalgaz kombi. Çınar petek temizliği, Çınar çamaşır makinesi bağlantısı, Çınar bulaşık makinesi bağlantısı.

Çınar su sayacı değişimi, Çınar su basınç regülatörü montajı, Çınar taharet musluğu değişimi, Çınar vana değişimi, Çınar su tesisatçısı. Çınar fleks ara bağlantı değişimi. Çınar doğalgaz ocak bağlantısı, Çınar su bataryası değişimi, Çınar banyo bataryası değişimi, Çınar lavabo bataryası değişimi. Çınar su tesisatçısı, Çınar bakır boru kaynağı, Çınar bakır boru tesisat, Çınar tesisatçı. Çınar havlupan montajı, Çınar su saati değişimi, Çınar musluk değişimi, Çınar gider temizliği, Çınar su tesisatçısı.

Çınar cihazla su kaçağı tespit Çınar su kaçağı bulma Çınar su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Çınar banyo su kaçağı tespit, Çınar lavabo su kaçağı, Çınar klozet su kaçağı, Çınar mutfak su kaçağı. Çınar küvet su kaçağı tamiri, Çınar banyo kaçak su tespiti, Çınar tuvalet su kaçağı bulma, Çınar rezervuar su kaçağı. Çınar klozet su kaçağı tamiri, Çınar küvet su kaçağı tamir. Çınar duşakabin su kaçağı, Çınar radyatör su kaçağı. Çınar pimaş kaçağı tamiri. Çınar su deposu kaçağı. Çınarpis su kaçağı, Çınar temiz su kaçağı, Çınar lavabo su kaçağı, Çınar su yalıtımı.

Çınar kameralı tıkanıklık açma Çınar robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Çınar tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Çınar kanal tıkanıklık açma, Çınar banyo tıkanıklık açma, Çınar tuvalet tıkanıklık açma, Çınar mutfak tıkanıklık açma, Çınar tıkanıklık açma. Çınar klozet tıkanıklık açma, Çınar kameralı tıkanıklık açma, Çınar gider açma. Çınar tıkanıklık açma, Çınar açma. Çınar gider tıkanıklık açma, Çınar lavabo tıkanıklık açma, Çınar kanalizasyon tıkanıklık açma. Çınar robotla kanal tıkanıklığı açma, Çınar lavabo tıkanıklığı açma, Çınar tıkalı klozet açma, Çınar kırmadan tıkanıklık açma. Çınar eviye gideri tıkanıklık açma, Çınar banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Çınar pis su kanalı tıkanıklığı, Çınar rögar tıkanıklığı açma. Çınar Pimaş tıkanıklığı açma, Çınar tıkalı tesisat açma.

Çınar doğalgaz tesisatı Çınar petek temizliği Çınar petek Temizleme

Çınar bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Çınar Petek temizliği, Çınar cihazla petek temizleme, Çınar çift yönlü petek temizleme, Çınar doğalgaz petek yıkama. Çınar basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Çınar petek değiştirme, Çınar çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Çınar klozet tamiri Çınar rezervuar iç takımı Çınar klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Çınar klozet tamircisi, Çınar klozet sifon değiştirme, Çınar Serel klozet montajı, Çınar klozet su kaçağı tamiri. Çınar Bocchi klozet montajı, Çınar klozet iç takım değiştirme, Çınar Grohe klozet montajı, Çınar asma klozet montajı. Çınar Kale klozet montajı, Çınar gömme rezervuar montajı, Çınar gömme rezervuar tamiri. Çınar klozet tıkanıklığı açma, Çınar Ege klozet montajı, Çınar klozet ustası, Çınar klozet tamiratı, Çınar Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Çınar çatı yağmur oluğu temizliği Çınar yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Çınar bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Çınar sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Çınar su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara