Bostancı su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Bostancı bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Bostancı su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Bostancı su tesisatçısı Bostancı sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Bostancı lavabo bataryası değişimi, Bostancı eviye bataryası değişimi, Bostancı banyo bataryası değiştirme, Bostancı fotoselli musluk montaj, Bostancı duş bataryası. Bostancı duş armatürü, Bostancı banyo lavabo değişimi, Bostancı su tesisatçısı. Bostancı havlupan montajı, Bostancı küvet tıkanıklığı, Bostancı duşakabin tıkanıklığı, Bostancı klozet değişim, Bostancı tuvalet taşı, Bostancı  rezervuar. Bostancı rezervuar iç takım. Bostancı su tesisatçısı. Bostancı duş teknesi tıkanıklık açma. Bostancı duşakabin, Bostancı taharet musluğu, Bostancı ara musluk, Bostancı fleks değişimi, Bostancı su sayacı. Bostancı basınç ayarlayıcı, Bostancı basınç düşürücü, Bostancı su tesisatçısı, Bostancı doğalgaz kombi. Bostancı petek temizliği, Bostancı çamaşır makinesi bağlantısı, Bostancı bulaşık makinesi bağlantısı.

Bostancı su sayacı değişimi, Bostancı su basınç regülatörü montajı, Bostancı taharet musluğu değişimi, Bostancı vana değişimi, Bostancı su tesisatçısı. Bostancı fleks ara bağlantı değişimi. Bostancı doğalgaz ocak bağlantısı, Bostancı su bataryası değişimi, Bostancı banyo bataryası değişimi, Bostancı lavabo bataryası değişimi. Bostancı su tesisatçısı, Bostancı bakır boru kaynağı, Bostancı bakır boru tesisat, Bostancı tesisatçı. Bostancı havlupan montajı, Bostancı su saati değişimi, Bostancı musluk değişimi, Bostancı gider temizliği, Bostancı su tesisatçısı.

Bostancı cihazla su kaçağı tespit Bostancı su kaçağı bulma Bostancı su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Bostancı banyo su kaçağı tespit, Bostancı lavabo su kaçağı, Bostancı klozet su kaçağı, Bostancı mutfak su kaçağı. Bostancı küvet su kaçağı tamiri, Bostancı banyo kaçak su tespiti, Bostancı tuvalet su kaçağı bulma, Bostancı rezervuar su kaçağı. Bostancı klozet su kaçağı tamiri, Bostancı küvet su kaçağı tamir. Bostancı duşakabin su kaçağı, Bostancı radyatör su kaçağı. Bostancı pimaş kaçağı tamiri. Bostancı su deposu kaçağı. Bostancıpis su kaçağı, Bostancı temiz su kaçağı, Bostancı lavabo su kaçağı, Bostancı su yalıtımı.

Bostancı kameralı tıkanıklık açma Bostancı robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Bostancı tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Bostancı kanal tıkanıklık açma, Bostancı banyo tıkanıklık açma, Bostancı tuvalet tıkanıklık açma, Bostancı mutfak tıkanıklık açma, Bostancı tıkanıklık açma. Bostancı klozet tıkanıklık açma, Bostancı kameralı tıkanıklık açma, Bostancı gider açma. Bostancı tıkanıklık açma, Bostancı açma. Bostancı gider tıkanıklık açma, Bostancı lavabo tıkanıklık açma, Bostancı kanalizasyon tıkanıklık açma. Bostancı robotla kanal tıkanıklığı açma, Bostancı lavabo tıkanıklığı açma, Bostancı tıkalı klozet açma, Bostancı kırmadan tıkanıklık açma. Bostancı eviye gideri tıkanıklık açma, Bostancı banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Bostancı pis su kanalı tıkanıklığı, Bostancı rögar tıkanıklığı açma. Bostancı Pimaş tıkanıklığı açma, Bostancı tıkalı tesisat açma.

Bostancı doğalgaz tesisatı Bostancı petek temizliği Bostancı petek Temizleme

Bostancı bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Bostancı Petek temizliği, Bostancı cihazla petek temizleme, Bostancı çift yönlü petek temizleme, Bostancı doğalgaz petek yıkama. Bostancı basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Bostancı petek değiştirme, Bostancı çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Bostancı klozet tamiri Bostancı rezervuar iç takımı Bostancı klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Bostancı klozet tamircisi, Bostancı klozet sifon değiştirme, Bostancı Serel klozet montajı, Bostancı klozet su kaçağı tamiri. Bostancı Bocchi klozet montajı, Bostancı klozet iç takım değiştirme, Bostancı Grohe klozet montajı, Bostancı asma klozet montajı. Bostancı Kale klozet montajı, Bostancı gömme rezervuar montajı, Bostancı gömme rezervuar tamiri. Bostancı klozet tıkanıklığı açma, Bostancı Ege klozet montajı, Bostancı klozet ustası, Bostancı klozet tamiratı, Bostancı Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Bostancı çatı yağmur oluğu temizliği Bostancı yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Bostancı bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Bostancı sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Bostancı su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara