Başakşehir su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Başakşehir bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Başakşehir su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Başakşehir su tesisatçısı Başakşehir sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Başakşehir lavabo bataryası değişimi, Başakşehir eviye bataryası değişimi, Başakşehir banyo bataryası değiştirme, Başakşehir fotoselli musluk montaj, Başakşehir duş bataryası. Başakşehir duş armatürü, Başakşehir banyo lavabo değişimi, Başakşehir su tesisatçısı. Başakşehir havlupan montajı, Başakşehir küvet tıkanıklığı, Başakşehir duşakabin tıkanıklığı, Başakşehir klozet değişim, Başakşehir tuvalet taşı, Başakşehir  rezervuar. Başakşehir rezervuar iç takım. Başakşehir su tesisatçısı. Başakşehir duş teknesi tıkanıklık açma. Başakşehir duşakabin, Başakşehir taharet musluğu, Başakşehir ara musluk, Başakşehir fleks değişimi, Başakşehir su sayacı. Başakşehir basınç ayarlayıcı, Başakşehir basınç düşürücü, Başakşehir su tesisatçısı, Başakşehir doğalgaz kombi. Başakşehir petek temizliği, Başakşehir çamaşır makinesi bağlantısı, Başakşehir bulaşık makinesi bağlantısı.

Başakşehir su sayacı değişimi, Başakşehir su basınç regülatörü montajı, Başakşehir taharet musluğu değişimi, Başakşehir vana değişimi, Başakşehir su tesisatçısı. Başakşehir fleks ara bağlantı değişimi. Başakşehir doğalgaz ocak bağlantısı, Başakşehir su bataryası değişimi, Başakşehir banyo bataryası değişimi, Başakşehir lavabo bataryası değişimi. Başakşehir su tesisatçısı, Başakşehir bakır boru kaynağı, Başakşehir bakır boru tesisat, Başakşehir tesisatçı. Başakşehir havlupan montajı, Başakşehir su saati değişimi, Başakşehir musluk değişimi, Başakşehir gider temizliği, Başakşehir su tesisatçısı.

Başakşehir cihazla su kaçağı tespit Başakşehir su kaçağı bulma Başakşehir su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Başakşehir banyo su kaçağı tespit, Başakşehir lavabo su kaçağı, Başakşehir klozet su kaçağı, Başakşehir mutfak su kaçağı. Başakşehir küvet su kaçağı tamiri, Başakşehir banyo kaçak su tespiti, Başakşehir tuvalet su kaçağı bulma, Başakşehir rezervuar su kaçağı. Başakşehir klozet su kaçağı tamiri, Başakşehir küvet su kaçağı tamir. Başakşehir duşakabin su kaçağı, Başakşehir radyatör su kaçağı. Başakşehir pimaş kaçağı tamiri. Başakşehir su deposu kaçağı. Başakşehirpis su kaçağı, Başakşehir temiz su kaçağı, Başakşehir lavabo su kaçağı, Başakşehir su yalıtımı.

Başakşehir kameralı tıkanıklık açma Başakşehir robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Başakşehir tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Başakşehir kanal tıkanıklık açma, Başakşehir banyo tıkanıklık açma, Başakşehir tuvalet tıkanıklık açma, Başakşehir mutfak tıkanıklık açma, Başakşehir tıkanıklık açma. Başakşehir klozet tıkanıklık açma, Başakşehir kameralı tıkanıklık açma, Başakşehir gider açma. Başakşehir tıkanıklık açma, Başakşehir açma. Başakşehir gider tıkanıklık açma, Başakşehir lavabo tıkanıklık açma, Başakşehir kanalizasyon tıkanıklık açma. Başakşehir robotla kanal tıkanıklığı açma, Başakşehir lavabo tıkanıklığı açma, Başakşehir tıkalı klozet açma, Başakşehir kırmadan tıkanıklık açma. Başakşehir eviye gideri tıkanıklık açma, Başakşehir banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Başakşehir pis su kanalı tıkanıklığı, Başakşehir rögar tıkanıklığı açma. Başakşehir Pimaş tıkanıklığı açma, Başakşehir tıkalı tesisat açma.

Başakşehir doğalgaz tesisatı Başakşehir petek temizliği Başakşehir petek Temizleme

Başakşehir bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Başakşehir Petek temizliği, Başakşehir cihazla petek temizleme, Başakşehir çift yönlü petek temizleme, Başakşehir doğalgaz petek yıkama. Başakşehir basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Başakşehir petek değiştirme, Başakşehir çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Başakşehir klozet tamiri Başakşehir rezervuar iç takımı Başakşehir klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Başakşehir klozet tamircisi, Başakşehir klozet sifon değiştirme, Başakşehir Serel klozet montajı, Başakşehir klozet su kaçağı tamiri. Başakşehir Bocchi klozet montajı, Başakşehir klozet iç takım değiştirme, Başakşehir Grohe klozet montajı, Başakşehir asma klozet montajı. Başakşehir Kale klozet montajı, Başakşehir gömme rezervuar montajı, Başakşehir gömme rezervuar tamiri. Başakşehir klozet tıkanıklığı açma, Başakşehir Ege klozet montajı, Başakşehir klozet ustası, Başakşehir klozet tamiratı, Başakşehir Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Başakşehir çatı yağmur oluğu temizliği Başakşehir yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Başakşehir bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Başakşehir sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Başakşehir su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat
Whatsapp Ara Tıkla Ara