Atatürk su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Atatürk bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz.

Atatürk su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Atatürk su tesisatçısı Atatürk sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Atatürk lavabo bataryası değişimi, Atatürk eviye bataryası değişimi, Atatürk banyo bataryası değiştirme, Atatürk fotoselli musluk montaj, Atatürk duş bataryası. Atatürk duş armatürü, Atatürk banyo lavabo değişimi, Atatürk su tesisatçısı. Atatürk havlupan montajı, Atatürk küvet tıkanıklığı, Atatürk duşakabin tıkanıklığı, Atatürk klozet değişim, Atatürk tuvalet taşı, Atatürk  rezervuar. Atatürk rezervuar iç takım. Atatürk su tesisatçısı. Atatürk duş teknesi tıkanıklık açma. Atatürk duşakabin, Atatürk taharet musluğu, Atatürk ara musluk, Atatürk fleks değişimi, Atatürk su sayacı. Atatürk basınç ayarlayıcı, Atatürk basınç düşürücü, Atatürk su tesisatçısı, Atatürk doğalgaz kombi. Atatürk petek temizliği, Atatürk çamaşır makinesi bağlantısı, Atatürk bulaşık makinesi bağlantısı.

Atatürk su sayacı değişimi, Atatürk su basınç regülatörü montajı, Atatürk taharet musluğu değişimi, Atatürk vana değişimi, Atatürk su tesisatçısı. Atatürk fleks ara bağlantı değişimi. Atatürk doğalgaz ocak bağlantısı, Atatürk su bataryası değişimi, Atatürk banyo bataryası değişimi, Atatürk lavabo bataryası değişimi. Atatürk su tesisatçısı, Atatürk bakır boru kaynağı, Atatürk bakır boru tesisat, Atatürk tesisatçı. Atatürk havlupan montajı, Atatürk su saati değişimi, Atatürk musluk değişimi, Atatürk gider temizliği, Atatürk su tesisatçısı.

Atatürk cihazla su kaçağı tespit Atatürk su kaçağı bulma Atatürk su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Atatürk banyo su kaçağı tespit, Atatürk lavabo su kaçağı, Atatürk klozet su kaçağı, Atatürk mutfak su kaçağı. Atatürk küvet su kaçağı tamiri, Atatürk banyo kaçak su tespiti, Atatürk tuvalet su kaçağı bulma, Atatürk rezervuar su kaçağı. Atatürk klozet su kaçağı tamiri, Atatürk küvet su kaçağı tamir. Atatürk duşakabin su kaçağı, Atatürk radyatör su kaçağı. Atatürk pimaş kaçağı tamiri. Atatürk su deposu kaçağı. Atatürkpis su kaçağı, Atatürk temiz su kaçağı, Atatürk lavabo su kaçağı, Atatürk su yalıtımı.

Atatürk kameralı tıkanıklık açma Atatürk robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Atatürk tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Atatürk kanal tıkanıklık açma, Atatürk banyo tıkanıklık açma, Atatürk tuvalet tıkanıklık açma, Atatürk mutfak tıkanıklık açma, Atatürk tıkanıklık açma. Atatürk klozet tıkanıklık açma, Atatürk kameralı tıkanıklık açma, Atatürk gider açma. Atatürk tıkanıklık açma, Atatürk açma. Atatürk gider tıkanıklık açma, Atatürk lavabo tıkanıklık açma, Atatürk kanalizasyon tıkanıklık açma. Atatürk robotla kanal tıkanıklığı açma, Atatürk lavabo tıkanıklığı açma, Atatürk tıkalı klozet açma, Atatürk kırmadan tıkanıklık açma. Atatürk eviye gideri tıkanıklık açma, Atatürk banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Atatürk pis su kanalı tıkanıklığı, Atatürk rögar tıkanıklığı açma. Atatürk Pimaş tıkanıklığı açma, Atatürk tıkalı tesisat açma.

Atatürk doğalgaz tesisatı Atatürk petek temizliği Atatürk petek Temizleme

Atatürk bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Atatürk Petek temizliği, Atatürk cihazla petek temizleme, Atatürk çift yönlü petek temizleme, Atatürk doğalgaz petek yıkama. Atatürk basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Atatürk petek değiştirme, Atatürk çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Atatürk klozet tamiri Atatürk rezervuar iç takımı Atatürk klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Atatürk klozet tamircisi, Atatürk klozet sifon değiştirme, Atatürk Serel klozet montajı, Atatürk klozet su kaçağı tamiri. Atatürk Bocchi klozet montajı, Atatürk klozet iç takım değiştirme, Atatürk Grohe klozet montajı, Atatürk asma klozet montajı. Atatürk Kale klozet montajı, Atatürk gömme rezervuar montajı, Atatürk gömme rezervuar tamiri. Atatürk klozet tıkanıklığı açma, Atatürk Ege klozet montajı, Atatürk klozet ustası, Atatürk klozet tamiratı, Atatürk Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Atatürk çatı yağmur oluğu temizliği Atatürk yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Atatürk bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Atatürk sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Atatürk su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara