Ataşehir su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Ataşehir bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Ataşehir su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Ataşehir su tesisatçısı Ataşehir sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Ataşehir lavabo bataryası değişimi, Ataşehir eviye bataryası değişimi, Ataşehir banyo bataryası değiştirme, Ataşehir fotoselli musluk montaj, Ataşehir duş bataryası. Ataşehir duş armatürü, Ataşehir banyo lavabo değişimi, Ataşehir su tesisatçısı. Ataşehir havlupan montajı, Ataşehir küvet tıkanıklığı, Ataşehir duşakabin tıkanıklığı, Ataşehir klozet değişim, Ataşehir tuvalet taşı, Ataşehir  rezervuar. Ataşehir rezervuar iç takım. Ataşehir su tesisatçısı. Ataşehir duş teknesi tıkanıklık açma. Ataşehir duşakabin, Ataşehir taharet musluğu, Ataşehir ara musluk, Ataşehir fleks değişimi, Ataşehir su sayacı. Ataşehir basınç ayarlayıcı, Ataşehir basınç düşürücü, Ataşehir su tesisatçısı, Ataşehir doğalgaz kombi. Ataşehir petek temizliği, Ataşehir çamaşır makinesi bağlantısı, Ataşehir bulaşık makinesi bağlantısı.

Ataşehir su sayacı değişimi, Ataşehir su basınç regülatörü montajı, Ataşehir taharet musluğu değişimi, Ataşehir vana değişimi, Ataşehir su tesisatçısı. Ataşehir fleks ara bağlantı değişimi. Ataşehir doğalgaz ocak bağlantısı, Ataşehir su bataryası değişimi, Ataşehir banyo bataryası değişimi, Ataşehir lavabo bataryası değişimi. Ataşehir su tesisatçısı, Ataşehir bakır boru kaynağı, Ataşehir bakır boru tesisat, Ataşehir tesisatçı. Ataşehir havlupan montajı, Ataşehir su saati değişimi, Ataşehir musluk değişimi, Ataşehir gider temizliği, Ataşehir su tesisatçısı.

Ataşehir cihazla su kaçağı tespit Ataşehir su kaçağı bulma Ataşehir su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Ataşehir banyo su kaçağı tespit, Ataşehir lavabo su kaçağı, Ataşehir klozet su kaçağı, Ataşehir mutfak su kaçağı. Ataşehir küvet su kaçağı tamiri, Ataşehir banyo kaçak su tespiti, Ataşehir tuvalet su kaçağı bulma, Ataşehir rezervuar su kaçağı. Ataşehir klozet su kaçağı tamiri, Ataşehir küvet su kaçağı tamir. Ataşehir duşakabin su kaçağı, Ataşehir radyatör su kaçağı. Ataşehir pimaş kaçağı tamiri. Ataşehir su deposu kaçağı. Ataşehirpis su kaçağı, Ataşehir temiz su kaçağı, Ataşehir lavabo su kaçağı, Ataşehir su yalıtımı.

Ataşehir kameralı tıkanıklık açma Ataşehir robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Ataşehir tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Ataşehir kanal tıkanıklık açma, Ataşehir banyo tıkanıklık açma, Ataşehir tuvalet tıkanıklık açma, Ataşehir mutfak tıkanıklık açma, Ataşehir tıkanıklık açma. Ataşehir klozet tıkanıklık açma, Ataşehir kameralı tıkanıklık açma, Ataşehir gider açma. Ataşehir tıkanıklık açma, Ataşehir açma. Ataşehir gider tıkanıklık açma, Ataşehir lavabo tıkanıklık açma, Ataşehir kanalizasyon tıkanıklık açma. Ataşehir robotla kanal tıkanıklığı açma, Ataşehir lavabo tıkanıklığı açma, Ataşehir tıkalı klozet açma, Ataşehir kırmadan tıkanıklık açma. Ataşehir eviye gideri tıkanıklık açma, Ataşehir banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Ataşehir pis su kanalı tıkanıklığı, Ataşehir rögar tıkanıklığı açma. Ataşehir Pimaş tıkanıklığı açma, Ataşehir tıkalı tesisat açma.

Ataşehir doğalgaz tesisatı Ataşehir petek temizliği Ataşehir petek Temizleme

Ataşehir bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Ataşehir Petek temizliği, Ataşehir cihazla petek temizleme, Ataşehir çift yönlü petek temizleme, Ataşehir doğalgaz petek yıkama. Ataşehir basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Ataşehir petek değiştirme, Ataşehir çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Ataşehir klozet tamiri Ataşehir rezervuar iç takımı Ataşehir klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Ataşehir klozet tamircisi, Ataşehir klozet sifon değiştirme, Ataşehir Serel klozet montajı, Ataşehir klozet su kaçağı tamiri. Ataşehir Bocchi klozet montajı, Ataşehir klozet iç takım değiştirme, Ataşehir Grohe klozet montajı, Ataşehir asma klozet montajı. Ataşehir Kale klozet montajı, Ataşehir gömme rezervuar montajı, Ataşehir gömme rezervuar tamiri. Ataşehir klozet tıkanıklığı açma, Ataşehir Ege klozet montajı, Ataşehir klozet ustası, Ataşehir klozet tamiratı, Ataşehir Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Ataşehir çatı yağmur oluğu temizliği Ataşehir yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Ataşehir bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Ataşehir sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…


Aşıkveysel  Atatürk  Bakkalköy  Barbaros  Esatpaşa  Ferhatpaşa  Fetih  İçerenköy  İnönü  Kayışdağı  Küçükbakkalköy  Mevlana  Mimarsinan  Mustafa Kemal  Örnek  Yeniçamlıca  Yenişehir  Yenisahra

Ataşehir su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara