Ataşehir su tesisatçısı olarak pis su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, lavabo bataryası, evye bataryası, duş bataryası, duş armatürü, lavabo değişimi, havlupan, küvet, duşakabin, klozet, rezervuar, rezervuar iç takım, duş teknesi değişimi, taharet musluğu, su sayacı, çamaşır makinesi musluğu, bulaşık makinesi musluğu değişimi ile montajı kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir.

Ataşehir Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı Ataşehir Gider Açma, Ataşehir Gider Tıkanıklığı Açma, Ataşehir Kanal Açma, Ataşehir Kanal Tıkanıklığı Açma, Ataşehir Klozet Açma, Ataşehir klozet değişimi, Ataşehir Klozet Tıkanıklığı Açma, Ataşehir Lavabo Açma, Ataşehir Lavabo Tıkanıklığı Açma, Ataşehir Logar Açma, Ataşehir Logar Tıkanıklığı Açma, Ataşehir Mutfak Tıkanıklığı Açma, Ataşehir Pimaş Açma, Ataşehir Pimaş Tıkanıklığı Açma, Ataşehir pis su kaçağı, Ataşehir rezervuar değişimi, Ataşehir sifon değişimi, Ataşehir sıhhi tesisat, Ataşehir Sıhhi Tesisatçı, Ataşehir sıhhi tesisatçısı, Ataşehir su kaçağı, Ataşehir Su Kaçağı Tespit, Ataşehir su tesisat Sıhhi Tesisat, Ataşehir Su Tesisat Ustası, Ataşehir su tesisatçı, Ataşehir temiz su kaçağı, Ataşehir tesisat tamirat, Ataşehir Tuvalet Açma, Ataşehir Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Ataşehir su tesisatçısı Ataşehir Su kaçağı tespiti

Ataşehir su tesisatçısı olarak Ataşehir bölgesine, sıhhi tesisat kurulum, bakım ve onarım için Ataşehir bölgesinde 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti vermekteyiz. Ataşehir bölgesinde güler yüzlü, konusuna hakim, profesyonel ve garantili bir su tesisatçısı arıyorsanız, biz her an telefonun öbür ucundayız. Ataşehir Su Tesisatçı sadece Ataşehir bölgesinde değil, tüm İstanbul dahilinde genel tesisat tamirat servis hizmeti vermektedir.
Ataşehir su tesisatçısı, tercih edilen markaların satış ve montajını da yapmaktadır. Firmamız tek markaya bağlı kalmadan, Buderus, Viessman, Eca, Demirdöküm, Baymak, Vaillant, Ariston, Ferroli, Airfel, Bosch, Vitra, Artema, Grohe, Geberit markalarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
Ataşehir Su Tesisatçısı Ataşehir bölgesinde ve çevresindeki tüm semtlerde güleryüzlü, garantili ve hızlı sıhhi tesisat servis hizmeti vermektedir. Ataşehir Su Tesisatçısı olarak su kaçağı, su baskını ve rögar tıkanıklarında daha fazla zarar görüp üzülmeyesiniz diye gece-gündüz işinin ustası, tecrübeli, sıhhi tesisat ekibimiz vardır.

Ataşehir su kaçağı tespiti – Cihazla su kaçağı bulma – Ataşehir su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti günümüzde gelişmiş su kaçağı bulma cihazları yardımıyla artık noktasal olarak yapılmaktadır. Noktasal su kaçağı tespiti için hassas elektronik dinleme cihazı yardımıyla su kaçağının olabileceği yerler dinleme yapılarak sesin şiddetine göre hızla su kaçağının oluştuğu noktaya ulaşılır ve arızalı bu nokta gereken şekilde onarılır. Bazı özel durumlarda ise termal  kamera kullanarak su kaçağı tespiti yapmaktayız.
Sayın Ataşehir sakini; Temiz ve pis su kaçağı çok can sıkıcıdır ve su kaçağın yerini bulmak da bir o kadar zordur. Su kaçağının oluştuğu yeri tespit etmek genellikle iş tecrübesi ister. Ataşehir Su Tesisatçısı firmamız Ataşehir bölgesinde banyo su kaçağı, lavabo su kaçağı, klozet su kaçağı, rezervuar su kaçağı, küvet su kaçağı, duşakabin su kaçağı, radyatör su kaçağı, su deposu kaçağı ve su yalıtımı işlerinizi uzun yıllara dayalı iş tecrübesini kullanarak gerekli elektronik cihazların yardımı ile kısa zamanda ve kalıcı olarak çözmektedir.

Ataşehir tıkanıklık açma – Kameralı tıkanıklık açma

Lavabo tıkanıklığı, eviye tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, küvet tıkanıklığı duşakabin tıkanıklığı, süzgeç tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, pis su kanalı tıkanıklığı ve logar tıkanıklığı ile her yerde olduğu gibi Ataşehir bölgesinde de çok sık karşılaşırız. Kanal tıkanıklığı çok sık tekrarlıyorsa muhakkak malzeme veya montaj sorunu vardır. Kanal tıkanıklarının en etkin sebebi ise suda eridiği düşünülerek klozetlere atılan tuvalet kağıtlarıdır. Bu kağıtlar düşünüldüğü gibi suda kolaylıkla erimezler,boruların içinde köşeli ve dar yerlerde birikerek tıkanıklığa yol açarlar.
Tıkanıklık yeri kameralı cihazlarla tespit edildikten sonra robot kol yardımıyla tıkanıklık giderilip, kaliteli malzemeyi doğru kullanarak Ataşehir konut ve iş yerlerine uzun süreli, konforlu bir çözüm sağlanır. Ataşehir su tesisatçısı olarak her türlü sıhhi tesisat boru, kanal, kanalizasyon ve logar tıkanıklığı işlemlerinize, kırıp dökmeden garantili ve hızlı çözümler getiriyoruz.

Ataşehir Petek Temizliği – Ataşehir Petek Temizleme

Ataşehir petek temizliği konusunda firmamız cihazla ilaçlı petek temizleme hizmeti vermektedir. Ataşehir müşterimize doğalgaz kalorifer petek temizliğini 2 yılda bir mutlaka yaptırmalarını öneririz. Petek temizliği sonucunda kalorifer sisteminiz tıpkı ilk kurulduğu günlerde olduğu gibi, çok daha az fatura bedeliyle çok daha fazla ısıtacaktır.
Kalorifer petekleri içinde zaman içinde çoğunluğu pas parçacıklarından yağlı bir çamur oluşur. Radyatör peteğine gelip her noktasını dolaşarak üzerindeki ısıyı odaya bırakması gereken sıcak su radyatör içinde biriken çamur yüzünden kanallardan rahatlıkla geçemediğinden üzerindeki ısıyı tamamen bırakamadan peteği terk eder. Ataşehir müşterimiz doğalgaz kalorifer sistemlerinin artık eskisi gibi ısıtmadığını düşünüyorsa, önce petekleri elle kontrol ederek bu tıkanıklık durumunu ortaya çıkartabilirler. Söz konusu çamur yüzünden verimli çalışmayan peteklerin yüzeylerinde ısı farkları elle kolaylıkla hissedilecektir.
Petek temizliği sırasında petekler tesisattan ayrılarak basınçlı su ile temizlenme bitene kadar yıkanıp tekrar tesisata bağlanır. Daha fazla bilgi ve ilgili videolar için lütfen petek yıkama sayfamızı geziniz.

Ataşehir Su Tesisatçısı – Ataşehir Su Tesisat Ustası

Ataşehir Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara