Altunizade su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Altunizade bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Altunizade su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Altunizade su tesisatçısı Altunizade sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Altunizade lavabo bataryası değişimi, Altunizade eviye bataryası değişimi, Altunizade banyo bataryası değiştirme, Altunizade fotoselli musluk montaj, Altunizade duş bataryası. Altunizade duş armatürü, Altunizade banyo lavabo değişimi, Altunizade su tesisatçısı. Altunizade havlupan montajı, Altunizade küvet tıkanıklığı, Altunizade duşakabin tıkanıklığı, Altunizade klozet değişim, Altunizade tuvalet taşı, Altunizade  rezervuar. Altunizade rezervuar iç takım. Altunizade su tesisatçısı. Altunizade duş teknesi tıkanıklık açma. Altunizade duşakabin, Altunizade taharet musluğu, Altunizade ara musluk, Altunizade fleks değişimi, Altunizade su sayacı. Altunizade basınç ayarlayıcı, Altunizade basınç düşürücü, Altunizade su tesisatçısı, Altunizade doğalgaz kombi. Altunizade petek temizliği, Altunizade çamaşır makinesi bağlantısı, Altunizade bulaşık makinesi bağlantısı.

Altunizade su sayacı değişimi, Altunizade su basınç regülatörü montajı, Altunizade taharet musluğu değişimi, Altunizade vana değişimi, Altunizade su tesisatçısı. Altunizade fleks ara bağlantı değişimi. Altunizade doğalgaz ocak bağlantısı, Altunizade su bataryası değişimi, Altunizade banyo bataryası değişimi, Altunizade lavabo bataryası değişimi. Altunizade su tesisatçısı, Altunizade bakır boru kaynağı, Altunizade bakır boru tesisat, Altunizade tesisatçı. Altunizade havlupan montajı, Altunizade su saati değişimi, Altunizade musluk değişimi, Altunizade gider temizliği, Altunizade su tesisatçısı.

Altunizade cihazla su kaçağı tespit Altunizade su kaçağı bulma Altunizade su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Altunizade banyo su kaçağı tespit, Altunizade lavabo su kaçağı, Altunizade klozet su kaçağı, Altunizade mutfak su kaçağı. Altunizade küvet su kaçağı tamiri, Altunizade banyo kaçak su tespiti, Altunizade tuvalet su kaçağı bulma, Altunizade rezervuar su kaçağı. Altunizade klozet su kaçağı tamiri, Altunizade küvet su kaçağı tamir. Altunizade duşakabin su kaçağı, Altunizade radyatör su kaçağı. Altunizade pimaş kaçağı tamiri. Altunizade su deposu kaçağı. Altunizadepis su kaçağı, Altunizade temiz su kaçağı, Altunizade lavabo su kaçağı, Altunizade su yalıtımı.

Altunizade kameralı tıkanıklık açma Altunizade robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Altunizade tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Altunizade kanal tıkanıklık açma, Altunizade banyo tıkanıklık açma, Altunizade tuvalet tıkanıklık açma, Altunizade mutfak tıkanıklık açma, Altunizade tıkanıklık açma. Altunizade klozet tıkanıklık açma, Altunizade kameralı tıkanıklık açma, Altunizade gider açma. Altunizade tıkanıklık açma, Altunizade açma. Altunizade gider tıkanıklık açma, Altunizade lavabo tıkanıklık açma, Altunizade kanalizasyon tıkanıklık açma. Altunizade robotla kanal tıkanıklığı açma, Altunizade lavabo tıkanıklığı açma, Altunizade tıkalı klozet açma, Altunizade kırmadan tıkanıklık açma. Altunizade eviye gideri tıkanıklık açma, Altunizade banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Altunizade pis su kanalı tıkanıklığı, Altunizade rögar tıkanıklığı açma. Altunizade Pimaş tıkanıklığı açma, Altunizade tıkalı tesisat açma.

Altunizade doğalgaz tesisatı Altunizade petek temizliği Altunizade petek Temizleme

Altunizade bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Altunizade Petek temizliği, Altunizade cihazla petek temizleme, Altunizade çift yönlü petek temizleme, Altunizade doğalgaz petek yıkama. Altunizade basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Altunizade petek değiştirme, Altunizade çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Altunizade klozet tamiri Altunizade rezervuar iç takımı Altunizade klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Altunizade klozet tamircisi, Altunizade klozet sifon değiştirme, Altunizade Serel klozet montajı, Altunizade klozet su kaçağı tamiri. Altunizade Bocchi klozet montajı, Altunizade klozet iç takım değiştirme, Altunizade Grohe klozet montajı, Altunizade asma klozet montajı. Altunizade Kale klozet montajı, Altunizade gömme rezervuar montajı, Altunizade gömme rezervuar tamiri. Altunizade klozet tıkanıklığı açma, Altunizade Ege klozet montajı, Altunizade klozet ustası, Altunizade klozet tamiratı, Altunizade Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Altunizade çatı yağmur oluğu temizliği Altunizade yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Altunizade bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Altunizade sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Altunizade su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara