Akşemsettin su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Akşemsettin bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Akşemsettin su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Akşemsettin su tesisatçısı Akşemsettin sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Akşemsettin lavabo bataryası değişimi, Akşemsettin eviye bataryası değişimi, Akşemsettin banyo bataryası değiştirme, Akşemsettin fotoselli musluk montaj, Akşemsettin duş bataryası. Akşemsettin duş armatürü, Akşemsettin banyo lavabo değişimi, Akşemsettin su tesisatçısı. Akşemsettin havlupan montajı, Akşemsettin küvet tıkanıklığı, Akşemsettin duşakabin tıkanıklığı, Akşemsettin klozet değişim, Akşemsettin tuvalet taşı, Akşemsettin  rezervuar. Akşemsettin rezervuar iç takım. Akşemsettin su tesisatçısı. Akşemsettin duş teknesi tıkanıklık açma. Akşemsettin duşakabin, Akşemsettin taharet musluğu, Akşemsettin ara musluk, Akşemsettin fleks değişimi, Akşemsettin su sayacı. Akşemsettin basınç ayarlayıcı, Akşemsettin basınç düşürücü, Akşemsettin su tesisatçısı, Akşemsettin doğalgaz kombi. Akşemsettin petek temizliği, Akşemsettin çamaşır makinesi bağlantısı, Akşemsettin bulaşık makinesi bağlantısı.

Akşemsettin su sayacı değişimi, Akşemsettin su basınç regülatörü montajı, Akşemsettin taharet musluğu değişimi, Akşemsettin vana değişimi, Akşemsettin su tesisatçısı. Akşemsettin fleks ara bağlantı değişimi. Akşemsettin doğalgaz ocak bağlantısı, Akşemsettin su bataryası değişimi, Akşemsettin banyo bataryası değişimi, Akşemsettin lavabo bataryası değişimi. Akşemsettin su tesisatçısı, Akşemsettin bakır boru kaynağı, Akşemsettin bakır boru tesisat, Akşemsettin tesisatçı. Akşemsettin havlupan montajı, Akşemsettin su saati değişimi, Akşemsettin musluk değişimi, Akşemsettin gider temizliği, Akşemsettin su tesisatçısı.

Akşemsettin cihazla su kaçağı tespit Akşemsettin su kaçağı bulma Akşemsettin su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Akşemsettin banyo su kaçağı tespit, Akşemsettin lavabo su kaçağı, Akşemsettin klozet su kaçağı, Akşemsettin mutfak su kaçağı. Akşemsettin küvet su kaçağı tamiri, Akşemsettin banyo kaçak su tespiti, Akşemsettin tuvalet su kaçağı bulma, Akşemsettin rezervuar su kaçağı. Akşemsettin klozet su kaçağı tamiri, Akşemsettin küvet su kaçağı tamir. Akşemsettin duşakabin su kaçağı, Akşemsettin radyatör su kaçağı. Akşemsettin pimaş kaçağı tamiri. Akşemsettin su deposu kaçağı. Akşemsettinpis su kaçağı, Akşemsettin temiz su kaçağı, Akşemsettin lavabo su kaçağı, Akşemsettin su yalıtımı.

Akşemsettin kameralı tıkanıklık açma Akşemsettin robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Akşemsettin tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Akşemsettin kanal tıkanıklık açma, Akşemsettin banyo tıkanıklık açma, Akşemsettin tuvalet tıkanıklık açma, Akşemsettin mutfak tıkanıklık açma, Akşemsettin tıkanıklık açma. Akşemsettin klozet tıkanıklık açma, Akşemsettin kameralı tıkanıklık açma, Akşemsettin gider açma. Akşemsettin tıkanıklık açma, Akşemsettin açma. Akşemsettin gider tıkanıklık açma, Akşemsettin lavabo tıkanıklık açma, Akşemsettin kanalizasyon tıkanıklık açma. Akşemsettin robotla kanal tıkanıklığı açma, Akşemsettin lavabo tıkanıklığı açma, Akşemsettin tıkalı klozet açma, Akşemsettin kırmadan tıkanıklık açma. Akşemsettin eviye gideri tıkanıklık açma, Akşemsettin banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Akşemsettin pis su kanalı tıkanıklığı, Akşemsettin rögar tıkanıklığı açma. Akşemsettin Pimaş tıkanıklığı açma, Akşemsettin tıkalı tesisat açma.

Akşemsettin doğalgaz tesisatı Akşemsettin petek temizliği Akşemsettin petek Temizleme

Akşemsettin bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Akşemsettin Petek temizliği, Akşemsettin cihazla petek temizleme, Akşemsettin çift yönlü petek temizleme, Akşemsettin doğalgaz petek yıkama. Akşemsettin basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Akşemsettin petek değiştirme, Akşemsettin çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Akşemsettin klozet tamiri Akşemsettin rezervuar iç takımı Akşemsettin klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Akşemsettin klozet tamircisi, Akşemsettin klozet sifon değiştirme, Akşemsettin Serel klozet montajı, Akşemsettin klozet su kaçağı tamiri. Akşemsettin Bocchi klozet montajı, Akşemsettin klozet iç takım değiştirme, Akşemsettin Grohe klozet montajı, Akşemsettin asma klozet montajı. Akşemsettin Kale klozet montajı, Akşemsettin gömme rezervuar montajı, Akşemsettin gömme rezervuar tamiri. Akşemsettin klozet tıkanıklığı açma, Akşemsettin Ege klozet montajı, Akşemsettin klozet ustası, Akşemsettin klozet tamiratı, Akşemsettin Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Akşemsettin çatı yağmur oluğu temizliği Akşemsettin yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Akşemsettin bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Akşemsettin sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Akşemsettin su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat
Whatsapp Ara Tıkla Ara