Adil su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Adil bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Adil su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Adil su tesisatçısı Adil sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Adil lavabo bataryası değişimi, Adil eviye bataryası değişimi, Adil banyo bataryası değiştirme, Adil fotoselli musluk montaj, Adil duş bataryası. Adil duş armatürü, Adil banyo lavabo değişimi, Adil su tesisatçısı. Adil havlupan montajı, Adil küvet tıkanıklığı, Adil duşakabin tıkanıklığı, Adil klozet değişim, Adil tuvalet taşı, Adil  rezervuar. Adil rezervuar iç takım. Adil su tesisatçısı. Adil duş teknesi tıkanıklık açma. Adil duşakabin, Adil taharet musluğu, Adil ara musluk, Adil fleks değişimi, Adil su sayacı. Adil basınç ayarlayıcı, Adil basınç düşürücü, Adil su tesisatçısı, Adil doğalgaz kombi. Adil petek temizliği, Adil çamaşır makinesi bağlantısı, Adil bulaşık makinesi bağlantısı.

Adil su sayacı değişimi, Adil su basınç regülatörü montajı, Adil taharet musluğu değişimi, Adil vana değişimi, Adil su tesisatçısı. Adil fleks ara bağlantı değişimi. Adil doğalgaz ocak bağlantısı, Adil su bataryası değişimi, Adil banyo bataryası değişimi, Adil lavabo bataryası değişimi. Adil su tesisatçısı, Adil bakır boru kaynağı, Adil bakır boru tesisat, Adil tesisatçı. Adil havlupan montajı, Adil su saati değişimi, Adil musluk değişimi, Adil gider temizliği, Adil su tesisatçısı.

Adil cihazla su kaçağı tespit Adil su kaçağı bulma Adil su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Adil banyo su kaçağı tespit, Adil lavabo su kaçağı, Adil klozet su kaçağı, Adil mutfak su kaçağı. Adil küvet su kaçağı tamiri, Adil banyo kaçak su tespiti, Adil tuvalet su kaçağı bulma, Adil rezervuar su kaçağı. Adil klozet su kaçağı tamiri, Adil küvet su kaçağı tamir. Adil duşakabin su kaçağı, Adil radyatör su kaçağı. Adil pimaş kaçağı tamiri. Adil su deposu kaçağı. Adilpis su kaçağı, Adil temiz su kaçağı, Adil lavabo su kaçağı, Adil su yalıtımı.

Adil kameralı tıkanıklık açma Adil robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Adil tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Adil kanal tıkanıklık açma, Adil banyo tıkanıklık açma, Adil tuvalet tıkanıklık açma, Adil mutfak tıkanıklık açma, Adil tıkanıklık açma. Adil klozet tıkanıklık açma, Adil kameralı tıkanıklık açma, Adil gider açma. Adil tıkanıklık açma, Adil açma. Adil gider tıkanıklık açma, Adil lavabo tıkanıklık açma, Adil kanalizasyon tıkanıklık açma. Adil robotla kanal tıkanıklığı açma, Adil lavabo tıkanıklığı açma, Adil tıkalı klozet açma, Adil kırmadan tıkanıklık açma. Adil eviye gideri tıkanıklık açma, Adil banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Adil pis su kanalı tıkanıklığı, Adil rögar tıkanıklığı açma. Adil Pimaş tıkanıklığı açma, Adil tıkalı tesisat açma.

Adil doğalgaz tesisatı Adil petek temizliği Adil petek Temizleme

Adil bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Adil Petek temizliği, Adil cihazla petek temizleme, Adil çift yönlü petek temizleme, Adil doğalgaz petek yıkama. Adil basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Adil petek değiştirme, Adil çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Adil klozet tamiri Adil rezervuar iç takımı Adil klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Adil klozet tamircisi, Adil klozet sifon değiştirme, Adil Serel klozet montajı, Adil klozet su kaçağı tamiri. Adil Bocchi klozet montajı, Adil klozet iç takım değiştirme, Adil Grohe klozet montajı, Adil asma klozet montajı. Adil Kale klozet montajı, Adil gömme rezervuar montajı, Adil gömme rezervuar tamiri. Adil klozet tıkanıklığı açma, Adil Ege klozet montajı, Adil klozet ustası, Adil klozet tamiratı, Adil Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Adil çatı yağmur oluğu temizliği Adil yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Adil bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Adil sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Adil su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara