Adalar su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın su tesisatçısı farkını yaşayın. Adalar bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Sonradan onarımla ilgili bir sorun çıktığında çekinmeden arayabilirsiniz. 

Adalar su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat

Adalar su tesisatçısı Adalar sıhhi tesisatçı

Atlas Tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları  son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir.

Adalar lavabo bataryası değişimi, Adalar eviye bataryası değişimi, Adalar banyo bataryası değiştirme, Adalar fotoselli musluk montaj, Adalar duş bataryası. Adalar duş armatürü, Adalar banyo lavabo değişimi, Adalar su tesisatçısı. Adalar havlupan montajı, Adalar küvet tıkanıklığı, Adalar duşakabin tıkanıklığı, Adalar klozet değişim, Adalar tuvalet taşı, Adalar  rezervuar. Adalar rezervuar iç takım. Adalar su tesisatçısı. Adalar duş teknesi tıkanıklık açma. Adalar duşakabin, Adalar taharet musluğu, Adalar ara musluk, Adalar fleks değişimi, Adalar su sayacı. Adalar basınç ayarlayıcı, Adalar basınç düşürücü, Adalar su tesisatçısı, Adalar doğalgaz kombi. Adalar petek temizliği, Adalar çamaşır makinesi bağlantısı, Adalar bulaşık makinesi bağlantısı.

Adalar su sayacı değişimi, Adalar su basınç regülatörü montajı, Adalar taharet musluğu değişimi, Adalar vana değişimi, Adalar su tesisatçısı. Adalar fleks ara bağlantı değişimi. Adalar doğalgaz ocak bağlantısı, Adalar su bataryası değişimi, Adalar banyo bataryası değişimi, Adalar lavabo bataryası değişimi. Adalar su tesisatçısı, Adalar bakır boru kaynağı, Adalar bakır boru tesisat, Adalar tesisatçı. Adalar havlupan montajı, Adalar su saati değişimi, Adalar musluk değişimi, Adalar gider temizliği, Adalar su tesisatçısı.

Adalar cihazla su kaçağı tespit Adalar su kaçağı bulma Adalar su tesisatçısı

Su kaçağı can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Adalar banyo su kaçağı tespit, Adalar lavabo su kaçağı, Adalar klozet su kaçağı, Adalar mutfak su kaçağı. Adalar küvet su kaçağı tamiri, Adalar banyo kaçak su tespiti, Adalar tuvalet su kaçağı bulma, Adalar rezervuar su kaçağı. Adalar klozet su kaçağı tamiri, Adalar küvet su kaçağı tamir. Adalar duşakabin su kaçağı, Adalar radyatör su kaçağı. Adalar pimaş kaçağı tamiri. Adalar su deposu kaçağı. Adalarpis su kaçağı, Adalar temiz su kaçağı, Adalar lavabo su kaçağı, Adalar su yalıtımı.

Adalar kameralı tıkanıklık açma Adalar robotla logar tıkanıklığı açma

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit etmektedir. Tıkanıklık tamiratında kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil ve sorunsuz Adalar tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Adalar kanal tıkanıklık açma, Adalar banyo tıkanıklık açma, Adalar tuvalet tıkanıklık açma, Adalar mutfak tıkanıklık açma, Adalar tıkanıklık açma. Adalar klozet tıkanıklık açma, Adalar kameralı tıkanıklık açma, Adalar gider açma. Adalar tıkanıklık açma, Adalar açma. Adalar gider tıkanıklık açma, Adalar lavabo tıkanıklık açma, Adalar kanalizasyon tıkanıklık açma. Adalar robotla kanal tıkanıklığı açma, Adalar lavabo tıkanıklığı açma, Adalar tıkalı klozet açma, Adalar kırmadan tıkanıklık açma. Adalar eviye gideri tıkanıklık açma, Adalar banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Adalar pis su kanalı tıkanıklığı, Adalar rögar tıkanıklığı açma. Adalar Pimaş tıkanıklığı açma, Adalar tıkalı tesisat açma.

Adalar doğalgaz tesisatı Adalar petek temizliği Adalar petek Temizleme

Adalar bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz.  Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Adalar Petek temizliği, Adalar cihazla petek temizleme, Adalar çift yönlü petek temizleme, Adalar doğalgaz petek yıkama. Adalar basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Adalar petek değiştirme, Adalar çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Adalar klozet tamiri Adalar rezervuar iç takımı Adalar klozet sifon değiştirme

Klozet sorunları arasında rezervuar iç takım arızaları öne çıkar. İki ayrı bölümlü iç takımın ilk bölümü rezervuara su alma işini otomatik olarak organize eder. İkinci bölümse kullanıcı kontrollü su kullanımını yönetir. Birbirinden bağımsız çalışan her iki bölüm de arıza yapabilir. Firmamız bu tür arızalarda arızanın hangi bölümde olduğuna bakmaksızın, iç takımı komple değiştirmektedir. Diğer bir sorunsa kullanıcı kaynaklı klozet tıkanıklığıdır. Bu tür tıkanıklıklar çoğunlukla klozete hijyenik kağıt ürünleri atılması veya temizlik bezi kaçmasıyla oluşur.

Adalar klozet tamircisi, Adalar klozet sifon değiştirme, Adalar Serel klozet montajı, Adalar klozet su kaçağı tamiri. Adalar Bocchi klozet montajı, Adalar klozet iç takım değiştirme, Adalar Grohe klozet montajı, Adalar asma klozet montajı. Adalar Kale klozet montajı, Adalar gömme rezervuar montajı, Adalar gömme rezervuar tamiri. Adalar klozet tıkanıklığı açma, Adalar Ege klozet montajı, Adalar klozet ustası, Adalar klozet tamiratı, Adalar Vitra klozet montajı, klozet değiştirme.

Adalar çatı yağmur oluğu temizliği Adalar yağmur oluğu onarımı

İklim değişiklikleri sonucu yağmurlar, seller ve dolu yağışları çok daha zamansız ve çok daha zararlı olmaya başladılar. Afetlerden sonra çatı oluk ve derelerini kontrol ettirip onarılmasını sağlayınız. Bu şekilde bir sonraki afete karşı hazır hale gelir, daha az zarar görürsünüz. Yağmur sularıyla zarar gören çatı yağmur dereleri temizlenerek tıkanıklıkları açılır. Çatlayan veya kırılan pimaş kanallar çatı kiremitlerine zarar vermeden yenileri ile değiştirilir. Çatı yağmur olukları değişimi veya tamiri için en uygun zaman yazın yağmurdan 3-4 gün, kışın ise 10-15 sonraki günlerdir. Bu şekilde yağmur suyu ile yumuşayıp kırılgan hale gelen kiremitler kurumuş olacağından, üzerilerinde dikkatli yüründüğü sürece kırılıp zarar görmeyeceklerdir. Çatı yağmur olukları konusunu bize bırakın, dışarıda kıyamet koparken siz keyfinize bakın. Kuru güneşli günlerde çatı yağmur oluğu tamiri için hizmetinizdeyiz.

Siz Adalar bölgesinde hızlı, güvenilir, güleryüzlü ve ekonomik su tesisatçısı arıyorsunuz!

Bizi Adalar sıhhi tesisat arızası için aradığınızda teknik servis kapasitemiz müsaitse muhakkak olumlu cevap alırsınız. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi itina ile yapıyor ve yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Kıymetli müşterilerimizin arasında sizleri de görmek isteriz.

Biz kırıp dökerek tamirat yapıyoruz. Ama gelişmiş cihazların desteği ile sadece gerektiği kadar! Tecrübe ve bilgimizi iş zekamızla birleştirerek en kısa zamanda…

Adalar su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Atlas Tesisat Tamirat
Whatsapp Ara Tıkla Ara